Saltar al contenido

Як виправити Opengl.dll не знайдений або відсутні помилки

19 de julio de 2021

Помилки Opengl.dll спричинені ситуаціями, які призводять до видалення або пошкодження файлу DLL opengl. У деяких випадках помилки opengl.dll можуть вказувати на проблему з реєстром, проблему з вірусом чи шкідливим програмним забезпеченням або навіть на несправність обладнання. Повідомлення про помилку opengl.dll може стосуватися будь-якої програми або системи, які можуть використовувати файл у будь-якій операційній системі Microsoft, включаючи Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP та Windows 2000.

Змістовий покажчик

Помилки Opengl.dll

Існує кілька різних способів, як помилки opengl.dll можуть виявлятися на вашому комп’ютері. Ось кілька найпоширеніших способів, як ви можете побачити помилки opengl.dll.

 • Opengl.dll не знайдено
 • Не вдалося запустити цю програму, оскільки opengl.dll не знайдено. Повторна інсталяція програми може вирішити цю проблему
 • Не можу знайти [PATH] opengl.dll
 • Файл opengl.dll відсутній
 • Не вдається запустити [APPLICATION]. Відсутній необхідний компонент: opengl.dll. Будь ласка, встановіть [APPLICATION] знову

Повідомлення про помилки Opengl.dll можуть з’являтися під час використання або встановлення певних програм, під час запуску або вимкнення Windows, а може навіть під час інсталяції Windows. Контекст помилки opengl.dll є важливою інформацією, яка буде корисною під час вирішення проблеми.

Як виправити помилки Opengl.dll

Не завантажуйте opengl.dll із веб-сайту «DLL для завантаження». Є багато причин, чому завантаження файлу DLL є поганою ідеєю. Якщо вам потрібна копія opengl.dll, найкраще отримати її з оригінального, законного джерела. Запустіть Windows у безпечному режимі, щоб виконати будь-який з наступних кроків, якщо через помилку opengl.dll ви не можете нормально отримати доступ до Windows.

 1. Відновіть opengl.dll із кошика. Найпростіша можлива причина «відсутнього» файлу opengl.dll полягає в тому, що ви його помилково видалили. Якщо ви підозрюєте, що випадково видалили opengl.dll, але ви вже очистили Корзину, можливо, ви зможете відновити opengl.dll за допомогою безкоштовної програми відновлення файлів. Відновлення видаленої копії opengl.dll за допомогою програми для відновлення файлів є розумною ідеєю лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що видалили файл самостійно і що він працював належним чином до цього.

 2. Запустіть сканування вірусів / шкідливих програм усієї вашої системи. Деякі помилки opengl.dll можуть бути пов’язані з вірусом або іншим шкідливим програмним забезпеченням на вашому комп’ютері, який пошкодив файл DLL. Можливо навіть, що помилка opengl.dll, яку ви бачите, пов’язана з ворожою програмою, яка маскується під файл.

 3. Використовуйте функцію відновлення системи, щоб скасувати останні системні зміни. Якщо ви підозрюєте, що помилка opengl.dll була спричинена зміною важливого файлу або конфігурації, відновлення системи може вирішити проблему.

 4. Переінсталюйте програму, яка використовує файл opengl.dll. Якщо під час використання певної програми виникає помилка DLL opengl.dll, перевстановлення програми має замінити файл. Спробуйте все, щоб виконати цей крок. Повторна інсталяція програми, яка надає файл opengl.dll, якщо це можливо, є ймовірним рішенням цієї помилки DLL.

 5. Оновіть драйвери для апаратних пристроїв, які можуть бути пов’язані з opengl.dll. Наприклад, якщо під час відтворення 3D-відеоігри ви отримуєте помилку «Файл opengl.dll відсутній», спробуйте оновити драйвери для своєї відеокарти.

 6. Поверніть драйвер до раніше встановленої версії, якщо помилки opengl.dll почались після оновлення драйвера певного апаратного пристрою.

 7. Встановіть будь-які доступні оновлення Windows. Багато пакети оновлень та інші виправлення замінюють або оновлюють деякі з сотень розподілених Microsoft файлів DLL на вашому комп’ютері. Файл opengl.dll може бути включений в одне з цих оновлень. Вам слід оновити Windows будь-якими відповідними оновленнями, навіть якщо opengl.dll недоступний через Центр оновлення Windows. Можливо, для того, щоб opengl.dll працював належним чином, потрібне ще не встановлене оновлення.

 8. Перевірте пам’ять, а потім – жорсткий диск. Більшість апаратних засобів для усунення несправностей я залишив до останнього кроку, але пам’ять і жорсткий диск вашого комп’ютера легко перевірити і є найбільш вірогідними компонентами, які можуть спричиняти помилки opengl.dll, оскільки вони виходять з ладу. Якщо обладнання не вдається виконати будь-який з ваших тестів, замініть пам’ять або жорсткий диск якомога швидше.

 9. Відремонтуйте інсталяцію Windows. Якщо окрема порада щодо усунення несправностей файлу opengl.dll не є успішною, виконуючи стартовий ремонт чи ремонтну установку, слід відновити всі файли DLL Windows до робочих версій.

 10. Скористайтеся безкоштовним засобом очищення реєстру, щоб усунути проблеми, пов’язані з opengl.dll, у реєстрі. Безкоштовна програма для очищення реєстру може допомогти, видаливши помилкові записи реєстру opengl.dll, які можуть спричинити помилку DLL. Ми рідко рекомендуємо використовувати засоби для очищення реєстру, але вони включені тут як варіант «останньої інстанції» до того, як наступний руйнівний крок буде наступним.

 11. Виконайте чисту інсталяцію Windows. Чиста інсталяція Windows видалить все з жорсткого диска та встановить нову копію Windows. Якщо жоден із наведених вище кроків не виправив помилку opengl.dll, це має бути вашим наступним курсом дій. Вся інформація на вашому жорсткому диску буде стерта під час чистого встановлення. Переконайтеся, що ви зробили найкращу спробу виправити помилку opengl.dll за допомогою кроку усунення несправностей, перш ніж виконувати чисту інсталяцію.

 12. Вирішення проблем із апаратним забезпеченням, якщо помилки opengl.dll не зникають. Після чистої інсталяції Windows проблема з DLL може бути пов’язана лише з апаратним забезпеченням.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не зацікавлені у вирішенні цієї проблеми самостійно, див. Розділ Як мені виправити комп’ютер? для повного переліку варіантів підтримки, а також довідки щодо всього, як з’ясувати витрати на ремонт, вилучити файли, вибрати послугу ремонту та багато іншого.