Saltar al contenido

Як виправити Rapi.dll не знайдений або відсутні помилки

29 de julio de 2021

Помилки Rapi.dll спричинені ситуаціями, що призводять до видалення або пошкодження файлу rapi DLL. Файл rapi.dll використовується програмним забезпеченням Windows Mobile Mobile Center Center та програмою ActiveSync, обидва з яких використовуються для синхронізації файлів між комп’ютером та мобільним пристроєм. Хоча повідомлення про помилку rapi.dll зазвичай бачиться лише на комп’ютері, на якому відсутня одна з цих програм, в деяких випадках помилки rapi.dll можуть свідчити про проблему з реєстром, про проблему з вірусом чи шкідливим програмним забезпеченням або навіть про несправність обладнання. Повідомлення про помилку rapi.dll може стосуватися будь-якої програми або системи, яка може використовувати файл у будь-якій операційній системі Microsoft, включаючи Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP та Windows 2000.

Змістовий покажчик

Помилки Rapi.dll

Існує кілька різних способів виявлення помилок rapi.dll на вашому комп’ютері. Ось деякі найпоширеніші способи виявлення помилок rapi.dll.

 • Rapi.dll не знайдено
 • Не вдалося запустити цю програму, оскільки rapi.dll не знайдено. Повторна інсталяція програми може вирішити цю проблему
 • Не можу знайти [PATH] rapi.dll
 • Файл rapi.dll відсутній
 • Не вдається запустити [APPLICATION]. Відсутній необхідний компонент: rapi.dll. Будь ласка, встановіть [APPLICATION] знову

Контекст помилки rapi.dll є важливою інформацією, яка буде корисною під час вирішення проблеми. Повідомлення про помилки Rapi.dll можуть з’являтися під час використання або встановлення певних програм, коли Windows запускається або вимикається, а може навіть під час інсталяції Windows.

Як виправити помилки Rapi.dll

Не завантажуйте rapi.dll з веб-сайту «DLL для завантаження». Є багато причин, чому завантаження файлу DLL є поганою ідеєю. Якщо вам потрібна копія rapi.dll, найкраще отримати її з оригінального, законного джерела. Запустіть Windows у безпечному режимі, щоб виконати будь-який з наступних кроків, якщо через помилку rapi.dll ви не можете нормально отримати доступ до Windows.

 1. Відновіть rapi.dll із кошика. Найпростіша можлива причина «відсутнього» файлу rapi.dll полягає в тому, що ви помилково видалили його. Якщо ви підозрюєте, що випадково видалили rapi.dll, але ви вже очистили Корзину, можливо, ви зможете відновити rapi.dll за допомогою безкоштовної програми відновлення файлів. Відновлення видаленої копії rapi.dll за допомогою програми для відновлення файлів є розумною ідеєю лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що видалили файл самостійно і що він працював належним чином до цього.

 2. Встановіть Windows Mobile Device Center, справжнє походження файлу rapi.dll, якщо у Windows Vista з’являється помилка DLL. Якщо ви не впевнені, яке посилання вибрати на сторінці завантаження, див. Розділ Як визначити, чи маєте ви 64-розрядну або 32-розрядну версію Windows. Встановіть Microsoft ActiveSync, якщо ви використовуєте Windows XP, коли бачите це повідомлення про помилку DDL. Це програма, яка розміщує файл rapi.dll на комп’ютерах з Windows XP, тому це має бути єдиною установкою, необхідною для виправлення відсутнього повідомлення про помилку rapi.dll. Із трьох варіантів завантаження на цій сторінці вам потрібен лише один setup.msi. Намагайтеся зробити все можливе, щоб виконати цей крок. Повторна інсталяція програми, яка надає файл rapi.dll, якщо це можливо, є ймовірним рішенням цієї помилки DLL.

 3. Запустіть сканування вірусів / шкідливих програм усієї вашої системи. Деякі помилки rapi.dll можуть бути пов’язані з вірусом або іншим шкідливим програмним забезпеченням на вашому комп’ютері, який пошкодив файл DLL. Можливо навіть, що помилка rapi.dll, яку ви бачите, пов’язана з ворожою програмою, яка видається під файл.

 4. Використовуйте функцію відновлення системи, щоб скасувати останні системні зміни. Якщо ви підозрюєте, що помилка rapi.dll була спричинена зміною важливого файлу або конфігурації, відновлення системи може вирішити проблему.

 5. Запустіть команду sfc / scannow System File Checker, щоб замінити відсутню або пошкоджену копію файлу rapi.dll. Оскільки цей файл DLL надається корпорацією Майкрософт, засіб перевірки системних файлів може відновити його.

 6. Встановіть будь-які доступні оновлення Windows. Багато пакети оновлень та інші виправлення замінюють або оновлюють деякі із сотень розподілених Microsoft файлів DLL на вашому комп’ютері. Файл rapi.dll може бути включений в одне з цих оновлень.

 7. Переінсталюйте програму, яка використовує файл rapi.dll. Якщо під час використання певної програми виникає помилка DLL rapi.dll, перевстановлення програми має замінити файл.

 8. Оновіть драйвери для апаратних пристроїв, які можуть бути пов’язані з rapi.dll. Наприклад, якщо під час гри у 3D-гру ви отримуєте помилку «Файл rapi.dll відсутній», спробуйте оновити драйвери для своєї відеокарти. Файл rapi.dll може бути пов’язаний з відеокартами, а може і не бути – це був лише приклад. Ключовим тут є дуже пильна увага до контексту помилки та усунення відповідних неполадок.

 9. Поверніть драйвер до раніше встановленої версії, якщо помилки rapi.dll почались після оновлення драйвера певного апаратного пристрою.

 10. Перевірте пам’ять, а потім – жорсткий диск. Більшість усунення несправностей апаратного забезпечення я залишив до останнього кроку, але пам’ять і жорсткий диск вашого комп’ютера легко перевірити і є найбільш вірогідними компонентами, які можуть спричиняти помилки rapi.dll, оскільки вони не працюють. Якщо обладнання не вдається виконати будь-який з ваших тестів, замініть пам’ять або жорсткий диск якомога швидше.

 11. Відремонтуйте інсталяцію Windows. Якщо окрема порада щодо виправлення неполадок із файлом rapi.dll не є успішною, виконуючи стартовий ремонт чи ремонтну установку, слід відновити всі файли DLL Windows до робочих версій

 12. Скористайтеся безкоштовним засобом очищення реєстру, щоб усунути проблеми, пов’язані з rapi.dll, у реєстрі. Безкоштовна програма для очищення реєстру може допомогти, видаливши неправильні записи реєстру rapi.dll, які можуть спричинити помилку DLL. Ми рідко рекомендуємо використовувати засоби очищення реєстру. Вони були включені тут як варіант «останньої інстанції», перш ніж руйнівний крок буде наступним.

 13. Виконайте чисту інсталяцію Windows. Чиста інсталяція Windows видалить все з жорсткого диска та встановить нову копію Windows. Якщо жоден із наведених вище кроків не виправив помилку rapi.dll, це має бути вашим наступним курсом дій. Вся інформація на вашому жорсткому диску буде стерта під час чистого встановлення. Переконайтеся, що ви зробили найкращу спробу виправити помилку rapi.dll за допомогою кроку усунення несправностей до цього.

 14. Вирішення проблем із апаратним забезпеченням, якщо помилки rapi.dll не зникають. Після чистої інсталяції Windows проблема з DLL може бути пов’язана лише з апаратним забезпеченням.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не зацікавлені у вирішенні цієї проблеми самостійно, див. Розділ Як мені виправити комп’ютер? для повного переліку варіантів підтримки, а також довідки щодо всього, як з’ясувати витрати на ремонт, вилучити файли, вибрати сервісну службу ремонту та багато іншого.