Saltar al contenido

Як виправити Surface Pro, який не заряджається

21 de abril de 2021

Коли Surface Pro не заряджається, він може проявлятися кількома різними способами. Світлодіодний індикатор на джерелі живлення зазвичай блиматиме або залишатиметься темним, а акумулятор Surface Pro буде втрачати заряд під час використання, поки з часом не вимкнеться і не ввімкнеться знову. Незважаючи на те, що ця процедура усунення несправностей характерна для Surface Pro, вона також буде працювати для інших продуктів цієї лінійки, таких як Surface Laptop, які використовують зарядний пристрій того самого стилю.

Змістовий покажчик

Причини Surface Pro не заряджається

Найпоширеніші причини того, що Surface Pro не заряджається, пов’язані з джерелом живлення. Джерело живлення може бути поганим, роз’єм може бути пошкоджений або роз’єм може бути неправильно встановлений. Ця проблема може також виникнути, коли розетка або захист від перенапруги, до якої підключено блок живлення, не мають живлення, а також деякі налаштування акумулятора Surface Pro також можуть запобігти зарядці.

Як це виправити, коли Surface Pro не заряджається

Щоб виправити Surface Pro, який не заряджається, вам слід перевірити блок живлення, спробувати різні розетки або розетки та почистити компоненти, якщо вони забруднені. У рідкісних випадках вам може знадобитися відрегулювати налаштування акумулятора Surface Pro або навіть замінити поганий або застарілий драйвер. Щоб виправити це так, що Surface Pro знову почне заряджатися, скористайтеся цією процедурою усунення несправностей:

 1. Перевірте світлодіодний індикатор на поверхневому зарядному пристрої. Якщо світло не горить, це означає, що воно також не отримує живлення. Спочатку проведіть перевірку лампи, щоб перевірити, чи живлення вам підключено до поверхні. Якщо немає живлення, спробуйте переключити його в іншу розетку і перевірте, чи загоряється світло. Якщо ви використовуєте розетку, переконайтеся, що розетка ввімкнена, а потім спробуйте іншу смужку або просто підключіть безпосередньо до розетки.

 2. Перевірте USB-порт на поверхневому зарядному пристрої на наявність живлення. Якщо ваш зарядний пристрій Surface Pro має порт USB, спробуйте підключити пристрій. Якщо цей пристрій не вмикається або не починає заряджатись, то зарядний пристрій не працює.

 3. Перевірте кабель живлення на наявність пошкоджень. Якщо кабель зношений або якимось чином пошкоджений, пристрій може не зарядити ваш Surface Pro. Це також може становити пожежу. Замініть зарядний пристрій і перевірте, чи це вирішує проблему.

 4. Перевірте роз’єм зарядного пристрою на наявність пошкоджень. Surface Pro використовує унікальний плоский магнітний роз’єм зарядного пристрою, який можна вставити двома різними способами. Деякі мають ряд роз’ємів, а інші мають плоску плату з роз’ємами по обидва боки. Якщо роз’єм зігнутий, його жували дитина чи тварина або пошкоджений будь-яким іншим способом, замініть його. Якщо контакти забруднені, почистіть їх ворсистою тканиною, а потім перевірте, чи заряджається Surface Pro.

 5. Скиньте джерело живлення. Від’єднайте Surface Pro від джерела живлення, від’єднайте всі пристрої, які ви могли підключити до порту USB, і зачекайте принаймні 10 секунд. Потім підключіть його знову і перевірте, чи працює.

 6. Підключіть зарядний пристрій іншим способом. Роз’єм для зарядного пристрою Surface Pro призначений для встановлення двома різними способами. Від’єднайте його, переверніть і підключіть назад іншим способом. Якщо він заряджається, якщо роз’єм перевернутий, на роз’ємі або в гнізді для зарядки вашого Surface Pro можуть бути забруднені контакти.

 7. Перевірте налаштування зарядки. Windows 10 надає можливість лише заряджати акумулятор менше ніж на 100 відсотків, щоб продовжити час автономної роботи. Якщо у вашому Surface Pro увімкнено це налаштування, він припинить заряджатись до досягнення 100 відсотків.

 8. Перезапустіть Surface Pro. Повністю вимкніть комп’ютер, не перемикайте його в режим сну або сплячого режиму, а також відключіть джерело живлення. Залиште його принаймні на 10 секунд, потім знову підключіть і увімкніть.

 9. Запустіть Windows Update. Якщо драйвер акумулятора застарів або пошкоджений, це може спричинити цю проблему. Для початку переконайтесь, що ви повністю оновлені через Windows Update.

 10. Перевстановіть драйвер акумулятора. Якщо після оновлення Surface Pro все ще не заряджається, спробуйте перевстановити драйвер акумулятора. Можливо, ви захочете скористатися функцією відновлення системи для створення точки відновлення перед видаленням драйвера, якщо щось піде не так.

  1. Тип Диспетчер пристроїв у вікно пошуку на панелі завдань.
  2. Виберіть Диспетчер пристроїв з результатів.
  3. Клацніть піктограму зі стрілкою поруч із Батареї.
  4. Клацніть правою кнопкою миші Метод управління, сумісний з Microsoft ACPI, Акумулятор.
  5. Клацніть Видаліть пристрій.
  6. Перезапустіть Surface Pro, і Windows автоматично виявить зниклий драйвер і переінсталює його.

Світлодіодні індикаторні джерела живлення Surface Pro

Якщо ваш джерело живлення Surface Pro має світлодіодне світло, це може допомогти вам звузити джерело вашої проблеми. Це світло, як правило, висвітлюється щоразу, коли Surface Pro підключено до електромережі, але воно може вимикатись або навіть блимати, якщо у вас проблема із зарядкою. Ось як інтерпретувати світлодіод живлення Surface Pro:

Коли світло: Це означає: Потенційне виправлення:
Вимкнено Зарядний пристрій не має живлення. Спробуйте іншу розетку. Переконайтеся, що роз’єм для заряду правильно встановлений у Surface pro. За потреби замініть блок живлення.
Блимає або блимає білим Поганий зв’язок або поганий зарядний пристрій. Перевірте роз’єм заряду на наявність пошкоджень або сміття. Очистіть роз’єм і спробуйте вставити його в обидві сторони. За потреби замініть блок живлення.
Суцільний білий Проблема з акумулятором або програмним забезпеченням. Якщо світло постійно білий, це означає, що зарядний пристрій працює. У цьому випадку у вас може бути поганий акумулятор або проблема з налаштуваннями зарядки.

Більше від tebapit

 • Клавіатура ноутбука Dell XPS 13

  Як виправити ноутбук Dell, який не вмикається

 • Ділова поїздка за допомогою Windows 10 на ноутбуці / планшеті Surface Pro

  Як виправити Surface Pro, який не вмикається

 • Чоловік у костюмі торкається свого Microsoft Surface Pro 7 під час відеоконференцій з друзями та колегами.

  11 Порад та підказок для Surface Pro 7

 • Хлопчик не може увімкнути свій PS4.

  Як це виправити, коли ваш PS4 не вмикається

 • Бездротова зарядна станція Intelli PowerHub

  Огляд бездротової зарядної станції Intelli PowerHub

 • Фотографія Microsoft Surface Pro, відкритого та сидячого на столі

  Як виправити Surface Pro, який не підключається до Wi-Fi

 • Ноутбук з чорним екраном, що сидить на барі біля вікна, з чашкою кави та смартфоном біля нього.

  Як це виправити, коли ваш ноутбук не вмикається

 • Microsoft Surface Pro, сидячи на столі з прикріпленою клавіатурою

  Як перезапустити Surface Pro

 • Microsoft Surface Pro підключений до двох моніторів за допомогою док-станції Surface

  Як підключити Surface Pro до монітора

 • Гарнітура з Xbox Series S та контролером.

  Як це виправити, коли гарнітура Xbox Series X або S не працює

 • Microsoft Surface Pro 4 на білому тлі

  Як виправити тремтіння екрану та мерехтіння

 • Жінка робить скріншот на комп’ютері «два в одному» Microsoft Surface Pro.

  Як зробити знімок екрана на Surface Pro

 • Квест Oculus, сидячи на столі.

  Як виправити чорний екран смерті Oculus Quest

 • Дитина грає в гоночну гру, а гарнітура Xbox One не працює.

  Як це виправити, коли гарнітура Xbox One не працює

 • Мавп-ключ на клавіатурі Windows 10, який не працює належним чином.

  Як це виправити, коли клавіатура Windows 10 не працює

 • Комерційна розетка для захисту від перенапруг BESTEK з 6 розетками, довгим шнуром живлення довжиною 6 футів та прямокутною вилкою, 200 джоулів

  7 найкращих захистів від перенапруги 2021 року

tebapit

Слідуй за нами

 • Facebook

 • Про нас
 • Рекламуйте
 • Політика конфіденційності
 • Політика щодо файлів cookie
 • Кар’єра
 • Редакційні вказівки
 • Зв’язок
 • Умови користування
 • Конфіденційність ЄС
 • Повідомлення про конфіденційність у КаліфорніїВаші права на конфіденційність

tebapit та наші сторонні партнери використовують файли cookie та обробляють особисті дані, такі як унікальні ідентифікатори, на основі вашої згоди зберігати та / або отримувати доступ до інформації на пристрої, показувати персоналізовану рекламу та для вимірювання вмісту, аналізу аудиторії та розробки продукту. Щоб змінити або скасувати вибір вашої згоди на tebapit.com, включаючи ваше право на заперечення, де використовується законний інтерес, натисніть нижче. Ви можете будь-коли оновити свої налаштування за посиланням «Конфіденційність ЄС» внизу будь-якої сторінки. Цей вибір буде повідомлений нашим партнерам у всьому світі і не впливатиме на дані веб-перегляду. Список партнерів (постачальників)

Ми та наші партнери обробляємо дані для:

Активно скануйте характеристики пристрою для ідентифікації. Використовуйте точні дані геолокації. Зберігайте та / або отримуйте доступ до інформації на пристрої. Виберіть персоналізований вміст. Створіть персоналізований профіль вмісту. Вимірюйте ефективність реклами. Виберіть основні оголошення. Створіть профіль персоналізованої реклами. Виберіть персоналізовану рекламу. Застосовуйте дослідження ринку, щоб генерувати інформацію про аудиторію. Виміряйте продуктивність вмісту. Розробляти та вдосконалювати продукти. Список партнерів (постачальників)