Saltar al contenido

Як виправити Urlmon.dll не знайдений або відсутні помилки

15 de julio de 2021

Помилки Urlmon.dll спричинені ситуаціями, що призводять до видалення або пошкодження файлу DLL urlmon. У деяких випадках помилки DLL urlmon можуть вказувати на проблему з реєстром, проблему з вірусом чи шкідливим програмним забезпеченням або навіть на апаратний збій. Повідомлення про помилку urlmon DLL може стосуватися будь-якої програми або системи, які можуть використовувати файл у будь-якій операційній системі Microsoft, включаючи Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP та Windows 2000.

Змістовий покажчик

Помилки Urlmon.dll

Існує кілька різних способів виявлення помилок urlmon.dll на вашому комп’ютері. Ось деякі найпоширеніші способи, якими ви можете побачити помилки urlmon DLL:

 • Порядковий номер 459 не може бути розміщений у бібліотеці динамічних посилань urlmon.dll
 • Urlmon.dll не знайдено
 • Не вдалося запустити цю програму, оскільки urlmon.dll не знайдено. Повторна інсталяція програми може вирішити цю проблему.
 • Не можу знайти [PATH] urlmon.dll
 • Файл urlmon.dll відсутній.
 • Не вдається запустити [APPLICATION]. Відсутній необхідний компонент: urlmon.dll. Будь ласка, встановіть [APPLICATION] знову.

Повідомлення про помилки Urlmon.dll можуть з’являтися під час використання або встановлення певних програм, під час запуску або вимкнення Windows, а може навіть під час інсталяції Windows.

Як виправити помилки Urlmon.dll

Не завантажуйте urlmon.dll з веб-сайту «DLL для завантаження». Є багато причин, чому завантаження файлу DLL є поганою ідеєю. Якщо вам потрібна копія urlmon.dll, найкраще отримати її з оригінального, законного джерела. Запустіть Windows у безпечному режимі, щоб виконати будь-який з наступних кроків, якщо через помилку urlmon.dll ви не можете нормально отримати доступ до Windows.

 1. Зареєструйте файл urlmon.dll. Це легко зробити в командному рядку за допомогою наступної команди. regsvr32 urlmon.dll

  type = «code»>

 2. Оновіть Internet Explorer до останньої версії. Проблеми з файлом urlmon.dll іноді безпосередньо пов’язані з Internet Explorer. Оновлення має замінити файл.

 3. Встановіть будь-які доступні оновлення Windows. Багато пакети оновлень та інші виправлення замінюють або оновлюють деякі із сотень розподілених Microsoft файлів DLL на вашому комп’ютері. Файл DLL urlmon може бути включений в одне з цих оновлень.

 4. Запустіть команду sfc / scannow System File Checker, щоб замінити відсутню або пошкоджену копію файлу urlmon.dll. Цей файл DLL надається корпорацією Майкрософт, тому інструмент перевірки системних файлів повинен його відновити.

 5. Відновіть urlmon.dll із кошика. Найпростіша можлива причина «відсутнього» файлу urlmon.dll полягає в тому, що ви його помилково видалили. Якщо ви підозрюєте, що випадково видалили urlmon.dll, але ви вже очистили Корзину, можливо, ви зможете відновити urlmon.dll за допомогою безкоштовної програми відновлення файлів. Відновлення видаленої копії urlmon.dll за допомогою програми для відновлення файлів є розумною ідеєю лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що ви видалили файл самостійно і що він працював належним чином до цього.

 6. Запустіть сканування вірусів / зловмисного програмного забезпечення всієї вашої системи. Деякі помилки DLL urlmon можуть бути пов’язані з вірусом або іншим шкідливим програмним забезпеченням на вашому комп’ютері, який пошкодив файл DLL. Можливо навіть, що помилка urlmon.dll, яку ви бачите, пов’язана з ворожою програмою, яка маскується під файл.

 7. Використовуйте функцію відновлення системи, щоб скасувати останні системні зміни. Якщо ви підозрюєте, що помилка urlmon.dll була спричинена зміною важливого файлу або конфігурації, відновлення системи може вирішити проблему.

 8. Перевірте пам’ять, а потім – жорсткий диск. Більшість усунення несправностей апаратного забезпечення я залишив до останнього кроку, але пам’ять і жорсткий диск вашого комп’ютера легко перевірити і є найбільш вірогідними компонентами, які можуть спричиняти помилки urlmon DLL, оскільки вони виходять з ладу. Якщо обладнання не вдається виконати будь-який з ваших тестів, замініть пам’ять або жорсткий диск якомога швидше.

 9. Відремонтуйте інсталяцію Windows. Якщо окрема порада щодо усунення несправностей із файлом urlmon.dll не є успішною, виконуючи стартовий ремонт чи ремонтну установку, слід відновити всі файли DLL Windows до робочих версій.

 10. Виконайте чисту інсталяцію Windows. Чиста інсталяція Windows видалить все з жорсткого диска та встановить нову копію Windows. Якщо жоден із наведених вище кроків не виправив помилку urlmon.dll, це має бути вашим наступним курсом дій. Вся інформація на вашому жорсткому диску буде стерта під час чистого встановлення. Переконайтеся, що ви зробили найкращу спробу виправити помилку urlmon DLL за допомогою кроку усунення несправностей до цього.

 11. Вирішення проблем із апаратним забезпеченням, якщо помилки urlmon.dll не зникають. Після чистої інсталяції Windows проблема з DLL може бути пов’язана лише з апаратним забезпеченням.

Потрібна додаткова допомога?

Якщо ви не хочете самостійно вирішувати цю проблему, див. Розділ Як мені виправити комп’ютер? щоб отримати повний перелік варіантів підтримки, а також допомогти з усім, як з’ясувати витрати на ремонт, вилучити файли, вибрати послугу ремонту та багато іншого.