Saltar al contenido

Як вирішити проблеми з буферизацією Fire Stick

7 de agosto de 2022

Коли Fire Stick продовжує буферизуватися, це може бути через різні проблеми з підключенням. Звичайно, це може бути не просто проблема з підключенням. Щоб вирішити проблеми з буферизацією Fire Stick, вам потрібно визначити, з якою з цих проблем ви маєте справу, і вирішити їх.

Змістовий покажчик

Що викликає буферизацію Fire Stick?

Коли ви транслюєте відео або аудіо через Інтернет за допомогою Fire Stick, аудіо- та відеодані завантажуються в буфер. Програма на Fire Stick збирає дані з буфера та відтворює їх на вашому телевізорі. Відтворення призупиняється щоразу, коли програмі доводиться чекати, поки дані завантажуються в буфер, і ви бачите повідомлення про буферизацію. Найпоширенішими причинами буферизації на Fire Stick є:

 • Повільне підключення до Інтернету.
 • Забагато пристроїв підключено до вашої мережі Wi-Fi.
 • Поганий сигнал Wi-Fi для Fire Stick.
 • Застаріла прошивка Fire Stick.
 • Запущено забагато програм на Fire Stick.
 • Fire Stick перегрівається.
 • Fire Stick заражено шкідливим програмним забезпеченням.
 • Проблеми з потоковим сервісом.

Як зупинити буферизацію Fire Stick?

Щоб припинити буферизацію Fire Stick, ви можете спробувати багато виправлень, спрямованих на кожну з найпоширеніших проблем, які, як відомо, викликають цю проблему. Спробуйте кожне з цих виправлень у порядку:

 1. Перевірте швидкість Інтернету. Якщо можливо, використовуйте пристрій, підключений до тієї самої мережі Wi-Fi, у тому ж загальному місці, що й ваш Fire Stick. Вам знадобиться швидкість близько 5 Мбіт/с для відео стандартної чіткості, 10 Мбіт/с для відео високої чіткості та 25 Мбіт/с для відео 4K, але деякі служби потокового передавання мають інші вимоги.

 2. Відключіть інші пристрої від Wi-Fi. Якщо до однієї мережі Wi-Fi підключено багато пристроїв, тимчасово від’єднайте їх або вимкніть. Якщо це вирішує проблему буферизації, можливо, ваша мережа перевантажена. Можливо, вам знадобиться маршрутизатор, призначений для більшої кількості пристроїв.

 3. Покращте сигнал Wi-Fi. Використовуйте кабель-подовжувач HDMI, який входить до комплекту Fire Stick, щоб відсунути його від телевізора. Якщо ваш телевізор знаходиться всередині шафи, вам може знадобитися довший подовжувач. Ви також можете спробувати перемістити бездротовий маршрутизатор ближче до Fire Stick і усунути будь-які перешкоди, які блокують сигнал.

 4. Перезапустіть Fire Stick. Запуск великої кількості програм на Fire Stick може спричинити проблеми з буферизацією. Від’єднайте Fire Stick від джерела живлення принаймні на п’ять хвилин, а потім підключіть його знову та подивіться, чи проблема вирішиться.

 5. Очистіть кеш на Fire Stick. Кожного разу, коли виникають проблеми з буферизацією, низька швидкість і збої програми, очищення кешу може усунути потенційно пошкоджені дані, які спричиняють проблеми.

 6. Оновіть Fire Stick. Якщо ваш Fire Stick застарів, це може спричинити проблеми з буферизацією. Знайдіть і встановіть будь-які доступні оновлення мікропрограми, а потім перевірте, чи проблема з буферизацією все ще існує.

 7. Запобігайте перегріванню Fire Stick. Гарячий Fire Stick може викликати проблеми з буферизацією. Спробуйте перемістити Fire Stick до іншого порту HDMI, де він отримує більше повітря, або перемістіть його за допомогою подовжувача HDMI.

 8. Скидання Fire Stick до заводських налаштувань. Якщо на вашому Fire Stick є пошкоджене мікропрограмне забезпечення або проблема зі зловмисним програмним забезпеченням, найпростіший спосіб вирішити це — перезавантажити Fire Stick. Це поверне його до початкового заводського стану, тому вам потрібно налаштувати його та перевстановити програми. Якщо ви раніше завантажували будь-які програми збоку, будьте обережні з джерелами, яким ви довіряєте, оскільки ваша проблема могла спричинити програму, заражену зловмисним програмним забезпеченням.

Чи варто очистити кеш на Fire Stick?

Ви повинні очищати кеш на Fire Stick щоразу, коли виникають проблеми з буферизацією, низька швидкість і збої в програмі. Очищення кешу змушує програми повторно завантажувати дані, які раніше зберігалися на пристрої, але інших недоліків немає. Очищення кешу не призведе до виходу з додатків і не видалення додатків, лише тимчасові дані, створені для прискорення роботи.

Чому мій Amazon Fire Stick постійно замерзає?

Є кілька різних причин, чому Fire Stick постійно замерзає. Якщо здається, що він зависає, коли ви транслюєте відео, це може бути проблемою буферизації. Якщо програми зависають або навігація по меню або відкриття програм займає багато часу, можливо, у вас перегрівається фаєр-стик, пошкоджені файли кешу, які потрібно очистити, або застаріла мікропрограма. Якщо ваш Fire Stick завис на логотипі Amazon, перезапуск Fire Stick може вирішити вашу проблему.

Чому мій Fire Stick так сильно відстає?

Якщо ваш Fire Stick не відповідає або повільно, перезапуск або скидання Fire Stick зазвичай вирішує проблему. Затримка введення також може бути викликана батарейками в пульті дистанційного керування, якщо їх потрібно замінити. Якщо у вас затримується аудіо, коли звук Fire Stick затримується, ви часто можете вирішити цю проблему, перемкнувши мову відтворення, перемотавши назад і вперед або закривши відео, а потім знову його відкривши. Перезапуск Fire Stick також може подбати про затримку звуку.

FAQ

 • Як полагодити пульт Fire Stick?

  Якщо ваш пульт дистанційного керування Fire Stick не працює, замініть батареї та повторно підключіть пульт. Переконайтеся, що ви достатньо близько, і що немає перешкод або перешкод. Якщо пульт все одно не працює, скористайтеся мобільним додатком Fire TV.

 • Чому мій Fire Stick не може підключитися до Wi-Fi?

  Якщо ваш Fire Stick не підключається до Wi-Fi, перейдіть до налаштувань і забудьте про мережу, а потім спробуйте повторно підключитися. Якщо можливо, використовуйте підключення Ethernet. Якщо у вас встановлено VPN, спробуйте вимкнути його.

 • Як покращити якість потокового передавання на Fire Stick?

  Щоб покращити якість потокової передачі Fire Stick, перейдіть на сторінку Налаштування > Уподобання > Моніторинг даних і поверніть його Вимкненоабо залиште Моніторинг даних увімкненим і змініть параметр «Встановити якість відео» на Найкращий. Будь-які кроки, які ви вживаєте для збільшення швидкості Wi-Fi, також покращать якість потокового передавання.