Saltar al contenido

Як влаштувати Facebook Watch Party

15 de abril de 2021

Цікаво дивитися відео, опубліковані у Facebook, але ще веселіше, коли ви дивитесь їх у реальному часі з групою друзів. Ви можете зробити це за допомогою функції Watch Party від Facebook.

Змістовий покажчик

Як розпочати Facebook Watch Party

Ви можете запустити Facebook Watch Party, використовуючи свій особистий профіль на Facebook.com в Інтернеті або через мобільний додаток Facebook для iOS / Android. Інструкції наведені нижче для обох, але скріншоти надаються лише для веб-версії.

 1. На Facebook.com виберіть знак плюс (+) вгорі праворуч, за яким слідує публікація, щоб відкрити композитор допису.

  У програмі торкніться Що у вас на думці? у верхній частині стрічки новин, щоб відкрити композитор публікацій. Ви також можете отримати доступ до композитора дописів зі своєї сторінки профілю.

 2. На Facebook.com виберіть три крапки внизу праворуч від композитора повідомлення, а потім виберіть Watch Party.

  Кнопка Watch Party виділена у веб-інтерфейсі Facebook.

  У програмі прокрутіть параметри в нижньому меню та виберіть Watch Party.

 3. Додайте відео на свою сторону перегляду за допомогою:

  • Пошук відео: Використовуйте поле пошуку вгорі для пошуку за заголовком, жанром, ключовим словом тощо.
  • Перегляд запропонованих списків відтворення: Виберіть цілі списки відтворення таких відео, як Ігри, Відносини, Дім і сад та багато іншого, щоб вибрати відео.
  • Вибір відео, яке ви вже переглянули: Виберіть Дивіться з горизонтального меню, щоб переглянути історію переглядів у Facebook.
  • Вибір поточного відео в прямому ефірі: Виберіть Прямий ефір у горизонтальному меню, щоб переглянути список відео, які зараз транслюються в прямому ефірі.
  • Вибір збереженого відео: Виберіть Збережено з горизонтального меню, щоб переглянути список відеозаписів, які ви раніше зберігали у Facebook.
  • Вибір одного зі своїх відео: Виберіть Мої відео з горизонтального меню, щоб переглянути список завантажених вами відео.

  Виберіть будь-яке відео щоб додати синій прапорець до його прапорця.

  Основна подія вибору відео для Facebook Watch Party у веб-інтерфейсі Facebook.

  Відео потрібно встановити як загальнодоступне, щоб додати їх до своєї сторони перегляду. Ви також можете додати кілька відео, які будуть відтворюватися в тому порядку, в якому вони були додані.

 4. Виберіть Далі (Facebook.com) або Готово у верхньому правому куті (мобільний додаток).

 5. Вибране вами відео чи відео буде додано до вашого композитора публікацій. Додайте необов’язковий опис у поштове поле над відео.

  Знімок екрана Facebook.com.

 6. Виберіть Опублікувати.

 7. Після того, як ви опублікуєте свою Watch Party, вона почне відтворюватися, і ваші друзі отримають сповіщення (якщо вони ввімкнули сповіщення), щоб вони могли приєднатися. Натисніть або торкніться ваш пост на Watch Party у стрічці новин або у своєму профілі, щоб переглянути її у повноекранному режимі.

  Знімок екрана Facebook.com.

 8. Виберіть Поділитися унизу відео, щоб поділитися ним із конкретними друзями. Якщо ви перебуваєте на Facebook.com, ви також можете скористатися функцією пошуку та списком імен праворуч у розділі Запросити інших, щоб запросити друзів. Інтернет-друзі будуть перераховані вгорі. Виберіть Запросити поруч із будь-яким другом, щоб надіслати їм запрошення.

 9. Необов’язково додайте додаткові відеозаписи до своєї черги відеозйомок Watch Party під час розміщення Watch Party. На Facebook.com виберіть синій Додати відео праворуч, щоб побачити подібний екран, показаний на третьому кроці. У мобільному додатку виберіть знак плюс (+) під відео.

 10. Щоб побачити, скільки глядачів, подивіться на людина значок і номер під відео. Глядачі зможуть залишати коментарі та реакції на відео. Додайте співведучого до вашої вечірки, вибравши Додати Співведучий у правій колонці (лише Facebook.com) для пошуку та вибору імені. Співведучі можуть додавати більше відео, призупиняти, відтворювати, перемотувати відео вперед і назад.

 11. Коли ви хочете закінчити свою вечірку, виберіть три крапки у верхньому правому куті відео Facebook.com та виберіть Кінець вечірки слідом за ним Кінець підтвердити.

  Знімок екрана Facebook.com.

  Щоб закінчити свою вечірку на мобільному додатку, торкніться відео а потім натисніть на X що з’являється у верхньому лівому куті. Торкніться Кінець вечірки слідом за ним Кінець підтвердити.

Організуйте вечірку для перегляду зі сторінки чи групи

Наведені вище інструкції показують, як організувати вечірку для перегляду з вашого профілю Facebook, але ви також можете зробити це зі сторінки чи групи. Однак, щоб зробити це зі сторінки, ви повинні бути адміністратором або редактором цієї сторінки. Почніть вечірку зі сторони чи групи, перейшовши на цю сторінку чи групу та знайшовши композитора допису. На сторінці це Створити позкнопка t, а в групі це поле, позначене, Що у вас на думці, ім’я? Тоді ви можете просто виконати кроки з другого по 10 вище.

Що таке Facebook Watch Party?

Facebook Watch Party – це спеціальна публікація для сеансу прямих переглядів відео чи серії відео. Коли ви натискаєте публікацію, відео відкривається в повноекранному режимі разом із додатковими функціями, які можна використовувати для Watch Party. Це схоже на прямий ефір у Facebook, але відео не обов’язково має бути в прямому ефірі. Це просто потрібно розмістити у Facebook. Друзі можуть приєднатися до вашої вечірки для перегляду та дивитися разом з вами. Також є розділ коментарів, щоб ви могли спілкуватися про відео, переглядаючи їх разом.