Saltar al contenido

Як вставляти відео в Google Презентації

5 de mayo de 2021

Залежно від вашої презентації, додавання відео до Google Презентацій може бути чудовим візуальним способом обміну даними чи інформацією. Але може бути не відразу очевидно, як додати відео до Google Презентацій, особливо якщо це відео знаходиться не в Google Drive, а в YouTube. Ось як додати відео до Google Презентацій із YouTube, Google Диска та зовнішніх джерел, як-от жорсткий диск комп’ютера. Інструкції в цій статті стосуються веб-версії Google Презентацій. Неможливо додати відео до Google Презентацій за допомогою мобільних додатків.

Змістовий покажчик

Як вставити відео YouTube у Google Презентації

YouTube – найвідоміше місце для пошуку різноманітних відео. Можливо, у вас навіть є канал YouTube, куди ви завантажуєте власні відео. Оскільки YouTube – компанія Google, додавати відео до слайдів із сервісу досить просто.

 1. У вашій презентації у вас може бути визначене місце для відео, або вам може знадобитися його створити. Коли будете готові, клацніть на слайді, де потрібно відео, а потім натисніть Вставити > Відео.

 2. Вставити відео З’явиться діалогове вікно, яке за замовчуванням надає можливість пошуку на YouTube. Введіть пошуковий термін і клацніть лупою, щоб знайти відео, яке потрібно додати.

  Вікно пошуку YouTube під час додавання відео до Google Презентацій.

 3. Якщо ви знаєте URL-адресу відео YouTube, яке потрібно додати, ви можете вибрати За URL-адресою а потім вставте URL-адресу у надане текстове поле.

  Можливість додавання відео YouTube за URL-адресою в Google Slides.

 4. Знайшовши відео, яке потрібно вбудувати в Google Slides, натисніть Виберіть і відео буде вставлено у ваш слайд. Потім можна клацнути та перетягнути його у потрібне положення.

  Параметр «Вибрати» під час вставки відео до Google Slides.

 5. Після того, як ви розмістите відео на слайді, ви можете скористатися синім обмежувальним полем, щоб змінити розмір відеокадру, або якщо вам потрібно відрізати відео або змінити інші параметри, ви можете клацнути правою кнопкою миші на відео та вибрати Параметри формату.

  Параметри формату відео в Google Презентаціях.

 6. Параметри формату панель інструментів відкриється з правого боку сторінки. Там ви можете змінити свій Почніть з і Закінчити о разів для відео. Якщо ви поставите галочку у полі біля Автовідтворення під час презентації відео автоматично відтворюватиметься, коли слайд відкриється під час презентації. Ви також можете вибрати Вимкнути звук щоб звук зі слайда автоматично відключався під час відтворення. На додаток до цих опцій, у вас також є варіанти для Розмір та обертання, Позиція, і Тінь. Використовуйте ці параметри, щоб налаштувати зовнішній вигляд відео на слайді.

  Параметри форматування відео для Google Презентацій.

Як додати відео до слайдів з Google Drive

Додавання відео до презентації Google Презентацій із Google Диска лише трохи відрізняється від додавання відео YouTube. Починається те саме, але різниця полягає в тому, де ви знайдете відео.

 1. Клацніть на слайді, де потрібно відео, а потім натисніть Вставити > Відео.

 2. В Вставити відео діалогове вікно, що відкриється, виберіть Google Drive.

  Опція Google Drive для вставки відео в Google Презентації.

 3. Перейдіть до місця розташування потрібного відео на Google Drive. У вас є варіанти для:

  • Мій диск: Тут ви знайдете файли, які ви створили або завантажили на Google Диск.
  • Спільні диски: Цей параметр призначений для дисків, якими користуються інші люди. Наприклад, якщо у вас є сімейний спільний диск, на який родич завантажив відео, ви знайдете його тут.
  • Поділився зі мною: Хоча може здатися, що це той самий спільний диск, це не так. Тут ви знайдете файли, які належать комусь іншому, хто поділився ними з вами (лише файл, а не весь диск).
  • Останні: Якщо ви нещодавно відкрили відео, яке хочете вставити у свою презентацію Google Slides, воно, ймовірно, з’явиться тут.

  Параметри Google Drive для додавання відео до Google Презентацій.

 4. Визначивши своє відео, виберіть його та натисніть Виберіть щоб додати відео до презентації.

Як додати відео до слайдів Google із зовнішнього джерела

Якщо ви хочете додати відео до Google Slides з вашого жорсткого диска або з іншого місця в Інтернеті, ви не зможете безпосередньо додати його до Google Slides. Вам потрібно буде спочатку завантажити або додати файл на Google Drive, а потім скористатися наведеними вище кроками, щоб додати відео до своєї презентації. Ви також не можете додавати відео до Google Презентацій за допомогою URL-адреси для іншого сайту YouTube. Якщо відео, яке ви хочете використовувати, живе на іншому сайті, спочатку потрібно буде завантажити його на Google Drive (що може означати завантаження на жорсткий диск, а потім завантаження на Google Drive), перш ніж ви зможете використовувати його. Якщо ви додаєте до своїх презентацій відео з Інтернету або належать комусь іншому, переконайтеся, що у вас є відповідні дозволи для використання. Використання чужого відео без їхнього дозволу може бути підставою для судового позову проти вас.