Skip to content

Як встановити або змінити свій пароль для iPad та відбитки пальців

28 de Червень de 2021

Що знати

 • Пароль: Відкрити Налаштування > Торкніться ідентифікатора та пароля. Вибирайте Увімкніть пароль налаштувати або Змінити пароль щоб створити нову.
 • Touch ID: Відкрити Налаштування > Торкніться ідентифікатора та пароля. Вибирайте Додайте відбиток пальця щоб додати новий відбиток пальця або Видалити відбиток пальця видалити.
 • Виберіть, для чого потрібно використовувати Touch ID: розблокування iPad, iTunes & App Store, Apple Pay або автозаповнення пароля.

Багато моделей Apple iPad мають звичну систему паролів та Touch ID, яка вимагає сканування відбитків пальців, щоб розблокувати пристрій. Цей посібник показує, як встановити або змінити код доступу та відбиток пальця Touch ID за допомогою iPad Air 2 або новішої версії, iPad Mini 3 або новішої версії та iPad Pro. Кілька моделей iPad Pro підтримують розпізнавання обличчя та оснащені Face ID, а не Touch ID як функцію безпеки. Функція Face ID діє так само, як і на iPhone X та пізніших версіях.

Як налаштувати свій пароль для iPad

Щоб створити новий пароль для iPad:

 1. відчинено Налаштування на iPad.

 2. Виберіть Торкніться ідентифікатора та пароля. Якщо ви встановили пароль на своєму iPad, вам доведеться ввести його, щоб отримати доступ до налаштувань.

  Налаштування Touch ID та пароля на iPad

 3. Щоб встановити пароль вперше, виберіть Увімкніть пароль. Щоб оновити свій пароль, виберіть Змінити пароль. Виберіть Вимкніть пароль для видалення платіжних карток, налаштованих за допомогою Apple Pay.

  Параметри пароля на iPad

 4. Якщо ви вперше вмикаєте свій пароль, введіть його зараз і підтвердьте. Якщо ви змінюєте свій існуючий код, введіть його на наступному екрані.

  Введення пароля на iPad

 5. На наступному екрані виберіть новий код. За замовчуванням введіть шестизначний цифровий код доступу. Виберіть Параметри пароля зробити довший, коротший або складніший. Власні паролі мають містити щонайменше чотири символи.

  • Спеціальний буквено-цифровий код відкриває клавіатуру iPad і дозволяє створювати код доступу як з цифрами, так і з літерами.
  • Користувацький числовий код дозволяє вибрати цифровий пароль.
  • 4-значний цифровий код є менш безпечним варіантом. Якщо у вас є проблеми із запам’ятовуванням довших кодів, ви можете встановити коротший за допомогою цієї опції.

  Параметри пароля на iPad

 6. Введіть новий пароль та введіть його ще раз для підтвердження.

Як налаштувати або додати відбиток пальця до Touch ID

Для додаткової безпеки налаштуйте Touch ID, який використовує відбиток пальця, який ви зберігаєте на iPad, щоб розблокувати пристрій та виконувати інші дії. Ось як його налаштувати або додати новий відбиток пальця.

 1. У меню Touch ID & Passcode виберіть Додайте відбиток пальця.

  Додайте опцію відбитків пальців на iPad

 2. Дотримуйтесь інструкцій для сканування відбитка пальця, розмістивши його на кнопці «Головна».

 3. Щоб перейменувати щойно збережений палець на iPad, виберіть його ім’я в меню, а потім введіть новий.

  Торкніться імені пальця, щоб перейменувати його на Touch ID

 4. Щоб видалити відбиток пальця з Touch ID, виберіть його назву, а потім виберіть Видалити відбиток пальця.

  Видалити параметр відбитків пальців на iPad

 5. Можна використовувати Додайте відбиток пальця , щоб додати більше відбитків пальців до Touch ID. Використовуйте цю опцію, наприклад, якщо ви хочете мати можливість розблокувати iPad будь-якою рукою.

Перш ніж налаштовувати безпеку, зробіть резервну копію iPad за допомогою iTunes або iCloud. Таким чином, ви можете відновити з цієї резервної копії, якщо забудете свій пароль, не відновлюючи iPad як новий пристрій.

Додаткові параметри з Touch ID

Над Відбитки пальців розділ, ви побачите заголовок із написом Використовуйте Touch ID для. Налаштування в цьому регіоні визначають, для чого можна використовувати ваш відбиток пальця.

 • Розблокування iPad використовує Touch ID замість пароля для відкриття iPad.
 • iTunes & App Store дозволяє перевірити покупки за допомогою відбитка пальця, перш ніж купувати програму, фільм або телешоу.
 • Apple Pay використовує ваш відбиток пальця для підтвердження покупок, здійснених за допомогою кредитних та дебетових карток, збережених на вашому iPad.
 • Автозаповнення пароля запитує підтвердження Touch ID перед тим, як використовувати один із паролів, що зберігаються у вашому брелоку iCloud.

Використовуйте Touch ID для налаштувань на iPad