Saltar al contenido

Як встановити драйвери USB 3.0 на Windows 11

6 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • ВІДЧИНЕНО Диспетчер пристроїв і розширити Універсальна послідовна шина контролери.
 • Клацніть правою кнопкою миші Кореневий концентратор USB (USB 3.0)потім виберіть Видаліть пристрій.
 • Виберіть Дія в Диспетчері пристроїв і торкніться Скануйте на предмет змін обладнання.

Windows 11 зазвичай встановлює драйвери USB 3.0 за замовчуванням. Однак якщо пристрої USB 3.0 не працюють, драйвери USB 3.0 можуть бути відсутні або пошкоджені. Нова інсталяція може вирішити проблему. Ось як встановити драйвери USB 3.0 на Windows 11.

Як встановити драйвери USB 3.0 на Windows 11

Виконайте ці дії, щоб встановити драйвери USB 3.0 у Windows 11.

 1. Відкрийте меню «Пуск» Windows і виконайте пошук у Windows Диспетчер пристроїв. Диспетчер пристроїв повинен з’явитися як перший результат. Виберіть його.

 2. Розгорніть Контролери універсальної послідовної шини категорію в диспетчері пристроїв.

  Диспетчер пристроїв з категорією контролерів універсальної послідовної шини розгорнуто та виділено.

 3. Якщо його видно, клацніть правою кнопкою миші Кореневий концентратор USB (USB 3.0) а потім клацніть Видаліть пристрій. Якщо його не видно, перейдіть до наступного кроку. Деякі ПК відображатимуть кілька концентраторів USB 3.0. Перш ніж продовжити, видаліть усі показані записи.

  Диспетчер пристроїв з відкритим меню правою кнопкою миші кореневого USB-концентратора та виділеним Видалити пристрій

  Видалення кореневого концентратора USB (USB 3.0) призведе до припинення роботи всіх підключених пристроїв USB 3.0.

 4. Відкрийте Дія меню в Диспетчері пристроїв і виберіть Скануйте на предмет змін обладнання. Windows 11 автоматично шукатиме пристрої, включно з USB Root Hub (USB 3.0), і встановить драйвери. У разі успіху кореневий концентратор USB (USB 3.0) знову з’явиться в диспетчері пристроїв. Перезавантажте комп’ютер, якщо він не з’являється.

  Диспетчер пристроїв з відкритим меню «Дія» та виділеним «Сканувати зміни обладнання».

Як встановити драйвери USB 3.0 за допомогою Windows Update

Наведені вище дії встановлять драйвери USB 3.0 у Windows 11, але не оновлять їх. Це може бути проблемою, якщо ваш драйвер USB 3.0 несправний. Хоча ви можете оновлювати драйвери за допомогою диспетчера пристроїв, Windows Update є кращим вибором.

 1. Відкрийте меню «Пуск» Windows і виберіть Налаштування додаток.

  Меню «Пуск» Windows 11 із виділеними параметрами

 2. Виберіть Windows Update з лівого меню.

  Програма налаштувань Windows 11 із виділеним пунктом Windows Update у меню ліворуч

 3. Торкніться Розширені опції.

  Windows Update у Windows 11 із виділеними Додатковими параметрами

 4. Виберіть Додаткові оновлення.

  Оновлення Windows із виділеними додатковими оновленнями

 5. Розгорнути Оновлення драйверів і виберіть показані драйвери. Потім торкніться Завантажити та встановити. Завантаження та встановлення можуть зайняти деякий час, але ви можете продовжувати використовувати свій ПК, поки це відбувається у фоновому режимі.

  Знімок екрана Windows Update з видимими додатковими оновленнями та виділеними Завантажити та встановити

Як вручну встановити драйвери USB 3.0 на Windows 11

Дії в цьому посібнику встановлять драйвери USB 3.0 на більшість комп’ютерів, але ви можете зіткнутися з проблемами, якщо Windows 11 не розпізнає марку та модель вашого ПК. Вам потрібно буде відстежити драйвери та встановити їх вручну. Веб-сайт підтримки виробника вашого ПК часто надає ці драйвери. Сайти підтримки відрізняються між виробниками, тому ми не можемо надати покрокові інструкції. Однак, як правило, вам знадобиться номер моделі або серійний номер вашого ПК, щоб знайти свій ПК. Це можна знайти на етикетці, надрукованій на вашому комп’ютері або ноутбуці. Якщо драйвери недоступні у виробника вашого комп’ютера або комп’ютер є спеціальною збіркою, ви можете спробувати завантажити драйвери безпосередньо від виробника материнської плати вашого ПК. Завантажте інформаційний інструмент Windows і запустіть його. Зверніть увагу на марку та номер моделі виробника материнської плати, перейдіть на сайт підтримки виробника та знайдіть номер моделі материнської плати. Це може привести до драйверів USB, які можна завантажити та встановити.

FAQ

 • Як оновити драйвери USB в Windows 10?

  Щоб оновити драйвери USB в Windows 10, перейдіть до Налаштування > Оновлення та безпека > Windows Updateпотім клацніть Перевірити наявність оновлень. Windows шукатиме доступні оновлення, включаючи оновлення драйверів. Крім того, перейдіть до Диспетчер пристроїв і натисніть Контролери універсальної послідовної шини. Клацніть правою кнопкою миші пристрій, з яким виникла проблема, і виберіть Оновити драйвер.

 • Як перевстановити драйвер USB?

  Щоб перевстановити драйвер USB, перейдіть до Диспетчер пристроївклацніть правою кнопкою миші назву пристрою, з яким виникла проблема, і виберіть Видалити. Перезавантажте комп’ютер, і Windows автоматично перевстановить драйвер.

 • Як встановити драйвери материнської плати через USB?

  Простий спосіб встановити драйвери материнської плати через USB – це перейти на веб-сайт виробника материнської плати, а потім завантажити драйвери безпосередньо на USB-накопичувач. Підключіть USB-накопичувач до комп’ютера з Windows і встановіть драйвери, відкривши файли драйверів і дотримуючись інструкцій на екрані.

 • Як видалити драйвери USB?

  Щоб видалити драйвери USB, перейдіть до Диспетчер пристроївнатисніть кнопку Переглянути меню та увімкніть Показати приховані пристрої. Знайдіть тип пристрою, з яким ви маєте справу, потім розгорніть меню, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Видалити. У діалоговому вікні підтвердження натисніть Видаліть програмне забезпечення драйвера для цього пристрою > добре.