Saltar al contenido

Як встановити завантажені будинки в «The Sims»

24 de julio de 2021

Будівництво будинків – один із найкреативніших аспектів відеоігри «The Sims». Однак для багатьох нових гравців завантаження готових будинків із багатьох доступних джерел набагато простіше, ніж створення з нуля.

Змістовий покажчик

Завантажити Будинки для ‘The Sims’

  1. Завантажте будинок, який ви хочете використовувати у своїй грі, у папку, яку ви пам’ятаєте, або на робочий стіл.

  2. Якщо домашній файл у форматі .zip або .rar, розпакуйте його в програмі для розпакування, наприклад, WinZip, або клацніть файл правою кнопкою миші та виберіть Витягнути все.

  3. Витягніть будинок до maxis the sims userdata будинки .

  4. Якщо у вас є пакет розширень, виберіть папку з даними користувача району, в якій ви хочете пограти в гру. Наприклад, Сусідство 3 буде зберігатися в the sims userdata3 будинки .

  5. Якщо будинок не заархівовано, скопіюйте та вставте файл у папку сусіднього будинку, в якій ви хочете відтворити будинок.

  6. Наступного разу, коли ви відкриєте мікрорайон, з’явиться завантажений вами будинок.

Поради

Створіть папку, в якій зберігатимуться всі ваші завантаження, пов’язані з Sims. Якщо у вас багато файлів, організуйте їх – наприклад, за сайтом чи приміщенням. Картотека будинку замінює будинок, що вже є на ділянці. Якщо ви хочете зберегти попередній будинок, обов’язково створіть резервну копію, перш ніж встановлювати новий будинок. Завжди створюйте резервні копії своїх дані користувача папок перед тим, як встановлювати у вашу гру нові будинки, сім’ї та предмети. Ви також можете зацікавити ваш ігровий досвід, використовуючи деякі чіт-коди, доступні для гри «The Sims».