Saltar al contenido

Як встановити пристрій Windows

24 de julio de 2021

Гаджети Windows – це невеликі програми, які запускаються на робочому столі або бічній панелі Windows. Їх можна використовувати в Windows 7 та Windows Vista. Станом на січень 2020 року Microsoft більше не підтримує Windows 7. Ми рекомендуємо перейти на Windows 10, щоб і надалі отримувати оновлення безпеки та технічну підтримку. Гаджет Windows може тримати вас в курсі вашої стрічки Facebook, тоді як інший може відображати вам поточну погоду, а інший може дозволяти вам твітувати прямо з робочого столу. Інші ґаджети, як ці ґаджети Windows 7, насправді можуть виконувати корисні послуги моніторингу, такі як відстеження використання центрального процесора та оперативної пам’яті. Ви можете встановити гаджет Windows, виконавши завантажений файл GADGET, але деякі деталі встановлення гаджета Windows відрізняються залежно від того, в якій операційній системі ви встановлюєте гаджет. Виберіть правильний набір кроків нижче для отримання конкретних інструкцій щодо встановлення гаджетів у вашій версії Windows. Подивіться, яку версію Windows я маю? якщо ви не впевнені, яка з цих версій Windows встановлена ​​на вашому комп’ютері. Старі операційні системи Windows, такі як Windows XP, в основному не підтримують пристосування для робочого столу чи бічної панелі. Новіші версії, такі як Windows 10 та Windows 8, також не підтримують гаджети.

Змістовий покажчик

Як встановити пристрій Windows 7 або Windows Vista

Розділений характер гаджетів для цих старих операційних систем робить запуск нових гаджетів легким.

  1. Завантажте файл гаджета Windows. Корпорація Майкрософт використовувала для каталогізації та розміщення гаджетів Windows. Сьогодні ви знайдете більшість пристосунків для Windows на сайтах для завантаження програмного забезпечення та на веб-сайтах розробників гаджетів. Win7Gadgets пропонує безкоштовні пристрої для Windows, такі як годинники, календарі, гаджети електронної пошти, утиліти та ігри.

  2. Виконайте завантажений файл GADGET. Файли гаджетів Windows закінчуються розширенням файлу .GADGET і відкриватимуться за допомогою програми Desktop Gadgets. Все, що вам потрібно зробити, це двічі клацнути файл, щоб розпочати процес встановлення.

  3. Клацніть або торкніться значка Встановити , якщо вам буде запропоновано попередження про безпеку, яке говорить Не вдалося перевірити видавця.

    UБільшість пристосунків Windows створюються розробниками, які не відповідають вимогам Microsoft щодо підтвердження ідентифікації, але така ситуація не обов’язково означає, що існує будь-яка проблема безпеки. На вашому комп’ютері завжди повинна бути встановлена ​​антивірусна програма. Маючи хорошу AV-програму, яка постійно працює, шкідливі програми та завантажені вірусами гаджети Windows можуть зупинити шкоду.

  4. Налаштуйте всі необхідні налаштування гаджета. Наприклад, якщо ви встановите гаджет Facebook, він потребуватиме ваших облікових даних Facebook. Якщо ви встановили монітор рівня заряду акумулятора, можливо, вам доведеться відрегулювати розмір або непрозорість вікна гаджета.

Додаткова довідка щодо гаджетів Windows

Якщо ви видалите пристрій із робочого столу, він все ще доступний для Windows, він просто не встановлений на робочому столі. Іншими словами, гаджет все ще на вашому комп’ютері, як і будь-яка інша програма, але на робочому столі просто немає ярлика для відкриття гаджета. Щоб додати раніше встановлений пристрій назад на робочий стіл Windows, просто клацніть правою кнопкою миші або натисніть і утримуйте в будь-якому місці на робочому столі та виберіть Гаджети (Windows 7) або Додати гаджети (Windows Vista). У вікні відображаються всі доступні гаджети Windows.