Skip to content

Як встановити підпис за замовчуванням в Apple Mail

10 de Липень de 2021

Що знати

 • Виберіть Пошта > Преференції > Підписи. Виділіть обліковий запис, торкніться + щоб створити новий підпис та назвіть підпис.
 • Виберіть Завжди відповідайте моєму шрифту повідомлення за замовчуванням так підпис і текст повідомлення збігаються. Або виберіть Формат > Показати шрифти внести зміни.
 • Виберіть Формат > Показати кольори змінити колір підпису. Виберіть Редагувати > Додати посилання додати посилання. Перетягніть зображення в область підпису, щоб додати його.

У цій статті пояснюється, як встановити підпис електронної пошти за замовчуванням в Apple Mail та використовувати різні підписи для різних облікових записів. Інструкції стосуються програми Mail для macOS 10.10 та новіших версій.

Як встановити підпис за замовчуванням для облікового запису в Mac OS X Mail

Щоб визначити підпис за замовчуванням для облікового запису електронної пошти в Mac OS X Mail, відкрийте програму Mail. Тоді:

 1. Виберіть Пошта > Преференції з рядка меню. Команда клавіатури: Команда+, (кома).

 2. Перейдіть до Підписи вкладку.

  Вкладка Apple Mail Signatures

 3. Виділіть потрібний рахунок на лівій панелі.

  Вікно налаштувань підписів Apple Mail з підсвіченою адресою електронної пошти

 4. Натисніть кнопку + , щоб створити новий підпис. Введіть ім’я, яке допоможе вам розпізнати підпис, наприклад “Робота”, “Особисте”, “Gmail” або “Цитата”.

  Вікно підписів пошти Apple із виділеним знаком плюс

 5. Пошта створює для вас підпис за замовчуванням. Відредагуйте текст підпису в області праворуч від вікна.

  Вікно шрифтів в Apple Mail

 6. Поставте прапорець біля Завжди відповідайте моєму шрифту повідомлення за замовчуванням якщо ви хочете, щоб текст підпису відповідав тексту повідомлення. Не встановлюйте цей прапорець, якщо ви хочете змінити шрифт у своєму підписі. Щоб змінити текст, виділіть його та виділіть Формат > Показати шрифти у рядку меню. Зробіть вибір на екрані Шрифти.

  Завжди збігайте поле шрифту в Apple Mail

 7. Щоб змінити колір всього або частини вашого підпису, виділіть текст і виберіть Формат > Показати кольори у рядку меню. Виберіть новий колір.

  Apple Mail із виділеною опцією Показати кольори в меню Формат

 8. Щоб додати посилання на веб-сайт до свого підпису, введіть основну частину URL-адреси, наприклад tebapit.com. Пошта перетворює його на активне посилання. Якщо ви хочете відобразити ім’я посилання замість URL, введіть ім’я, наприклад tebapit, виділіть його та виберіть Редагувати > Додати посилання з рядка меню. Введіть URL-адресу у спадному полі та натисніть гаразд.

  Apple Mail із виділеним параметром Додати посилання в меню Редагувати

 9. Додайте невелике зображення до свого підпису, перетягнувши його у вікно підпису. Ви також можете перетягнути записи у своїй програмі Контакти у вікно підпису, де вони відображаються як vCards.

 10. Поставте галочку у полі біля Поставте підпис над цитованим текстом.

  Поле "Розмістити підпис над цитованим текстом" у налаштуваннях Apple Mail

 11. Закрийте Підписи вікно налаштувань, щоб зберегти зміни.

Кожне повідомлення, яке ви надсилаєте з вибраного облікового запису, включатиме підпис за замовчуванням, який ви щойно створили.

Нанесіть підпис на льоту

Якщо ви не використовуєте підпис за замовчуванням з обліковим записом, ви можете вибрати будь-який підпис, який ви встановили для електронної пошти на льоту. Коли ви пишете нове повідомлення, навпроти Від поле в правій частині екрана – це Підпис спадне меню. Після того, як ви закінчите вводити електронну пошту, виберіть зі спадного меню підпис, який ви хочете використовувати, а Mail додасть його внизу вашого повідомлення.

Вибір підпису