Skip to content

Як встановити та використовувати Dropbox на вашому Mac

8 de Липень de 2021

Встановлення та використання Dropbox для Mac настільки ж просто, як завантаження та встановлення програми. Звідти ваш Dropbox діє як папка на вашому комп’ютері, за винятком того, що він знаходиться в хмарі. Ось як додати його на свій Mac. Тут ми розглянемо переважно версію для Mac, але зверніть увагу, що Dropbox також доступний для Windows, Linux та більшості мобільних платформ, включаючи пристрої Android та iOS. Ця міжплатформна функціональність дає вам доступ до ваших файлів незалежно від пристрою чи платформи. Знімки екрана та ціни актуальні станом на лютий 2020 року.

 1. Якщо у вас ще немає облікового запису Dropbox, створіть його на веб-сайті Dropbox.

  Безкоштовний варіант облікового запису Dropbox може бути трохи важко знайти. Зареєструйтесь безкоштовно.

 2. Завантажте інсталятор.

  Сторінка завантаження Dropbox

 3. Коли завантаження завершиться, знайдіть інсталятор у вашому Завантаження папку. Ім’я файлу – DropboxInstaller.dmg. Подвійне клацання Dropbox Installer.dmg.

  Інсталятор Dropbox.

 4. У вікні Dropbox Installer, що відкриється, двічі клацніть на Значок Dropbox. З’явиться повідомлення із попередженням, що Dropbox – це програма, завантажена з Інтернету. Клацніть відчинено продовжувати. Потім Dropbox завантажить всі необхідні оновлення, а потім розпочне процес встановлення. Значок Dropbox з’явиться у вашому рядку меню, а програма Dropbox – у вашому / Програми папці та на бічній панелі.

  Піктограма встановлення Dropbox.

 5. Після входу у вікно Dropbox відображатиметься привітальне повідомлення про успішне завершення інсталяції. Клацніть Далі.

  Вибравши Далі, щоб завершити налаштування.

 6. Витратьте кілька хвилин, щоб прочитати Починаємо посібник, встановлений у папці Dropbox, щоб дізнатись більше.

  Перегляд файлів довідки в Dropbox.

Використання Dropbox

Dropbox встановлює елемент входу та інтегрується у Finder. Ви можете будь-коли змінити цю конфігурацію в Dropbox Преференції. Клацніть на Dropbox у верхній частині екрана, а потім стрілку вниз поруч з ініціалами. Виберіть Преференції зі спадного меню.

Налаштування Dropbox

Ми рекомендуємо зберегти опцію інтеграції Finder та можливість запускати Dropbox щоразу, коли ви запускаєте свій Mac. Разом вони допомагають Dropbox діяти так само, як інша папка на вашому Mac.

Як працює Dropbox

Все, що ви поміщаєте в папку Dropbox на вашому Mac, автоматично копіюється в хмарну систему зберігання та синхронізується з усіма іншими пристроями, які ви використовуєте, на яких також працює Dropbox. Це означає, що ви можете працювати над документом вдома на своєму Mac, відправитися на роботу та відновити те, що ви робили з документом, знаючи, що він точно такий же, як і там, де ви зупинилися.

Використання папки Dropbox

Ви помітите прапорець біля кожного файлу у папці Mac Dropbox; він показує поточний стан синхронізації елемента. Зелена галочка вказує, що елемент успішно синхронізовано з хмарою. Синя кругова стрілка вказує на те, що синхронізація триває.

Прапори Dropbox

Ви завжди можете отримати доступ до своїх даних із веб-сайту Dropbox, але загалом простіше встановити Dropbox на всі пристрої, якими ви користуєтесь.

Навіщо використовувати Dropbox?

Використання Dropbox на вашому Mac може спростити обмін файлами з іншими пристроями та людьми. Наприклад, ви можете розмістити групу фотографій на своєму Dropbox, щоб поділитися з родиною, а не надсилати їх електронною поштою або возитись з великими пальцями тощо. Dropbox також корисний для роботи: ви можете розміщувати важливі файли у своєму Dropbox, щоб ділитися ними з великими групами, а не мати справу з плутаниною та безладом великої довгої електронної пошти. З цих причин Dropbox є однією з найпопулярніших хмарних систем зберігання даних. Dropbox – не єдина хмарна служба зберігання та синхронізації для Mac, але в даний час вона є однією з найпопулярніших. Однак у нього є досить жорстка конкуренція, включаючи SkyDrive від Microsoft, Google Drive від Google, Box.net та SugarSync. Як користувач Mac, ви також можете використовувати власний хмарний сервіс Apple iCloud. Це дуже зручна, проста у використанні послуга, яка вже інтегрована з вашим Mac. Отже, навіщо розглядати Dropbox? Ось кілька причин:

 • Використання декількох хмарних служб допомагає зменшити ваші витрати на зберігання даних у хмарі; крім того, надмірність гарантує, що ви не втратите дані.
 • Майже всі хмарні сервіси пропонують безкоштовний рівень, і Dropbox не є винятком.
 • Багато програм інтегруються з різними хмарними службами зберігання, щоб запропонувати додаткові функції. Dropbox – одна з найбільш часто використовуваних хмарних систем, що використовуються сторонніми програмами.

Dropbox доступний у чотирьох основних тарифних планах; перші три дозволяють розширити обсяг пам’яті, залучаючи інших до служби. Наприклад, основна безкоштовна версія Dropbox дасть вам 500 МБ на реферал, максимум до 18 ГБ безкоштовного сховища.

Ціни на Dropbox

Dropbox пропонує багаторівневі ціни, в основному виходячи з ваших потреб у сховищі та, якщо це можливо, потреб вашої команди. Усі платні рахунки пропонують 14-денну безкоштовну пробну версію.

План Ціна за місяць Зберігання
Основні Безкоштовно 2 Гб
Плюс 9,99 доларів США при щорічній оплаті 2 ТБ
Професійні 16,58 дол. США при щорічній оплаті 3 ТБ
Стандарт для команд $ 12,50 за користувача 5 ТБ
Додатково для команд $ 20 за користувача Необмежений
Порівняння плану Dropbox (станом на лютий 2020 р.)
Більше від tebapit

 • Google Drive

  Налаштування та використання Google Диска на вашому Mac

 • Ілюстрація комп'ютера, планшета та смарт-телефону зі спільними стрілками на екранах

  Як скопіювати файли з iPad на Mac або ПК

 • Логотип Dropbox

  Огляд Dropbox

 • Логотип Dropbox

  Як користуватися Dropbox на Linux

 • Знімок екрана креслення інтеграції Dropbox Gmail

  Як користуватися Gmail з надбудовою DropBox

 • Хмара з написом "безкоштовно" над ноутбуком.

  17 найкращих безкоштовних служб хмарного зберігання для резервного копіювання в 2021 році

 • Графіка зображення логотипу dropbox на моніторі комп'ютера.

  Як користуватися Dropbox

 • Ілюстрація комп'ютера з файлом документа на екрані.

  Як конвертувати PDF у файли Word на Mac

 • Жінка, яка працює на iPad

  Як налаштувати Dropbox на iPad

 • Жінка у вітальні з хмарою над головою

  Найкращі варіанти хмарного зберігання для iPad

 • Жінка в поверхневих навушниках під час використання поверхневого ноутбука на кухні.

  Як підключити поверхню Microsoft до іншого комп’ютера

 • macOS Sierra на робочому столі mac

  Як оновити безпечну інсталяцію macOS Sierra на вашому Mac

 • Жінка за допомогою ноутбука на підлозі вітальні

  Як перейти з Windows на Mac вручну

 • Ілюстровані хвилі, що виходять з екрана ноутбука

  Як перенести файли з ПК на ПК

 • Усміхається жінка з навушниками текстові повідомлення на мобільний телефон у велосипеді магазин

  Як вручну додати музику до iPhone

 • Людина, яка читає PDF на своєму iPad

  Як зберегти PDF-файл на iPhone або iPad

tebapit

Слідуй за нами

 • Facebook

 • Про нас
 • Рекламуйте
 • Політика конфіденційності
 • Політика щодо файлів cookie
 • Кар’єра
 • Редакційні вказівки
 • Зв’язок
 • Умови користування
 • Конфіденційність ЄС
 • Повідомлення про конфіденційність у Каліфорнії
 • ДОВІРЯВаші права на конфіденційність

tebapit та наші сторонні партнери використовують файли cookie та обробляють особисті дані, такі як унікальні ідентифікатори, на основі вашої згоди зберігати та / або отримувати доступ до інформації на пристрої, показувати персоналізовану рекламу та для вимірювання вмісту, аналізу аудиторії та розробки продуктів. Щоб змінити або скасувати вибір вашої згоди для tebapit.com, включаючи ваше право на заперечення, де використовується законний інтерес, натисніть нижче. Ви можете будь-коли оновити свої налаштування за посиланням “Конфіденційність ЄС” внизу будь-якої сторінки. Цей вибір буде повідомлений нашим партнерам у всьому світі і не впливатиме на дані веб-перегляду. Список партнерів (постачальників)

Ми та наші партнери обробляємо дані для:

Активно скануйте характеристики пристрою для ідентифікації. Використовуйте точні дані геолокації. Зберігайте та / або отримуйте доступ до інформації на пристрої. Виберіть персоналізований вміст. Створіть персоналізований профіль вмісту. Вимірюйте ефективність реклами. Виберіть основні оголошення. Створіть профіль персоналізованої реклами. Виберіть персоналізовану рекламу. Застосовуйте дослідження ринку, щоб генерувати уявлення про аудиторію. Виміряйте продуктивність вмісту. Розробляти та вдосконалювати продукти. Список партнерів (постачальників)