Saltar al contenido

Як встановити теми GIMP

21 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Завантажте та витягніть архівний файл теми: Знайдіть файл і виберіть Витяжка > Витягніть все. Виберіть пункт призначення, а потім виберіть Витяжка.
 • Копіювати в папку встановлення: Клацніть правою кнопкою миші витягнуту папку та виберіть Копіювати. У GIMP теми папку, клацніть правою кнопкою миші порожній простір, виберіть Вставити.
 • Переключити теми: Перейдіть до Редагувати > Преференції > Тема. Виберіть тему, яку хочете використовувати, а потім виберіть гаразд.

Теми можна застосувати до редактора зображень GIMP, щоб змінити вигляд програми. Деякі теми GIMP змінюють колір інтерфейсу, а інші імітують інші програми, такі як Adobe Photoshop. У цьому посібнику ми покажемо, як витягти файли тем, скопіювати файли в папку встановлення GIMP та перейти на іншу тему.

Витягніть файли теми

Теми GIMP містять кілька файлів, тому вони завжди завантажуються в архів, часто ZIP-файл. Вам потрібно витягти вміст з архіву, перш ніж застосувати тему до GIMP.

 1. Знайдіть архів на своєму комп’ютері.

 2. Виберіть файл і натисніть Витяжка у верхній частині вікна. Тоді вибирай Витягнути все трохи нижче.

  Витягнути все в Windows

 3. Виберіть, де витягти файли, а потім натисніть Витяжка.

Лише кілька тем включені до GIMP за замовчуванням, а офіційний веб-сайт GIMP не забезпечує завантаження тем. Якщо ви не можете знайти потрібну тему в Інтернеті, спробуйте переглянути на Gnome-look.org або GitHub.

Сторінка завантаження теми GIMP

Скопіюйте папку тем до папки встановлення GIMP

Оскільки тема GIMP витягнута з архіву та готова до використання, її потрібно скопіювати у відповідну папку в каталозі інсталяції GIMP, щоб програма розпізнала її, коли настав час вибрати тему.

 1. Скопіюйте розпаковану папку. Наприклад, якщо файли були витягнуті до папки з назвою gimp-темний, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Копіювати. Через те, як упаковуються деякі теми, Windows може створити одну папку з назвою теми, а іншу папку всередині неї, яка має те саме ім’я (наприклад, gimp-темний в іншій папці gimp-темний). Скопіюйте саму внутрішню папку, найближчу до файлів.

 2. Відкрийте GIMP теми папку. У Windows папка знаходиться тут: C: Program Files GIMP 2 share gimp themes . На Mac ви можете знайти його за адресою: /Users/your-username/Library/GIMP/2.10/themes

  Користувачі Linux можуть знайти його за адресою: ~ / .config / GIMP / 2.10 / теми

  U

 3. Клацніть правою кнопкою миші порожній простір у папці та виберіть Вставити. Якщо Windows запропонує надати облікові дані для облікового запису адміністратора, натисніть Продовжуйте.

Перейдіть на іншу тему в GIMP

Теми GIMP перелічені в Тема розділ уподобань GIMP. Тут ви можете вибрати будь-яку встановлену тему, щоб застосувати її до програми. Закрийте та знову відкрийте GIMP, якщо він був відкритий на попередніх кроках. Якщо програма залишається активною під час процедури копіювання / вставлення, вона не показує теми в налаштуваннях.

 1. Виберіть Редагувати у рядку меню.

 2. Виберіть Преференції з меню.

  Налаштування в меню GIMP

 3. Вибирайте Тема від лівої панелі, безпосередньо під Інтерфейс заголовок.

  Тема в налаштуваннях GIMP

 4. Виберіть тему, яку ви хочете використовувати з GIMP.

  Архів у GIMP

  Теми заповнюються автоматично, тому ви можете клацнути по списку, щоб побачити, як кожна з них створює програму.

 5. Натисніть гаразд.