Saltar al contenido

Як встановити Minecraft Forge

15 de abril de 2021

Minecraft чудовий сам по собі, але встановлення модів Minecraft, створених спільнотою, відкриває абсолютно нові способи гри, а деякі найкращі побудовані на Minecraft Forge. Моди – це буквально створені користувачами модифікації для Minecraft, які додають новий вміст, покращують його роботу та вигляд кращим, полегшують ваше життя в грі тощо. Спочатку вам потрібна Forge, тому ми покажемо вам, як встановити Minecraft Forge, а потім надамо кілька порад щодо того, що робити, коли у вас є.

Змістовий покажчик

Що таке Minecraft Forge?

Minecraft Forge – це безкоштовний інтерфейс програми (API) та завантажувач модів для Minecraft: Java Edition. Розробники модів у спільноті Minecraft використовують API для спрощення створення своїх модів, тоді гравці використовують Forge для автоматичного завантаження сумісних модів.

Що робить Minecraft Forge?

Якщо говорити менш технічно, Minecraft Forge дозволяє надзвичайно легко встановлювати сумісні моди Minecraft. Якщо мод підтримує Forge, ви можете встановити його, буквально перетягуючи файли, якщо у вас встановлена ​​Forge.

Minecraft Forge встановлений на ноутбуці.

michal-rojek / iStock / Getty

Кузня проти ванільної версії

Коли ви завантажуєте та встановлюєте Minecraft Forge, Minecraft: Java Edition надає вам можливість відтворювати ванільне видання або ваше модифіковане видання Forge кожного разу під час гри. Вибір Forge змушує Minecraft Forge автоматично завантажувати всі ваші моди, тоді як вибір ванільної версії дозволяє грати без будь-яких модів. Завдяки тому, як ви можете завантажити Forge або ванільний Minecraft, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що Forge або окремий мод порушить вашу гру. Якщо трапиться щось дивне, ви завжди можете просто грати у ванільну версію Minecraft, поки не надійде патч для Forge, образливого мода або самого Minecraft. Основні оновлення Minecraft часто викликають помилки в Forge та окремих модах. Коли це трапиться, ви можете запустити ванільну версію, поки не з’являться додаткові виправлення, або спробувати видалити всі моди та додати їх назад по одному, щоб побачити, який із них створює проблеми.

Як встановити Minecraft Forge

Процес завантаження та встановлення Minecraft Forge дуже простий. Спочатку потрібно завантажити інсталятор з офіційного веб-сайту Forge, запустити інсталятор із вибраними правильними параметрами, а потім запустити Minecraft. Після цього ви зможете встановити та запустити будь-який сумісний з Forge мод, який вам подобається. Щоб встановити Minecraft Forge, виконайте кожен з цих кроків по порядку:

 1. Перейдіть на офіційний веб-сайт Forge.

  Сайт завантаження Forge.

 2. Виберіть Інсталятор Windows якщо у вас Windows або натисніть Інсталятор якщо у вас комп’ютер Mac або Linux.

  Підробіть варіанти завантаження.

  Якщо у вас немає певних модифікацій, скачайте рекомендовану версію. Деякі старіші моди працюють лише зі старими версіями Forge, і в цьому випадку вам потрібно вибрати показати всі версії, а потім знайдіть сумісну версію.

 3. На наступному екрані з’явиться реклама. Зачекайте, поки таймер реклами не спрацює, а потім виберіть Пропустити у верхньому правому куті. Не натискайте нічого іншого на сторінці.

  Пропустити кнопку оголошення

  Якщо у вас є блокувальник реклами або ваш браузер блокує рекламу спочатку, ви побачите порожній екран. Нічого не клацайте. Просто почекайте, і наступна сторінка завантажиться.

 4. Дочекайтеся завантаження Forge, а потім відкрийте завантажений файл. Коли програму встановлення відкрито, виберіть Встановіть клієнта, потім виберіть гаразд.

  Встановіть клієнт Forge

 5. Запустіть свій клієнт Minecraft і виберіть стрілка вгору поруч з Грати , щоб відкрити меню профілів.

  Стрілка вгору поруч із Грати

  Forge працює лише з Minecraft: Java Edition. Якщо ви використовуєте Windows 10, переконайтесь, що у вас встановлено Minecraft: Java Edition, а не версія Minecraft, яка продається в магазині Microsoft.

 6. Виберіть профіль, який називається Кувати, потім виберіть Грати.

  Forge> Play» class=»lazyload»   id=»mntl-sc-block-image_1-0-46″ ></p>
</li>
<li>
<p>Зачекайте, поки гра повністю завантажиться, а потім вийдіть з Minecraft. Завантаження та вихід із Minecraft із вибраним профілем Forge завершує встановлення Forge. Закінчивши цей процес, ви готові розпочати встановлення залежних від Forge модів Minecraft.</p>
</li>
</ol>
<p><span></span> </p>
<h2><span id= Minecraft Forge – це завантажувач модів

  Як гравець, Minecraft Forge – це автоматизований завантажувач мод. Він перевіряє наявність сумісних модів, а потім завантажує їх кожного разу, коли ви граєте, доки ви вибираєте Forge у меню профілю Minecraft: Java Edition. Ви можете запускати скільки завгодно модів, хоча запуск їх занадто багато може спричинити проблеми з продуктивністю, а деякі моди погано працюють з іншими. Моди можуть покращити або змінити графіку вашої гри, ввести нові ігрові режими та механіку, вдосконалити системи інвентаризації та крафта тощо. Існує навіть мод для того, щоб додати в Minecraft той самий тип функціоналу віртуальної реальності: Java Edition, який Minecraft для Windows 10 є прямо зараз.

  Як використовувати моди з Forge

  Найкраще, що, оскільки Forge – це автоматичний завантажувач, все, що вам потрібно зробити, це завантажити потрібний мод, помістити його у свою папку Minecraft і запустити Minecraft. Поки ви вибрали профіль Forge, ваш мод буде завантажуватися без додаткової конфігурації та роботи з вашого боку.