Skip to content

Як встановити Mobdro на FireStick

2 de Липень de 2021

Незважаючи на те, що ви знайдете безліч окремих програм для доступу до основних мереж, кабельних і платних телевізійних програм, наявність однієї програми для їх доступу може бути надзвичайно зручною. Тут з’являється така програма, як Mobdro. Ось як встановити Mobdro на Amazon Fire TV.

Що таке Mobdro?

Mobdro – це безкоштовна платформа з відкритим кодом, яка фіксує трансляції, що транслюються через Інтернет.

Він пропонує дві моделі: потокове з включеною рекламою та потокове без реклами. Остання модель не вимагає платної підписки, а скоріше використовує ресурси вашого простою пристрою в обмін на можливість без реклами. Це означає, що коли ви не транслюєте медіа, Fire TV виступає в ролі сервера, який допомагає розповсюджувати потоки іншим активним глядачам Mobdro. Щоб переключитися між двома режимами, перейдіть до панелі інструментів унизу, виберіть Оголошення, а потім увімкніть або вимкніть рекламу на наступному екрані.

РЕКЛАМА в рядку внизу екрана

Що доступно на Mobdro?

Додаток пропонує 12 категорій, включаючи популярні телевізійні канали, конкретні шоу, тематичні кіноканали, музичні трансляції з MTV, VH1 тощо, потоки, пов’язані з технологіями від NASA, та вміст, який не підпадає під одну конкретну категорію. Наприклад, категорія Канали забезпечує потоки з ABC, CW, CBS, TBS, США, SyFy та багатьох інших звичних мереж.

Категорія каналів на Mobdro

Категорія “Фільми” пропонує канали, які транслюють фільми з певною тематикою цілодобово та без вихідних. Ці теми включають Бойовик, Жахи, Романтику, Таємницю, Джеймса Бонда, Зоряний шлях, Культ Класику тощо.

Фільми на Mobdro

Під Tech ви знайдете NASA HD, SiliconAngle, Twit Live, Nasa Live та багато інших. Категорія “Музика” включає MTV USA, VH1 USA, MTV Classic UK, MTV Dance, Heart TV та Skuff TV. Категорія “Шоу” транслює “Сейнфельд”, “Саут-Парк”, “Сімпсони”, “Теорію великого вибуху”, “Час пригод” і навіть преміальні шоу, такі як “Гра престолів”.

Телешоу на Mobdro

Чи законно Mobdro?

На це важке запитання. Медіа, які транслюються безкоштовно в Інтернеті, не є проблемою. Однак захищений авторським правом вміст може поставити вас у скрутне становище. Гра престолів – хороший приклад, оскільки HBO замикає шоу за передплатою передплати. “Mobdro не має жодного контролю, а також не може нести відповідальність за вміст або розташування потоків, за що відповідають виключно сторінки, на яких вони розміщені”, – зазначає розробник у своїй ліцензійній угоді з кінцевим користувачем. Той факт, що Mobdro недоступний у Google Play, Amazon App Store або навіть Apple App Store, повинен викликати занепокоєння. Розробник не несе відповідальності за те, що передається на ваш Fire Stick. Він просто забезпечує транспортний засіб. Як користувачі керують цим транспортним засобом, це їх відповідальність. Зверніть увагу на це: якщо у вас є передплата на телевізор, хвилюватися не потрібно. Якщо ви підписалися на HBO та / або Starz, або транслюєте ефірні ефіри, хвилюватися не потрібно. Однак поточні медіа, недоступні у ваших підписках, включаючи вміст, доступний за межами вашої території, мають місце юридичні проблеми. Подумайте про використання VPN, щоб зберегти свою приватність в Інтернеті.

Як увімкнути бічне завантаження програми

По-перше, вам потрібно дозволити можливість вручну встановлювати програми, не перелічені в магазині Amazon. Це може бути ризиковано, тому будьте обережні щодо вибраних вами програм, що не належать до Amazon. Mobdro в безпеці, якщо дотримуватися цього посібника.

 1. Виділивши опцію «Головна» в меню, виділіть за допомогою навігаційного кільця пульта дистанційного керування Налаштування.

  Налаштування Fire TV

 2. Відразу з’являється екран налаштувань. Виберіть My Fire TV.

  Виберіть My Fire TV

 3. На наступному екрані виділіть і виберіть Налаштування виробника.

  Виберіть варіант розробника на Fire TV

 4. Виберіть Додатки з невідомих джерел, потім виберіть Ввімкнути параметр, який відображається в окремому спливаючому вікні.

  Увімкніть програми з невідомих джерел

Як встановити програми Downloader та Mobdro

Тепер вам потрібно встановити програму, яка завантажує та встановлює програми, що не належать Amazon. Фактична програма Downloader, яку ми використовуємо в цьому посібнику, з’являється на Amazon, але програма, яку ми хочемо встановити – Mobdro – ні. Ось чому нам потрібно активувати програми з “невідомих джерел”.

 1. Шукати Завантажувач за допомогою інструменту пошуку Fire TV на панелі інструментів, а потім виберіть програму, щоб відкрити список програм.

  Значок пошуку

 2. Виберіть Отримати.

  Отримайте виділену функцію

 3. Виберіть відчинено щоб відкрити програму.

  Відкриття Downloader

  Ви також можете знайти нещодавно встановлену програму в Останні на головному екрані.

 4. Виберіть Дозвольте надати Downloader дозвіл на доступ до фотографій, мультимедіа та файлів на вашому стилі Fire TV.

  Дозволити виділено на екрані дозволів Downloader

 5. На Додому екран, введіть http://bit.ly/mdroapk і виберіть Іди. Виберіть Встановити коли на екрані з’явиться відповідний запит.

  Введення URL-адреси в поле пошуку

 6. Файл APK автоматично завантажується та встановлюється на вашому Fire TV.

  Завантажувач отримує та встановлює Mobdro

Як розмістити Mobdro на головному екрані

Mobdro не відображається на головному екрані. Натомість він схований під вашу бібліотеку додатків. Виконайте ці кроки, щоб знайти програму.

 1. Утримуйте клавішу Додому на пульті дистанційного керування, доки не з’явиться екран ярликів.

  Пульт дистанційного керування Fire TV Stick

 2. Виберіть Програми, який слід виділити за замовчуванням.

  Екран ярликів Fire TV

 3. На наступному екрані знайдіть і виділіть за допомогою навігаційного кільця пульта дистанційного керування Mobdro значок.

  Mobdro показано в бібліотеці додатків Fire TV

 4. Натисніть на гамбургер пульта дистанційного керування Меню кнопку.

  Пульт дистанційного керування Fire TV Stick із виділеним меню гамбургерів

 5. У нижньому правому куті з’явиться меню. Виберіть Переміщення вперед.

  Переміщення Mobdro на головний екран на Fire TV