Saltar al contenido

Як відеодзвінки впливають на навколишнє середовище

10 de abril de 2021

Ключові винос

  • Дані фіксованого зв’язку в Інтернеті вимагають величезної кількості землі та води.
  • Просто перекидання відеодзвінків з HD на SD може значно зменшити вуглецевий слід.
  • Тепер у вас є привід вимкнути камеру для робочих дзвінків.

Кріс Монтгомері / Unsplash

COVID-19 змусив нас працювати вдома і приніс несподівані екологічні вигоди, але енергія, споживана цим збільшенням використання Інтернету, загрожує скасуванням цього зеленого благополуччя. Наскільки велике це збільшення? Досить того, що для отримання додаткового вуглецю знадобиться ліс удвічі більший за Португалію, щоб заблокувати отриманий CO2. Суша землі та води настільки ж величезна, і це стосується лише стаціонарного Інтернету. Але чи можна щось зробити, щоб зупинити цю тенденцію? «Ми виявили, що вимкнення відео під час дзвінків за Skype або Zoom є дуже ефективним», – сказала провідний дослідник Рене Обрінгер tebapit електронною поштою, «особливо якщо люди працюють віддалено і проводять багато часу в Інтернеті».

Змістовий покажчик

Вимкніть ці камери

Згідно з новим дослідженням, проведеним Обрінгером, кількість води та землі, необхідних для живлення центрів обробки даних, необхідних для нашого користування Інтернетом, вражає, як і СО2. Насправді настільки великі, що легше зрозуміти менші, але не менш шокуючі цифри. Наприклад, «загальна послуга потокового відео» використовує 7 Гб на годину для потокової передачі відео у форматі 4K. Це створює 441 грам (майже фунт) СО2 на день. Просто зменшення якості відео з HD до стандартної роздільної здатності заощадило б еквівалент «викидів» [generated from] водіння автомобіля з Балтимора до Філадельфії «.

Ось ще один: «Якби 70 мільйонів абонентів потокового передавання знизили якість відео своїх потокових послуг, – пише Обрінгер, – щомісячне скорочення становило б 3,5 мільйона тонн [one tonne equals 1000kgs] CO2 – еквівалент усунення 1,7 мільйона тонн вугілля, або приблизно 6% від загального щомісячного споживання вугілля в США. «Це особливо дратує. Немає причин запускати програми для відеоконференцій на 4K, оскільки наші веб-камери не можуть бігати з такою роздільною здатністю, і навіть коли вони можуть, вони виглядають жахливо. Отже, перший крок – усі вимкнути відео на свої дзвінки, якщо це не потрібно.

Як скоротити відходи

Найкращі виправлення надаються постачальниками платформ. Відеопотоки можуть бути автоматично вирізані так само, як і звук може бути автоматично відключений, якщо хтось не говорить. Програми слід переробити, щоб використовувати менше даних. Просто зниження якості потокового відео, каже Обрінгер, «призвело б до зменшення на 53,2 мільйона літрів на 100 000 користувачів на місяць, достатньої кількості води для вирощування понад 185 тонн картоплі». Ефекти цього додаткового споживання енергії по-різному відчуваються у всьому світі. Наприклад, Бразилія отримує майже 70% електроенергії з гідроенергетики. Його водний слід вищий, ніж в інших країнах, але вуглецевий слід значно нижчий. Це, говорить Обрінгер, показує, що ми не повинні оцінювати вплив на навколишнє середовище виходячи виключно з викидів вуглецю. Важливо також уникати подальшої шкоди біднішим країнам, скидаючи на них центри обробки даних.

чорні сервери даних imgix - -

imgix / unsplash

«Враховуючи, що обробка / зберігання даних та певна частина передачі даних не обов’язково відбуваються в країні, де використовуються дані, це порівняння також підкреслює компромісні варіанти розміщення центрів обробки даних у різних географічних зонах по всьому світу», – пише Обрінгер . Як особистість, може бути безглуздо вносити деякі з цих змін; перед цією величезною кількістю, що може зробити одна людина? Але тенденції починаються з малого, і кожен трішки допомагає. Ви також мали б чудовий привід не тримати камеру вимкненою під час конференц-дзвінків. Кому це не подобається?