Saltar al contenido

Як відкривати, редагувати та конвертувати файли ABW

15 de abril de 2021

Файл із розширенням файлу ABW – це файл документа AbiWord. Подібно до формату DOCX у Microsoft Word, текстовий процесор AbiWord використовує цей формат на основі XML для зберігання розширеного тексту, зображень, таблиць тощо. Інші технологічні терміни використовують ці літери, але вони не мають нічого спільного з форматом файлу. Приклади включають доступна пропускна здатність, середня втрата пропускної здатності, і покинутий посуд.

Змістовий покажчик

Як відкрити файл ABW

Файли AbiWord ABW можна відкрити за допомогою безкоштовної програми обробки текстів AbiWord. LibreOffice Writer також безкоштовний і добре працює з файлами ABW у Windows, macOS та Linux.

Файли ABW.

Якщо програма на вашому ПК з Windows намагається відкрити файл, але це неправильна програма, або ви бажаєте, щоб інша інстальована програма відкрила його, див. Наш посібник щодо внесення змін.

Як перетворити файл ABW

Якщо ви вже використовуєте AbiWord або LibreOffice Writer, ви можете відкрити файл в одній із цих програм, а потім зберегти його в новому форматі. Наприклад, AbiWord може конвертувати у формати MS Word, такі як DOCX і DOC, а також у RTF, TXT, EML, ODT, SXW тощо. Іншим варіантом є використання CloudConvert. Це безкоштовний веб-сайт конвертера файлів, тому вам просто потрібно завантажити туди файл, щоб перетворити його в інший формат, такий як PDF. Хоча це не має нічого спільного з форматом файлу AbiWord Document, ABW також означає алкоголь за вагою. Ви можете перетворити ABW на ABV (алкоголь за обсягом) за допомогою цього конвертера на BeerTutor.com.

Все ще не можете відкрити?

Якщо вам не вдається відкрити або перетворити файл за допомогою однієї з перелічених вище програм, можливо, ви плутаєте інший формат, наприклад електронну книгу Amazon Kindle (.AZW), із цим. Оскільки їх розширення файлів настільки подібні, це зробити досить просто. Те саме стосується файлів A2W.