Saltar al contenido

Як відкрити налаштування маршрутизатора в Windows

9 de abril de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Введіть IP-адресу вашого маршрутизатора у веб-браузері, потім введіть ім’я користувача та пароль для доступу до консолі адміністратора.
 • Деякі маршрутизатори мають мобільний додаток, який можна завантажити, щоб отримати доступ до налаштувань мережі.
 • Увійдіть у свій маршрутизатор, щоб перейменувати свою мережу, змінити паролі, підвищити безпеку мережі та керувати підключеними пристроями.

У цій статті пояснюється, як відкрити налаштування маршрутизатора в Windows 11 і Windows 10. Інструкції широко застосовуються до всіх марок і моделей маршрутизаторів, включаючи комбінації модемних маршрутизаторів.

Як я можу отримати доступ до налаштувань мого маршрутизатора?

Щоб отримати доступ до сторінки адміністратора маршрутизатора та змінити налаштування, виконайте такі дії: Деякі маршрутизатори, наприклад Google Wifi, використовують мобільний додаток для доступу до маршрутизатора.

 1. Знайдіть IP-адресу вашого маршрутизатора. Загальні IP-адреси шлюзу за замовчуванням включають 192.168.1.1, 192.168.0.1 і 192.168.1.100.

 2. Знайдіть ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора. Зазвичай цю інформацію можна знайти на нижній частині маршрутизатора. Якщо ви його не бачите, подивіться на веб-сайті виробника.

  Ім’я користувача та пароль маршрутизатора не збігаються з назвою мережі (SSID) і ключем Wi-Fi.

 3. Відкрийте веб-браузер і введіть IP-адресу маршрутизатора в адресному рядку.

 4. Введіть ім’я користувача та пароль для вашого маршрутизатора. Після цього ви ввійдете в інтерфейс адміністратора вашого маршрутизатора.

  Ім’я користувача та пароль у вікні входу в маршрутизатор Netgear

Керування налаштуваннями маршрутизатора

Налаштування домашньої бездротової мережі зберігаються на роутері. З інтерфейсу адміністратора вашого маршрутизатора ви можете:

 • Перейменуйте свою мережу
 • Змініть пароль Wi-Fi
 • Змініть пароль адміністратора маршрутизатора
 • Налаштуйте гостьову мережу
 • Підвищте безпеку вашого маршрутизатора
 • Блокуйте веб-сайти у своїй мережі
 • Керуйте пристроями, підключеними до вашої мережі

На деяких маршрутизаторах ви можете ввімкнути віддалене адміністрування, щоб керувати налаштуваннями маршрутизатора, коли ви підключені до іншої мережі. Перевірте інструкцію, яка постачається разом із маршрутизатором, або перегляньте документацію на веб-сайті виробника, щоб отримати конкретні інструкції.

Інтерфейс адміністратора маршрутизатора Netgear у браузері Chrome

Чому я не можу отримати доступ до сторінки адміністратора маршрутизатора?

Якщо ви отримуєте повідомлення про помилку під час спроби отримати доступ до свого маршрутизатора, переконайтеся, що ви підключені до правильної мережі, і двічі перевірте облікові дані для входу. Якщо пароль адміністратора або ім’я користувача було змінено, але ви його не знаєте, скиньте свій маршрутизатор до заводських налаштувань. Якщо у вас все ще виникають проблеми, перезавантажте маршрутизатор і модем, а потім повторіть спробу. Якщо у вас налаштовано сторонній брандмауер, можливо, доведеться тимчасово вимкнути його.

FAQ

 • Як відкрити налаштування маршрутизатора Comcast?

  Щоб отримати доступ до налаштувань маршрутизатора Comcast Xfinity, переконайтеся, що ви підключені до мережі Xfinity. Потім у веб-браузері введіть 10.0.0.1; ви побачите екран входу. Введіть своє ім’я користувача та пароль, і ви зможете отримати доступ до налаштувань маршрутизатора.

 • Як змінити налаштування безпеки мого маршрутизатора?

  Увійшовши в панель адміністратора маршрутизатора, перейдіть до Бездротова безпека або Бездротова мережа розділ і шукайте a Конфігурація бездротової мережі варіант. Виберіть WPA або WPA 2 варіант. Інший спосіб підвищити безпеку вашого маршрутизатора – увімкнути вбудований брандмауер вашого бездротового маршрутизатора.

 • Як скинути роутер до заводських налаштувань?

  Різні маршрутизатори можуть мати власні процедури скидання. Як правило, щоб скинути роутер до заводських налаштувань, увімкніть його та знайдіть Скинути кнопка ззаду або знизу. Використовуйте скріпку або подібний гострий предмет і утримуйте кнопку Скинути кнопку на 30 секунд.