Saltar al contenido

Як відкрити налаштування iPad

16 de abril de 2021

Додаток Налаштування на iPad містить меню, що використовується для зміни способу роботи вашого планшета. Це також дозволяє керувати вашими підписками на Apple ID та App Store, блокувати певні типи вмісту, а також контролювати та контролювати, як ви та ваша сім’я використовуєте пристрій. Доступ до налаштувань здійснюється так само, як ви відкриваєте ігри чи програми на своєму iPad. Ви знайдете його на головному екрані. Але якщо у вас на планшеті кілька сторінок вмісту, у вас є інші варіанти. Ці інструкції стосуються iPad 3-го покоління та пізніших версій.

Змістовий покажчик

Як відкрити програму налаштувань iPad

Найшвидший спосіб відкрити Налаштування на своєму iPad – утримувати кнопку головного, щоб активувати Siri, і як тільки голосовий помічник активується, скажімо, Налаштування запуску. Відкриття програм за назвою – одна з багатьох продуктивних функцій, які пропонує Siri. Ще одним швидким способом відкрити Налаштування або інші програми є функція універсального пошуку iOS, яка називається Spotlight Search. Покладіть палець на головний екран, а потім проведіть пальцем вниз. На екрані пошуку введіть налаштування у полі введення. Торкніться значка в результатах, як на головному екрані.

Коли налаштування відкрито, ви можете перемістити піктограму в док-станцію внизу екрана iPad. Це забезпечує постійний доступ до нього в майбутньому.

Що ви можете зробити в налаштуваннях iPad?

Додаток Налаштування має кілька опцій, які змінюють поведінку iPad. Деякі з них практичні для всіх, як-от вимкнути стільникову послугу, щоб заощадити час автономної роботи, а деякі важливі для тих, хто потребує додаткової допомоги у користуванні iPad, наприклад, налаштування доступності.

Ілюстрація рук, що тримають два iPad, один з яких просить Siri запустити налаштування, інший набирає в налаштуваннях у рядок пошуку

tebapit / Кайл Фьюел
Ось декілька речей, які ви можете зробити з налаштуваннями iPad:

  • Додайте новий обліковий запис пошти: Додайте нові поштові облікові записи під Пошта, контакти, календарі налаштування. Ви також можете налаштувати, отримувати повідомлення чи ні, коли ви отримуєте нові повідомлення, і як часто iPad перевіряє вхідні.
  • Вимкніть сповіщення для певної програми: Сповіщення зручно отримувати новини та оновлення в режимі реального часу. Але ви можете не захотіти їх для всіх програм. Замість того, щоб вимикати push-сповіщення для всього iPad, перейдіть до налаштувань сповіщень і ввімкніть або вимкніть їх для одного додатка.
  • Налаштуйте яскравість iPad: Цей параметр економить час автономної роботи. У налаштуваннях Яскравість та Шпалери пересуньте яскравість до точки, де iPad легко бачити, але не настільки яскраво. Чим нижче цей параметр, тим довше працює акумулятор.
  • Встановіть веб-браузер за замовчуванням: Вам не потрібно використовувати Google як пошукову систему за замовчуванням. Під Сафарі налаштування, налаштуйте пошукову систему за замовчуванням на Google, Yahoo або Bing.
  • Увімкніть автоматичне завантаження: Чудовою особливістю руху Apple до хмари є можливість iPad автоматично завантажувати музику, книги та програми, зроблені на інших пристроях, включаючи покупки, зроблені на вашому ПК.
  • Налаштуйте зовнішній вигляд вашого iPad: Ви можете використовувати будь-яке потрібне зображення для фону на екрані блокування та на головному екрані, встановивши власні шпалери.
  • Налаштуйте Touch ID: Якщо у вас новіший iPad із сенсором відбитків пальців Touch ID, і ви не налаштували його під час початкового налаштування, зробіть це в налаштуваннях. Touch ID призначений не лише для Apple Pay. У ньому є багато інших застосувань, таких як швидке розблокування iPad без введення пароля.
  • Налаштуйте FaceTime: Хочете змінити спосіб зв’язку з вами за допомогою FaceTime на iPad? Увімкніть або вимкніть FaceTime або додайте до списку іншу електронну адресу.
  • Вимкніть Wi-Fi: Можливість iOS запитати вас, чи не хочете ви приєднуватися до сусідньої мережі Wi-Fi, може бути корисною, але якщо ви подорожуєте в машині та проїжджаєте повз різні мережі, це також може дратувати. У налаштуваннях Wi-Fi скажіть iPad не просити вас приєднуватися до сусідніх мереж.