Saltar al contenido

Як відновити мікропрограму на вашому Mac на базі Intel за допомогою компакт-диска

25 de abril de 2021

Процес відновлення мікропрограми компакт-дисків застосовується до деяких старих комп’ютерів Mac на базі Intel, оснащених вбудованими дисководами CD / DVD.

Відновлення мікропрограми Mac – це процес відновлення внутрішнього програмного забезпечення вашого Mac до відомого хорошого стану. Це основний метод виправлення оновлення, яке має проблеми, пошкоджується або не завершується. Apple час від часу постачає оновлення, і хоча мало хто має проблеми з їх встановленням, іноді виникають проблеми. Найпоширенішими проблемами є стикання з напругою в процесі встановлення або вимкнення Mac під час встановлення. Багато процесорів Intel Macs, що включають вбудований привід CD / DVD, можуть відновити пошкоджене програмне забезпечення до відомого доброго стану за допомогою компакт-диска для відновлення мікропрограми, який постачається від Apple. Apple постачає прошивку для завантаження. Ви надаєте компакт-диск.

Змістовий покажчик

Отримайте ідентифікатор моделі вашого Mac

Існує шість різних файлів відновлення мікропрограми, які охоплюють різні моделі Mac. Перш ніж використовувати файл, який можна завантажити, потрібно скопіювати його на CD або DVD. Потім, якщо під час оновлення щось піде не так, ви перезапустите свій Mac із компакт-диска відновлення мікропрограми, і ваш Mac замінить пошкоджену прошивку на відому хорошу версію. Щоб зіставити ваш Mac із правильним файлом, вам потрібно знати ідентифікатор моделі вашого Mac, який ви можете знайти, виконавши наступні кроки.

 1. У меню Apple виберіть Про цей Mac.
 2. Клацніть на Більше інформації кнопку.
 3. Якщо ви використовуєте OS X Lion або пізнішу версію, натисніть Системний звіт , щоб відкрити вікно «Інформація про систему». Якщо ви використовуєте попередню версію OS X, вона вже відкрита.
 4. На лівій панелі виберіть Апаратне забезпечення.
 5. Знайдіть Ідентифікатор моделі вгорі правої панелі під Огляд обладнання.
 6. Запишіть ідентифікатор моделі та використовуйте його, щоб знайти правильний файл відновлення мікропрограми для вашого Mac.

Який файл відновлення мікропрограми Mac завантажити?

Залежно від ідентифікатора моделі, який ви записали, виберіть правильне завантаження мікропрограми:

 • Відновлення мікропрограми 1.9: Використовуйте з ідентифікатором моделі MacPro5,1
 • Відновлення мікропрограми 1.8: Використовуйте з ідентифікатором моделі MacPro4,1, Xserve3,1
 • Відновлення мікропрограми 1.7: Використання з ідентифікаторами моделей iMac4,1, iMac4,2, MacMini1,1, MacBook1,1: MacBookPro1,1, MacBookPro1,2, MacBookPro3,1
 • Відновлення мікропрограми 1.6: Використовуйте з ідентифікаторами моделей Xserve2,1, MacBook3,1, iMac7,1
 • Відновлення мікропрограми 1.5: Використовуйте з ідентифікатором моделі MacPro3,1
 • Відновлення мікропрограми 1.4: Використання з ідентифікаторами моделей iMac5,1, iMac5,2, iMac6,1, MacBook2,1, MacBookPro2,1, MacBookPro2,2, MacPro1,1, MacPro2,1, Xserve1,1

Якщо в цьому списку ви не бачите номера моделі Mac, можливо, у вас є Intel Mac, який не дозволяє відновлення мікропрограми на компакт-диску. Новіші Intel Mac не використовують компакт-диск для відновлення.

Створення компакт-диска для відновлення мікропрограми

Перш ніж ви зможете відновити мікропрограму свого Mac до початкового стану, спочатку потрібно створити компакт-диск для відновлення мікропрограми. Наступні кроки проведуть вас через процес.

 1. Завантажте відповідне Відновлення прошивки версія.

 2. Запуск Утиліта диска розташований у Програми > Комунальні послуги.

 3. Клацніть на Опік на панелі інструментів Disk Utility або виберіть Опік від Зображення меню.

 4. Перейдіть до файлу відновлення мікропрограми на вашому Mac. Зазвичай це в Завантаження папку. Виберіть файл, а потім клацніть на Опік кнопку.

 5. Вставте порожній CD або DVD. Компакт-диск достатньо великий для зберігання даних, тому не потрібно використовувати DVD.

 6. Після вставлення компакт-диска клацніть на Опік , щоб створити компакт-диск для відновлення мікропрограми.

Використання компакт-диска для відновлення мікропрограми

Перш ніж розпочати відновлення, переконайтеся, що ваш Mac живиться від розетки змінного струму. Не намагайтеся відновити мікропрограму на ноутбуці, коли вона працює від акумулятора.

 1. Якщо ваш Mac увімкнено, вимкніть його.

 2. Натисніть і утримуйте Потужність на вашому Mac, доки індикатор режиму сну блимає три рази швидко, потім три рази повільно, потім три рази швидко (для Mac з лампами сну), або ви почуєте три швидкі тони, потім три повільні тони, потім три швидкі тони (для Mac без світла для сну).

 3. Досі тримаючи кнопку живлення, вставте Компакт-диск для відновлення прошивки в оптичний привід Mac. Якщо у вас є оптичний привід із завантаженням лотка, обережно натисніть на закритий лоток після вставлення компакт-диска.

 4. Відпустіть Потужність кнопку. Довгий тон вказує на те, що процес відновлення розпочався. Через невелику затримку ви побачите індикатор прогресу.

Не переривайте процес, не відключайте живлення, не використовуйте мишу або клавіатуру, не вимикайте та не перезавантажуйте Mac під час процесу відновлення. Після завершення оновлення ваш Mac автоматично перезавантажується.

Відновлення прошивки на новіших Mac

Коли Apple вилучила CD / DVD-привід із моделей Mac, компанія зрозуміла, що потрібен альтернативний спосіб відновлення після пошкодженого встановлення прошивки. Apple могла б забезпечити систему відновлення мікропрограми на завантажувальному флеш-накопичувачі, але натомість вона відновила процес відновлення мікропрограми до прихованого розділу Recovery HD, який входить до складу всіх нових Mac.