Saltar al contenido

Як відновити Hal.dll із компакт-диска Windows XP

2 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • З компакт-диском Windows XP: вставте компакт-диск і отримайте доступ Консоль відновлення > введіть команду > введіть Ю > перезапустити.
 • Без компакт-диска Windows XP: завантажтеся з USB-пристрою з ISO-образом Windows XP, а потім скористайтеся копія команда.
 • Не завантажуйте окремий файл hal.dll, який може бути застарілим, несумісним або містити вірус.

У цій статті пояснюється, як виправити відсутню або пошкоджену помилку hal.dll шляхом відновлення прихованого файлу hal.dll за допомогою консолі відновлення з компакт-диском Windows XP або без нього. Процес виправлення помилок hal.dll у Windows 11, 10, 8, 7 і Vista відрізняється.

Як відновити Hal.dll з диска Windows XP

Якщо у вас є диск Windows XP, використовуйте розширити через консоль відновлення, щоб відновити відсутній файл hal.dll.

 1. Вставте компакт-диск відновлення Windows XP у дисковод.

 2. Увійдіть у консоль відновлення Windows XP.

 3. Коли ви дійдете до командного рядка, введіть наступне та натисніть Введіть:

  expand d:i386hal.dl_ c:windowssystem32 

  У цій команді розгортання d: позначає літеру диска, призначену оптичному приводу, у якому зараз знаходиться ваш компакт-диск, і c: представляє диск, на якому зараз інстальовано Windows. На вашому комп’ютері літери дисків можуть відрізнятися. Між командою expand, шляхом до оптичного приводу та шляхом System32 потрібні пробіли.

 4. Тип Ю якщо буде запропоновано перезаписати файл.

 5. Вийміть компакт-диск і введіть вихіда потім натисніть Введіть щоб перезавантажити ПК.

Якщо припустити, що вашою єдиною проблемою був відсутній або пошкоджений файл hal.dll, тепер Windows має запуститися нормально. Є багато причин, чому вам ніколи не слід завантажувати hal.dll із веб-сайту для завантаження DLL. Файл може бути застарілим, зараженим вірусом або несумісним із вашою системою, що може спричинити ще більше проблем.

Як відновити Hal.dll без компакт-диска

Також можна відновити hal.dll без компакт-диска або дисковода. Знайдіть ISO-образ диска відновлення XP в Інтернеті та запишіть ISO-файл на USB-накопичувач. Після зміни порядку завантаження в системі BIOS і завантаження з USB-пристрою скористайтеся цією командою, щоб скопіювати hal.dll у відповідне місце на жорсткому диску:

copy f:hal.dll c:windowssystem32

Замінити f: з літерою диска для вашого USB-пристрою.