Saltar al contenido

Як відновлення планів Apple вплине на працівників

3 de mayo de 2021

Ключові винос

  • Звіт Bloomberg свідчить про те, що Apple до осені знову відкриває магазини, що закривають вікна, що, на думку деяких, має компенсувати новий випуск iPhone.
  • Деякі співробітники розглядають спробу відновлення технологічного гіганта як зусилля, спрямоване на отримання прибутку, на відміну від орієнтованого на людину підходу.
  • Місце Apple на вершині технологічної ієрархії дає йому можливість створити прецедент для етичного відновлення.

Клієнти роблять покупки в магазині Apple у торговому центрі Roosevelt Field у Гарден-Сіті, штат Нью-Йорк

Al Bello / Getty Images

План Apple Inc. щодо відкриття магазинів Apple Stores, що працюють у два рази, змушує тисячі співробітників переосмислити свої карантинні плани, надаючи приклад великим роздрібним магазинам, що працюють у громаді. Створене для реструктуризації підходів до корпоративного відновлення, місце Apple у культурному ландшафті, ймовірно, впливатиме на те, як інші роботодавці вирішують задовольнити запити своїх клієнтів в епоху пост-COVID. Співробітники також планують способи поводження з громадськістю за цих умов. Деякі вважали, що їм довелося залишити компанію через побоювання заразитися надзвичайно заразним вірусом після того, як плани відновлення роботи були закріплені у відкритому листі на рівні всієї компанії, опублікованому в травні. “Мені просто довелося піти; Я не могла з цим змиритися », – сказала колишня співробітниця Apple Store Ніколь Тернер. «Я досить часто буваю поруч зі своїми старшими членами сім’ї та моєю шестирічною племінницею … Це просто не те, що я міг ризикувати».

Змістовий покажчик

Плани пандемії

У березні Apple розподілила тисячі працівників підприємств роздрібної торгівлі на роботу на дому, що включає підтримку та продаж в Інтернеті, але Тернер залишилася поза рівнянням і вирішила залишити своє місцезнаходження у Техасі. Тепер, коли співробітники повинні повернутися до фізичних магазинів, вона відчуває, що прийняла правильне рішення. «Напевно, ми повинні бути морськими свинками». Відповідно з Блумберг Згідно з повідомленням, багатонаціональний технологічний гігант повідомляє працівникам більш ніж 120 закритих магазинів відповідні способи відновлення роботи цієї осені. Очікується, що магазини Apple продовжуватимуть виконувати місцеві рекомендації та вимоги щодо соціального дистанціювання, а також нові корпоративні стандарти, що передбачають перевірку температури, обов’язкове носіння масок та протекцію лише для призначення. Магазини можуть бути відкриті до кінця серпня.

Це ще не закінчено, проте

Загалом у країні сплески випадків захворювання на COVID-19 могли серйозно знизитися, але бід нового вірусу залишається постійним явищем в американському житті, через що деякі університети та початкові школи зачиняють свої двері через занепокоєння щодо зараження на тлі передчасного відкриття. Інші торгові точки залишаються функціонувати в обмежених можливостях. Енн Скіт, старший директор з питань етики лідерства в Університеті Санта-Клари, Центр прикладної етики Маркула, пропонує, щоб кохана із Силіконової долини внесла кілька змін для задоволення потреб співробітників. Apple не тільки повинна прагнути переробити бізнес-модель Apple Store, але й реформувати корпоративні пакети компенсацій для працівників роздрібної торгівлі.

«Якщо ви просите людей ризикнути, зайшовши в офіс, нам повинна бути компенсуюча сила, коли ми визнаємо, що ви ризикуєте або шляхом збільшення пільг, оплати праці чи пільг», – сказала вона під час телефонного інтерв’ю. . “Працівники (за сумісництвом) зазвичай не отримують медичну допомогу, оскільки вони не працюють достатньо годин, але зараз може бути момент переглянути ці політичні позиції … Apple має 2 трильйони доларів ринкової вартості, тому вони можуть бути щедрими в цей момент . »

Тиск на ринку

Ці плани відновлення відкриваються на підставі нових випусків гаджетів, встановлених пізніше цієї осені. Під час виклику доходів у липні фінансовий директор Apple Лука Маєстрі підтвердив випуск iPhone 12, про який ходять чутки, в жовтні, на відміну від традиційного вересневого падіння. Оскільки осінь є найактивнішим сезоном компанії, деякі критики розглядають стратегію відновлення як спробу ігнорувати проблеми безпеки заради отримання грошової вигоди. «Apple має ринкову вартість 2 трильйони доларів, тому вони можуть бути щедрими в цей момент». Тернер вважає, що це свідчить про проблему з корпоративною структурою – прибуток понад усе. Колишній співробітник вважає, що «вищі керівники» не цінують працівників роздрібної торгівлі, які забезпечують суть прибутку, ніби вони працюють із клієнтами. Натомість , каже вона, вони розглядаються як інструменти для збільшення норми прибутку компанії, що складає трильйони доларів. «Вони навіть не повертаються на роботу, і вони вважають, що добре сидіти у своїх вишуканих будинках у Каліфорнії, але хочуть, щоб ми поверніться і будь віч-на-віч з людьми, – сказав Тернер. – Напевно, ми повинні бути морськими свинками.

Співробітники Apple задають питання здоров’я людям, які заходять у магазин Apple у КБР Перту

Уілл Рассел / Getty Images

Корпоративна структура Apple є доказом того, що керівники не змогли моделювати плани, яким вони бажають слідувати співробітникам нижчого рівня, за словами Тернера; проте інші вважають, що це набагато складніше. Скіт припускає, що читання ситуації в кращому випадку є наївним, хоча і зрозумілим. Корпоративні посади керують працівниками, і в основному їх можна обробляти в офісах на дому, тоді як роботи з обслуговування клієнтів, що базуються на технологіях, вимагають певної фізичної готовності. Врешті-решт, Скіт вважає, що жодна компанія не підходить для зустрічі цього моменту, як конгломерат, що базується в Купертіно. Історія компанії, яка є новатором, робить її видатною для досягнення успіху під тиском COVID-19. «Apple відома своєю дизайнерською потужністю, – сказав Скіт, – тому я схильний вважати, що якщо існує компанія, яка зможе зрозуміти, як це зробити, і розробити процес, який полегшує як клієнтів, так і співробітників та зменшує ризики … Я вірю, що Apple може це зробити «.