Skip to content

Як відобразити рядок меню в Internet Explorer

9 de Липень de 2021

Браузер Microsoft Internet Explorer 11 за замовчуванням приховує верхній рядок меню. Рядок меню містить основні меню браузера: Файл, Редагувати, Переглянути, Вибране, Інструменти та Довідка. Приховування рядка меню не робить його функції недоступними. Натомість він розширює область, яку браузер може використовувати для відображення вмісту веб-сторінки. Ви можете легко отримати доступ до рядка меню та всіх його функцій у будь-який момент. Крім того, ви можете вибрати його постійне відображення, якщо вважаєте за краще працювати з ним у видимому вигляді. У Windows 10 браузером за замовчуванням є Microsoft Edge, а не Internet Explorer. Рядок меню повністю відсутній у браузері Edge, тому його неможливо відобразити.

Як показати рядок меню в Internet Explorer

Ви можете показати рядок меню тимчасово або встановити його для відображення, якщо ви явно не приховуєте його.

  • Щоб тимчасово переглянути рядок меню: Переконайтеся, що Explorer є активною програмою (клацнувши десь у його вікні), а потім натисніть Alt ключ. На цьому етапі вибір будь-якого елемента на панелі меню відображається, доки ви не клацнете в іншому місці на сторінці; потім воно знову стає прихованим.
  • Щоб встановити, щоб рядок меню залишався видимим: Клацніть правою кнопкою миші рядок заголовка над адресним рядком URL-адреси у веб-переглядачі та виберіть Рядок меню прапорець. Рядок меню відображатиметься, якщо ви не очистите Рядок меню знову поставте прапорець, щоб приховати його.

Або натисніть Alt (щоб показати рядок меню) та виберіть Переглянути меню. Вибирайте Панелі інструментів і потім Рядок меню.

Вплив повноекранного режиму на видимість рядка меню

Коли Internet Explorer перебуває в повноекранному режимі, рядок меню не відображається незалежно від ваших налаштувань. Щоб увійти в повноекранний режим, натисніть комбінацію клавіш F11. Щоб вимкнути його, натисніть F11 знову. Коли повноекранний режим вимкнеться, рядок меню знову відобразиться, якщо ви настроїли його залишатися видимим.

Встановіть видимість інших прихованих панелей інструментів

Internet Explorer пропонує широкий спектр панелей інструментів, крім рядка меню, включаючи панель Вибране та рядок стану. Увімкніть видимість для будь-якої включеної панелі інструментів, використовуючи ті самі методи, що обговорюються тут для панелі меню.