Saltar al contenido

Як відповісти у Twitter

17 de julio de 2021

Відповідь @ бентежить багатьох людей, коли вони вперше починають користуватися Twitter, особливо тому, що важко тримати прямо, хто може бачити відповідь та де вона з’являється.

Змістовий покажчик

Що таке відповідь у Twitter?

Відповідь у Twitter – це твіт, надісланий у відповідь на інший твіт. Це не те саме, що надіслати комусь твіт. Ось як відповісти на твіт:

  1. Перейдіть до твіту, на який ви хочете відповісти, і виберіть Відповісти кнопку внизу (це схоже на міхур чату).

  2. З’явиться нове вікно повідомлення. Введіть свою відповідь у поле.

    Відповідь у Twitter

  3. Виберіть Відповісти надіслати.

    Кнопка

Ваше повідомлення автоматично посилається на твіт, на який ви відповіли, тому, коли хтось ще прочитає ваш твіт, він може розширити ланцюжок і побачити оригінальне повідомлення.

Хто бачить кожен Twitter @ Reply?

Не всі побачать надіслане вами повідомлення @ Reply, можливо, навіть не той, кому ви його надіслали. Особа, якій ви відповідаєте, повинна підписатися на вас, перш ніж ваша відповідь з’явиться на графіку твітів на домашній сторінці. Якщо вони не підписуються на вас, це відображається лише на їх вкладці «Сповіщення» – спеціальній сторінці кожного користувача Twitter, яка містить твіти, в яких згадується їх ім’я користувача чи дескриптор. Однак не всі регулярно перевіряють вкладку «Згадки», тому ці повідомлення легко пропустити. Те саме стосується відповідей у ​​Twitter, які можуть бути спрямовані на вас. Якщо інший користувач відповідає на один із ваших твітів, його повідомлення @ Відповідь відображається на часовій шкалі твітів на домашній сторінці, лише якщо ви стежите за цим відправником. Якщо ні, це відображається лише на вашій сторінці сповіщень. Твіт @ Reply є загальнодоступним, і інші користувачі Twitter можуть бачити його, якщо вони відвідують сторінку профілю відправника та переглядають свої твіти після його відправлення.

Руки, що тримає логотип, який виглядає як блакитний птах Twitter.

Аманда Роде / Getty Images
Що стосується ваших підписників, ваше повідомлення @ Reply відображається у їхньому графіку твітів лише тоді, коли вони підписуються на особу, якій ви надіслали відповідь. Якщо вони підуть за вами, але не підуть за людиною, якій ви відповіли, вони не побачать ваш твіт у відповіді. Це не зрозуміло багатьом людям, оскільки це не так, як зазвичай працює Twitter. Ваші фоловери зазвичай бачать усі ваші твіти. Отже, коли ви надсилаєте загальнодоступний твіт, натискаючи кнопку відповіді у Twitter, ваші послідовники не бачитимуть його, якщо вони також не підпишуться на людину, на твіт якої ви відповіли. Це одна з причин, чому деякі люди розчаровуються нюансами Twitter. Якщо ви хочете, щоб усі ваші послідовники бачили вашу відповідь у Twitter, ви можете скористатися невеликою хитрістю. На початку відповіді поставте крапку перед символом @. Отже, якщо ви надішлете відповідь, наприклад, користувачеві Twitter на ім’я davidbarthelmer, почніть свою відповідь із . @ davidbarthelmer. Ваші послідовники побачать цю відповідь у своїх термінах. Ви все ще можете використовувати кнопку відповіді у Twitter, лише не забудьте поставити крапку перед @username. Інший спосіб публічно поділитися відповіддю – це не відповісти, а цитувати чужий твіт. Це означає повторне розміщення твіту, але включення до нього вашого коментаря.

Коли використовувати Twitter @ Reply

Корисно бути розумним у використанні кнопки Twitter @ Reply. Під час прямої розмови з кимось переконайтеся, що ваші твіти цікаві, перш ніж надсилати шквал відповідей у ​​Twitter. Попри те, що ваше повідомлення у Twitter @ Reply може бути призначене для людини, на яку ви відповідаєте, воно з’являється у часовій шкалі ваших спільних послідовників. Отже, якщо ви надішлете три-чотири відповіді за короткий проміжок часу, а деякі з них є дріб’язковими, це може дратувати інших людей, які можуть бути не зацікавлені у вашій стьобі або розмові. Найкраще місце для приватних смішних Twitter – це Twitter DM або канал прямих повідомлень. Повідомлення, надіслані за допомогою кнопки прямого повідомлення Twitter, є приватними, їх може переглядати лише одержувач.

Отримання ширшої аудиторії для відповідей у ​​Twitter

Якщо ви хочете, щоб більше людей бачили ваші відповіді, надішліть звичайний твіт і додайте ім’я користувача того, на кого ви націлюєте своє повідомлення, але не кладіть його на початку твіту. Відповіді у Twitter завжди починаються з @username людини, на яку ви відповідаєте, тому це не офіційна відповідь у Twitter. Але якщо ви хочете привернути увагу користувача і відповісти на те, що вони сказали, це досягає цього, хоча його також можуть переглядати ваші послідовники. Немає необхідності ставити крапку перед іменем користувача, щоб зробити такий твіт доступним для перегляду вашим фоловерам, оскільки технічно це не відповідь у Twitter.

Згадування у Twitter проти відповіді у Twitter

Поміщення @username людини в твіт називається a згадувати у Twitter, оскільки там згадується конкретне ім’я користувача в тексті твіту. Він спрямований на конкретного користувача, і хоча це відповідь на певний твіт, технічно це не відповідь у Twitter. Отже, якщо твіт не створений за допомогою кнопки «Відповісти» або у нього немає імені користувача на початку повідомлення, це не відповідь у Twitter. Однак це бачать ваші послідовники, і той, кому ви відповідаєте, бачить це на своїй хронології, якщо вони підписуються на вас, а також на своїй вкладці @Connect, якщо вони не стежать за вами.

Де-жаргонізація досвіду Twitter

Жаргон Twitter може дратувати. Їх багато, і визначення терміну не завжди допомагає, хоча Twitter добре працює у своєму довідковому центрі. Тим не менше, потрібно деякий час, щоб навчитися користуватися деякими основними функціями Twitter.