Skip to content

Як відповісти, цитуючи лише виділений текст у Gmail

7 de Липень de 2021

До середини 2017 року Google пропонував експериментальну функцію під назвою Процитувати вибраний текст як частина лабораторій Gmail. Якщо ця функція активована, будь-який текст, який ви виділили в повідомленні, автоматично цитується, коли ви починаєте вводити відповідь. Google звільнив Процитувати вибраний текст функція набуває чинності з 28 червня 2017 р. Gmail не пропонує альтернативного рішення. Щоб цитувати у відповіді лише вибраний текст, ви повинні зробити це старомодно: скопіювавши вміст з оригінального повідомлення. Ось як.

 1. Відкрийте електронний лист, на який ви хочете відповісти.

 2. Клацніть на Відповісти стрілка у верхній правій частині електронного листа, щоб додати розділ відповіді внизу електронного листа.

 3. В оригінальному електронному листі виділіть частину повідомлення, яку ви хочете цитувати у своїй відповіді, за допомогою курсору.

  Знімок екрана повідомлення в Gmail із виділеним текстом із анотацією

 4. Натисніть Ctrl + C на комп’ютері з ОС Windows або Command + C на Mac скопіювати виділений текст.

 5. Помістіть курсор у електронному листі з відповіддю там, де ви хочете, щоб з’явився цитований матеріал.

 6. Клацніть піктограму лапок на панелі форматування внизу екрана відповідей. У вікні відповіді з’явиться вертикальна лінія із зазначенням цитованого матеріалу.

  Знімок екрана повідомлення в Gmail із виділеною кнопкою

 7. Натисніть Ctrl + V на комп’ютері з ОС Windows або Command + V на Mac, щоб вставити скопійований текст. Цитата відображається у відповіді як відступ із вертикальним стовпчиком ліворуч.

  Знімок екрана повідомлення в Gmail із виділеним значком Текст цитати

 8. Заповніть свій електронний лист і надішліть його як зазвичай.

Gmail Labs – це не те саме, що Google Labs, експериментальний сайт, який припинено. Gmail Labs досі доступний у Gmail Налаштування. Він пропонує мінливий набір експериментальних функцій, деякі з яких в кінцевому підсумку включаються у власне Gmail, а деякі від них відмовляються Цитувати вибраний текст – або перероблена як програма для Android.