Saltar al contenido

Як відстежувати авіарейси на iPhone

8 de julio de 2022

Що потрібно знати

 • Відкрийте Повідомлення натисніть і утримуйте назву авіакомпанії та номер рейсу, а потім виберіть Попередній перегляд польоту.
 • ВІДЧИНЕНО Пошук провівши вниз посередині головного екрана. Введіть номер рейсу, натисніть Пошукі переглянути статус.
 • Використовуйте програму стороннього розробника, наприклад Flightradar24 щоб ввести номер рейсу, здійснити пошук і вибрати правильний рейс.

У цій статті пояснюється три простих способи відстеження рейсів на вашому iPhone. Ви можете використовувати дві вбудовані функції iPhone: програму «Повідомлення» або Spotlight. Ви також можете подивитися на трекер сторонніх рейсів з додатковими функціями.

Змістовий покажчик

Відстежуйте рейси в повідомленнях на iPhone

Якщо ви повідомляєте комусь номер свого рейсу через текстове повідомлення, це швидкий і простий спосіб відстежити рейс. Ви можете використовувати Повідомлення, щоб побачити статус рейсу, незалежно від того, надсилаєте ви чи отримуєте повідомлення.

 1. Відкрийте бесіду в Повідомлення містить інформацію про рейс або введіть авіакомпанію та номер рейсу, якщо ви надсилаєте текстове повідомлення. Повідомлення має містити назву авіакомпанії та номер рейсу або точний номер рейсу, щоб отримати найточніші результати. Наприклад, ви можете ввести «Spirit Airlines 927» або «NK927» для того самого рейсу.
 2. Натисніть і утримуйте бульбашку з інформацією про рейс.
 3. На екрані з’явиться спливаюче вікно з картою рейсу з параметрами Попередній перегляд польоту для статусу та деталей і Скопіюйте код рейсу якщо ви хочете вставити інформацію в інше місце. Торкніться Попередній перегляд польоту.

  Натисніть Preview Flight

 4. Потім ви побачите статус рейсу разом із відповідними деталями, як-от час відправлення та прибуття, тривалість, термінал, вихід на посадку та місця отримання багажу, якщо вони доступні. Якщо ви бачите крапки внизу екрана, це означає, що авіакомпанії та номеру рейсу відповідає більше ніж один рейс. Зазвичай це майбутній рейс — проведіть пальцем праворуч, щоб побачити додатковий рейс із його статусом і деталями.

  Перші відповідні деталі рейсу

  Деталі другого рейсу

 5. Торкніться Готово у верхньому правому куті, щоб закрити інформацію про рейс і повернутися до розмови в Повідомленнях.

 

Відстежуйте авіарейси за допомогою пошуку на iPhone

Ви також можете використовувати Spotlight, щоб знайти інформацію про рейс.

 1. Проведіть пальцем униз посередині головного екрана, щоб відкрити Пошук.
 2. Введіть номер рейсу або назву авіакомпанії та номер рейсу.
 3. Торкніться Пошук на клавіатурі.
 4. Ви побачите свій список результатів із основною інформацією, включаючи термінали, час відправлення та прибуття, а також поточний статус. Щоб побачити більше, виберіть рейс.
 5. Після цього ви зможете переглянути додаткову інформацію про рейс, наприклад карту поточного маршруту літака, тривалість рейсу та місце отримання багажу, якщо воно доступне.
 6. Торкніться Назад коли ви закінчите, щоб повернутися до екрана пошуку або Скасувати щоб закрити та повернутися на головний екран.

  Відкрийте Пошук на iPhone

  Перегляньте статус рейсу або торкніться, щоб дізнатися більше

  Повна інформація про рейс із Пошуку

 

Відстежуйте авіарейси за допомогою стороннього додатку для iPhone

Незважаючи на те, що iPhone містить два зручні способи відстеження рейсів, вам можуть знадобитися додаткові функції. Можливо, вам знадобляться додаткові параметри пошуку, можливість зберігати рейси або отримувати сповіщення. Для iPhone доступно багато служб і програм для відстеження рейсів. Той, який ви виберете, залежить від функцій, які ви хочете. Отже, давайте розглянемо, як користуватися популярним безкоштовним додатком під назвою Flightradar24.

 1. ВІДЧИНЕНО Flightradar24, введіть номер рейсу у вікно пошуку та натисніть Пошук на клавіатурі.
 2. Ви побачите відповідні результати в розділах «Авіакомпанії», «Рейси в реальному часі» та «Нещодавні або заплановані рейси». Виберіть правильний рейс.

  Пошук Flightradar24

  Результати пошуку Flightradar24

 3. Розділ розгорнеться, щоб відобразити такі деталі, як запланований і фактичний відправлення або прибуття, якщо це можливо. Ви також можете переглянути статус рейсу, тип літака, позивний і авіакомпанію.
 4. Торкніться Відтворення щоб переглянути історію подорожей на карті, Інформація про рейс для отримання додаткової інформації про рейс, Інформація про літак для інформації про обладнання або Показати на карті для перегляду карти в реальному часі, якщо доступно.

  Деталі рейсу Flightradar24

  Відтворення Flightradar24

  Інформація про літак Flightradar24

Flightradar24 доступний безкоштовно з додатковими покупками в програмі для додаткових функцій. Основні функції, окрім відстеження польотів, включають подорож літаком у реальному часі на карті, ідентифікацію рейсів, що летять над головою, історичні дані, фільтри польотів і можливість пошуку на основі номера рейсу, аеропорту чи авіакомпанії. Ці методи відстеження рейсів на iPhone є найзручнішими з усіх, які ви знайдете. Але ви також можете використовувати Google Flights, щоб отримати відомості про рейси та статуси.