Saltar al contenido

Як грати в щорічну гру Google на Хелловін

21 de abril de 2023

З 1999 року компанія Google запровадила щорічну традицію змінювати свій відомий логотип компанії, щоб відсвяткувати сезон Хелловіна на головному веб-сайті Google. Офіційно названі Google Doodle, ці логотипи зазвичай були просто трохи художньої розваги, причому щорічний логотип Google Doodle на Хеллоуїн представляв унікальний погляд на популярні естетичні образи Хелловіна, такі як чорні коти, відьми та ліхтарики Джека.

Усе змінилося в 2015 році, коли традиційне зображення Google Doodle перетворилося на дивовижну гру Google на Хелловін під назвою Global Candy Cup 2015 із милим привидом. Ця безкоштовна відеогра на Хелловін повністю запускалася у веб-переглядачі на веб-сайті Google. Компанія щороку випускала нові ігри Google на Хелловін (хоча пропустила 2017 рік). Google Doodle на Хелловін 2017 був анімаційним фільмом під назвою Хелловін 2017 Google Doodle: Jinx’s Night Out. Ігри Google Halloween 2017 не було. Цей короткий мультфільм розповідає про кота з гри Google Doodle 2016 року, яку ви можете переглянути онлайн. Ось як грати в кожну гру Google Doodle Halloween.

Змістовий покажчик

Як грати в гру від Google на Хелловін 2015

Перша гра Google Doodle на Хеллоуїн, Halloween – Global Candy Cup 2015, — це маленька весела гра, у якій ви можете грати за одну з чотирьох милих мультяшних відьом і літати через рівень, збираючи цукерки в ніч на Хелловін.

Google Doodle Halloween Game 2015

Елементи керування дуже схожі на гру Flappy Bird, у якій вам потрібно натискати на екран, щоб постійно літати. Кожен дотик піднімає відьму трохи вище в небо. Якщо ви припините натискати, ваша відьма впаде на землю. Кажани та ворони безперервно атакують відьму, тому постукування має бути точно витримано, щоб пролетіти над ними або під ними.

Як грати в гру Google на Хелловін 2016

Друга гра Google на Хеллоуїн — Magic Cat Academy, і розповідає про чорну мультяшну кішку на ім’я Момо, яка має захистити свою школу від привидів.

Google Doodle Halloween Game 2016

Кожен атакуючий привид має над головою символ, наприклад горизонтальну або вертикальну лінію. Все, що вам потрібно зробити, щоб перемогти привидів, це провести пальцем по їх символу.

Як зіграти в Doodle від Google на Хелловін 2018

Гра Google Halloween 2018 називається The Great Ghoul Duel і була першою грою Google Doodle, у якій було передбачено онлайн-гра для кількох гравців.

Google Doodle Halloween Game 2018

У цій безкоштовній онлайн-відеогрі на Хеллоуїн протистоять дві команди з чотирьох гравців. Кожен гравець грає за чарівного привида, який повинен зібрати якомога більше піктограм духового полум’я. Геймплей дуже схожий на класичну відеогру Pac-Man, але замість того, щоб грати в пожирачів привидів, ви граєте за привидів. Зіткнувшись із супротивником, ви втратите частину зібраного полум’я духів, а зібравши велику кількість, ви відкриєте особливі здібності, такі як надшвидкість і нічне бачення. У грі використовуються клавіші зі стрілками для навігації по рівню, і ви можете обрати участь у кожній грі з іншими випадковими гравцями або організувати власну багатокористувацьку онлайн-гру та запросити друзів за унікальним посиланням для запрошення.

Як зіграти в хеллоуїнський дудл Google на 2019 рік

Дудл Google 2019 був присвячений тваринам.

Інтерактивний хеллоуїнський дудл від Google з 2019 року

Ця безіменна гра дає вам серію дверей, щоб клацнути, щоб розкрити чудовиська. Виберіть «Трюк», щоб побачити милу, моторошну анімацію, або «Ласощі», щоб порадувати друга-тваринку та дізнатися невеликий факт. Серед ваших відвідувачів — павук, восьминіг, ягуар і кажан. Цей Doodle був не просто веселим, милим часом; він також мав на меті підвищення обізнаності та підтримку Всесвітнього фонду дикої природи.

Як грати в гру від Google на Хелловін 2020

Вперше пропозиція Google на Хелловін у 2020 році стала продовженням попередньої назви. У цьому продовженні «Академії чарівних котів» котячий герой 2016 року Момо повертається, щоб зіткнутися з новими загрозами під водою.

Гра Google на Хелловін 2020

Як і в попередньому записі, духи та монстри прямують до вас з країв екрана. Щоб перемогти їх, проведіть пальцем або намалюйте символи над їхніми головами. На чотирьох водних рівнях, які ведуть Момо все глибше в океан, вона зіткнеться з такими ворогами, як безсмертна медуза, кальмар-вампір і жахлива риба-вудильник.