Skip to content

Як грати в ігри PSP на своєму телевізорі

7 de Липень de 2021

Якщо ви володієте PlayStation Portable, ви можете грати в ігри, використовуючи телевізор як зовнішній дисплей. Для цього потрібен роз’єм для відеовиходу на портативному пристрої разом із AV-кабелем. Очевидно, що якість графіки не стає кращою з більшим телевізором (насправді, залежно від того, наскільки великий ваш телевізор, він може виглядати навіть гірше), але це може спростити деякі ігри з справді дрібними елементами. І просто здорово грати в ігри PSP на набагато більшому екрані. Ось як. Цей посібник спеціально стосується моделей PSP-2000 та 3000 (вони ж PSP Slim та PSP Brite).

Що потрібно, щоб грати в ігри PSP на своєму телевізорі

Для відтворення ігор PSP на екрані телевізора потрібно таке обладнання:

 • PSP (модель серії 2000 або 3000).
 • Компонент PSP або композитний AV-кабель.
 • Телевізор із відповідними портами AV-входу (відповідно до ваших кабелів PSP).
 • Адаптер змінного струму для вашого PSP – це гарна ідея, але не суттєва.
 • Гра на UMD або флеш-пам’яті.

Як грати в ігри PSP на своєму телевізорі

Якщо ви хочете грати в ігри PSP на телевізорі з великим екраном, вам потрібно підключити консоль до телевізора за допомогою AV-кабелю.

 1. Підключіть свій PSP до адаптера змінного струму або переконайтеся, що акумулятор має достатній заряд протягом часу, який ви хочете відтворити.

 2. Підключіть AV-кабель до порту відеовиходу в нижній частині вашого PSP. Це єдиний порт, в який входить кінець кабелю.

 3. Підключіть інший кінець AV-кабелю до відповідних портів телевізора. Компонентний кабель має п’ять кольорових штекерів для вставлення, а композитний кабель – три. Якщо ви плануєте зіграти на своєму телевізорі багато ігор (або подивитися багато фільмів про UMD), а телевізор має кілька входів, ви можете залишити підключений AV-кабель і просто підключити кінець PSP, коли це потрібно.

 4. Увімкніть телевізор і виберіть необхідний вхід. Це залежить від вашої моделі телевізора, тому перевірте посібник користувача, якщо не впевнені (або ви можете вибрати вхід, спробувавши доступні, як тільки ваш PSP увімкнеться та налаштується на вихід відео).

 5. Увімкніть ваш PSP. Після повного запуску натисніть і утримуйте кнопку Дисплей на передній панелі PSP. Екран портативного пристрою повинен стати чорним, а на екрані телевізора – звичайний дисплей. Кнопка “Дисплей” – це та, на якій на екрані телевізора є прямокутник, який зазвичай використовується для регулювання яскравості екрана.

 6. Вставте свою гру UMD в диск UMD PSP або вставте флешку в слот для флешки, якщо ви цього ще не зробили, а потім перейдіть до Гра меню за допомогою кнопок PSP так само, як якщо б ви збиралися грати в гру на екрані PSP.

 7. Знайдіть гру в меню Ігри та натисніть X , щоб розпочати відтворення. Ви можете використовувати кнопки свого PSP, щоб грати так само, як і в звичайному режимі. Подумайте про PSP як про консоль і контролер в одному, а про телевізор як про зовнішній дисплей.

 8. Завершивши гру, збережіть гру як завжди. Натисніть і утримуйте Дисплей Знову натисніть кнопку, і зображення на екрані зникне з телевізора і знову з’явиться на вашому PSP. Від’єднайте кабелі від телевізора та PSP.