Saltar al contenido

Як грати в Tetris 99 на Nintendo Switch

26 de abril de 2021

Тетріс 99 є офіційною грою в тетріс для Nintendo Switch. Ця версія випущена як безкоштовна назва для всіх абонентів Nintendo Switch Online Тетріс on Switch оснащений багатокористувацьким онлайн-режимом на 99 гравців. Ви можете завантажити Тетріс 99 з Інтернет-магазину Nintendo. Для відтворення багатокористувацького режиму в Інтернеті потрібна членство в Nintendo Switch Online.

Nintendo

Змістовий покажчик

Що таке Тетріс 99?

Тетріс 99 заснована на класичній грі-головоломці Тетріс, який набув загальнолюдської популярності, коли дебютував на Nintendo Game Boy в 1989 році. Різні ігри «Тетріс» експериментували з багатокористувацькими режимами в Інтернеті. Тетріс 99 є першим у франшизі, який підтримує онлайн-матчі із 99 людьми. У зв’язку з цим Тетріс 99 подібний до популярних відеоігор Battle Royale, таких як Fortnite, який також протиставляє гравців один одному в боротьбі за останню особу, що стоїть. Хоча більшість ігор Battle Royale – це бойовики, Тетріс 99 часто згадується як гра-головоломка Battle Royale. Через кілька місяців Тетріс 99 було випущено, кілька режимів офлайн було додано як завантажуваний вміст (DLC). Комплект DLC Big Block додає традиційні локальні багатокористувацькі режими для до восьми гравців на одному комутаторі Nintendo та різноманітні складні режими для сольних гравців.

Де завантажити тетріс 99

Тетріс 99 доступний безкоштовно в Інтернет-магазині Nintendo на комутаторі Nintendo. DLC Big Block можна придбати на головній сторінці продукту в Інтернет-магазині. Ви також можете придбати фізичну копію Tetris 99 у магазинах або в Інтернеті. Ця версія гри містить онлайн-режим королівської битви та весь вміст із DLC Big Block. Гра та її DLC також доступні на офіційному веб-сайті Tetris 99.

Тетріс 99 ексклюзивно для комутатора Nintendo і більше ніде не доступний. Будь-які програми для смартфонів або завантаження з Інтернету з використанням імені Тетріс 99 ймовірно підроблені та можуть містити небезпечні шкідливі програми або віруси.

Вам потрібен Nintendo Switch Online, щоб грати в Tetris 99?

Активне членство в Nintendo Switch Online потрібне для відтворення майже всіх онлайн-ігор та режимів на Nintendo Switch, включаючи Тетріс 99 режим головоломки Battle Royale. Якщо ви скасуєте членство в Nintendo Switch Online, ви не зможете грати в жодному з них Тетріс 99 режими багатокористувацької мережі -.

Як грати в тетріс 99

Мета в Тетріс 99 – те саме, що й інші версії Тетріс. Оскільки блоки (офіційно іменовані «Тетрімінос») падають зверху екрана, ви повинні переміщати блоки за допомогою кнопок напрямку і формувати цілі горизонтальні лінії. Коли утворюється горизонтальна лінія, ця лінія Тетрімінос зникає, а інші блоки рухаються вниз, щоб зайняти своє місце. Очищаючи лінії блоків, ви заробляєте очки і поступово просуваєтесь до вищих рівнів, які викидають більше блоків на більш високих швидкостях. Якщо вам не вдається сформувати цілі рядки, ваш тетрімінос накопичується і врешті-решт досягає верхньої частини екрана. Коли це трапляється, гра закінчується.

Tetris 99 2P Поділитися бойовим режимом.

Nintendo
Торкніться Вгору на D-pad, щоб блоки швидше падали, як тільки ви їх вишикуєте. Цей маневр, який називають сильним падінням, може різко пришвидшити ситуацію.

Параметри багатокористувацької програми Tetris 99

У багатокористувацьких іграх тетрімінос, якого ви очищаєте, телепортується на екран суперника і висуває їх блоки вище, що збільшує їх шанси на програш (таким чином покращуючи ваші шанси на перемогу). Цей розподіл блоків за замовчуванням є випадковим, але ви можете вручну вибрати, які гравці отримуватимуть ваш відкинутий тетрімінос. Використовувати лівий джойстик щоб націлити іншого гравця вручну, або торкніться кнопки правий джойстик вибрати з наступних варіантів:

  • Випадкові: Надішліть свої очищені блоки випадковому гравцеві.
  • КО: Надсилайте свої блоки гравцям, котрі майже втрачають.
  • Значки: Надішліть свої блоки гравцеві з найбільшою кількістю значків KO.
  • Зловмисники: Надсилайте блоки гравцям, які націлені на вас.

Значки KO присуджуються, коли ви перемагаєте інших гравців, надсилаючи їм блоки. Якщо ви перемогли когось, ви отримаєте його значки. Чим більше значків у вас є, тим потужнішими стають ваші атаки.

Опції для одного гравця Tetris 99

Більшість додаткових автономних режимів у Тетріс 99 ідентичні режиму онлайн-бою. Єдина відмінність полягає в тому, що в цих режимах замість справжніх онлайн-опонентів працюють програвачі, керовані комп’ютером. Винятком є ​​режим марафону, який грає як оригінал Тетріс без опонентів або вимог до націлювання.

Що таке T-Spin в тетрісі?

Під час гри Тетріс, можна швидко переміщати блоки вліво або вправо, коли вони падають, стискаючи блоки в місця, які вони зазвичай не вміщають. Іноді потрібна ротація в останню хвилину, щоб повернути їх на місце. Коли цей фокус виконується з блоком Т (тетріміно, що виглядає як буква Т), цей хід називається Т-спіном. Т-спіни популярні у гравців тетрісу, оскільки їм зазвичай потрібно трохи практики, щоб витягнутись через складну форму Т-блоку. Для вдосконалення T Spin не потрібно бути професійним гравцем у тетріс і навіть не перемагати в матчах. І все-таки це може бути корисно для виходу з варення, оскільки доступні місця починають заповнюватися.

Т-блок Тетроміно в Tetris 99 на комутаторі Nintendo, що робить T-обертання.

Nintendo