Saltar al contenido

Як грати Filler

15 de abril de 2021

Наповнювач – це весела гра, яка витрачає час, де метою є заповнити 2/3 екрана кулями-наповнювачами, які ви робите, уникаючи при цьому надувних куль. Після заповнення екрану ви очистите рівень і перейдете до наступного. Проходячи по рівнях, ви побачите більше жвавих куль і обмежену кількість куль-наповнювачів, які ви можете створити.

Що нам подобається

 • Дуже легко навчитися грати.
 • Супер звикання.
 • Включає музику.

Що нам не подобається

 • Через деякий час легко набриднути.

Змістовий покажчик

Скільки часу ви можете витратити з наповнювачем

Filler може втратити тону вашого часу! Ця гра має понад 100 рівнів, і оскільки вони стають дедалі складнішими, ви витратите багато часу, намагаючись перемогти своїх друзів. На цей час марнотратник може грати тижнями чи навіть місяцями.

Як грати Filler

 1. Відвідайте веб-сайт Filler. Для гри в цю гру потрібен Adobe Flash. Однак більшість браузерів більше не дозволяють використовувати Flash, і, отже, більшість веб-сайтів, що розміщують Filler, більше не працюють. Одне, що ви можете спробувати, – це слідувати вказівкам у наведеному вище посиланні, щоб встановити SuperNova, яка повинна увімкнути ігровий процес.

 2. Клацніть і утримуйте кнопку миші, щоб створити великий білий кульковий наповнювач. Чим довше ви будете утримувати, тим більшим стане ваш кулька для наповнення.

 3. Відпустіть мишу, щоб повністю створити свою кульку до того, як м’який куля торкнеться її. Будьте обережні, адже маленькі підстрибуючі кульки спливуть ваш наповнювач, поки ви його наповнюєте.

 4. Продовжуйте створювати більше куль для наповнення, поки екран не заповниться на 2/3 куль для наповнення, і ви завершите рівень. Поточний рівень закінчується автоматично, коли ви досягнете 2/3 екрана.

У верхній частині екрана знаходиться відсоток екрану, заповненого кульками для наповнення, скільки часу у вас залишилось, скільки куль для наповнення ви все ще можете створити та скільки у вас життя. Все це буде враховано у вашому остаточному рахунку.

Поради та підказки щодо наповнювача

Ось кілька порад та підказок, які ми відкрили під час гри у Filler:

 • Пересувайте мишкою по екрану, щоб уникнути стрибаючих куль як ви робите свою кульку для наповнення. Це збільшить ймовірність того, що ви знайдете хороше місце, щоб кинути його, навіть коли ви збільшуєте його.
 • Ви можете зафіксувати пружні кульки під купками кульок-наповнювачів, а також у куті екрана під великою кулькою-наповнювачем. Поки вони потрапляють у пастку, вони не зможуть знищити жодні кульки-наповнювачі, які ви створюєте.
 • Якщо у вас є велика кількість куль для наповнення, які ви можете створити, ви можете зробити ці кульки для наповнення на порожніх місцях між існуючими кульками для наповнення. Оскільки ви, по суті, робите захоплені кульки-наповнювачі, вони захищені від надувних куль.
 • Отримайте свою першу кульку для наповнення якомога більшою. У вас є тони відкритого простору, щоб зробити його великим, тож скористайтеся цим першим.
 • Якщо у вас є зайві кульки-наповнювачі, подумайте про використання декількох менших, щоб виштовхнути пружні кульки зі свого шляху, щоб звільнити місце для вирощування більшої кульки-наповнювача.
 • Використовуйте надувні кульки на свою користь, дозволяючи їм рухати кулі по екрану. Після того, як вони виконають свою роботу, ви можете використовувати порожні місця, які вони створюють, щоб зробити більше куль для наповнення.
 • Навіть якщо ви програєте гру, ви можете подати свій рахунок, щоб конкурувати з іншими.
 • Слідкуйте за тим, скільки життів і м’ячів вам залишилось! Ви не можете повернутися до блокпостів у цій грі, тому, якщо ви програєте, вам доведеться повторити всі ці рівні ще раз.

Що ми думаємо про наповнювач

Ми справді залежні від Filler. Ми любимо затримувати пружні кульки, а потім легко створювати більше куль для наповнення. Filler – це складна гра, і у нас важкий час, щоб вийти з рівнів у високих 20-х. Однак, як би це не було весело, коли ви досягнете рівня в 20-х роках, він стає досить зайвим і може легко стати нудним. Однак, після багатьох років відкриття Filler, це все ще улюблене, до якого ми постійно повертаємося час від часу.

Інші ігри, такі як Filler

Якщо вам подобається Filler, ви можете насолодитися іншими марнотратниками, такими як Falling Sand Game, Acrobots та Magic Pen. Це лише кілька інших захоплюючих ігор, які розтягують ваші м’язи стратегічного планування.