Saltar al contenido

Як далеко досягає Apple Watch?

2 de julio de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Bluetooth на Apple Watch має максимальний радіус дії 100 метрів/330 футів, хоча на практиці діапазон може бути меншим.
 • Якщо спарений iPhone під’єднано до відомої мережі Wi-Fi, Apple Watch і iPhone можуть обмінюватися даними через Wi-Fi.
 • Моделі Apple Watch із вбудованим стільниковим доступом LTE можуть підключатися до Інтернету скрізь, де є доступ до стільникових даних.

У цій статті пояснюється радіус дії Apple Watch, наскільки далеко один від одного можуть бути Apple Watch і iPhone і працювати, що можна робити з Apple Watch, який не під’єднано до iPhone, і пов’язані теми. Хоча ця стаття в першу чергу стосується останніх моделей Apple Watch — Series 6 і Series 7 — ідеї та концепції, які тут обговорюються, загалом стосуються більшості сучасних моделей Watch.

Чи працює Apple Watch, коли телефон знаходиться далеко?

Apple Watch корисний у багатьох різних ситуаціях, але найкраще, коли він з’єднаний або підключений до iPhone і в певному діапазоні. У такій ситуації годинник і iPhone можуть спілкуватися й обмінюватися даними, наприклад сповіщеннями, музикою, даними про здоров’я тощо. Важливе питання для цього сценарію: на якій відстані один від одного можуть бути Apple Watch і iPhone? Відповідь залежить від способу підключення годинника та iPhone. Два пристрої з’єднуються через Bluetooth, бездротову технологію малого радіусу дії. Найновіші моделі Apple Watch використовують Bluetooth 4.0, який має максимальний радіус дії 100 метрів/330 футів. Максимальна відстань підключення, яку підтримує Bluetooth 4.0, не завжди така велика в реальному використанні. У багатьох випадках максимальна довжина зменшується через обставини навколишнього середовища: насамперед через стіни та підлогу та кількість бездротових сигналів у будь-якій зоні.

Що відбувається, коли Apple Watch виходить за межі діапазону Bluetooth?

Що станеться, якщо Apple Watch і iPhone знаходяться так далеко один від одного, що вони не можуть підключитися один до одного? Ось тут і з’являється Wi-Fi. Якщо годинник і iPhone не можуть з’єднатися через Bluetooth, вони повертаються до спроби підключитися через вбудовані мікросхеми Wi-Fi. У такому випадку, якщо iPhone під’єднано до мережі Wi-Fi 2,4 ГГц (годинник не сумісний із мережами Wi-Fi 5 ГГц), годинник намагається встановити з ним зв’язок через Wi-Fi. Це означає, що підтримувана відстань між пристроями в цьому випадку – будь-яке місце, до якого може дістатися Wi-Fi. Хоча це не обов’язково набагато далі один від одного, ніж з Bluetooth, це означає, що годинник і iPhone можуть спілкуватися один з одним, коли вони, наприклад, знаходяться в одній будівлі. Apple Watch в основному покладаються на Bluetooth, оскільки Bluetooth споживає менше енергії, ніж Wi-Fi. Таким чином, хоча Apple Watch може використовувати Wi-Fi для зв’язку з iPhone, він повертається до Bluetooth так часто, як це можливо, щоб зберегти заряд акумулятора.

Чи можна використовувати Apple Watch без телефону?

Навіть якщо Apple Watch і iPhone знаходяться так далеко один від одного, що вони поза зоною дії як Bluetooth, так і Wi-Fi, є багато способів використовувати Apple Watch без iPhone. Деякі з речей, які ви можете робити з Apple Watch, для яких не потрібен iPhone, включають:

 • Відстеження активності та тренувань.
 • Прослуховування музики та подкастів, синхронізованих із годинником.
 • Зміна циферблата.
 • Запис голосових нагадувань на годиннику.
 • Перегляд календарів.
 • Здійснення покупок за допомогою Apple Pay.
 • Використання таймерів, будильників і секундомірів.

Необмежений діапазон: Apple Watch із стільниковим зв’язком

Істотним винятком із усього, що описано в цій статті, є моделі Apple Watch із стільниковим зв’язком. Ці моделі не обмежуються підключенням через Bluetooth (або, як запасний варіант, Wi-Fi). Ці моделі мають доступ до Інтернету через стільникові мережі 4G LTE, як це роблять смартфони. Це означає, що ці годинники Apple можуть виконувати завдання та встановлювати з’єднання будь-де, де є мережа 4G LTE (тобто якщо у них є активний місячний план у телефонній компанії). Якщо у вас є Apple Watch із стільниковим зв’язком, без підключення до iPhone ви можете:

 • Здійснення дзвінків.
 • Надсилання текстових повідомлень.
 • Потокова музика.
 • Отримання повідомлень.

FAQ

 • Як далеко досягає Walkie Talkie на Apple Watch?

  Під час використання програми Apple Watch Walkie-Talkie немає обмежень на відстань. Функція Walkie-Talkie використовує аудіо FaceTime через Інтернет. Поки обидва Apple Watch мають підключення до Інтернету, Walkie-Talkie працюватиме.

 • Як увімкнути Bluetooth на Apple Watch?

  Натисніть цифрову головку, щоб відкрити екран програм. Торкніться Налаштування > Bluetooth > торкніться Перемикач Bluetooth.

 • Як роз’єднати Apple Watch?

  Щоб від’єднати Apple Watch, відкрийте програму Apple Watch на iPhone і торкніться Мій годинник > i > Роз’єднайте Apple Watch. Або відкрийте екран програм і виберіть Налаштування > Загальний > Видалити весь вміст і налаштування. Введіть ваш пароль і виберіть Видалити все.