Saltar al contenido

Як деактивувати та назавжди видалити свій обліковий запис Twitter

4 de mayo de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Щоб приховати твіти, перейдіть на Більше > Налаштування та конфіденційність > Ваш рахунок > Інформація про реєстрацію > Захищені твіти > Захистіть мої твіти.
 • Щоб деактивувати профіль Twitter, перейдіть до Більше > Налаштування та конфіденційність > Ваш рахунок > деактивувати ваш аккаунт.

У цій статті пояснюється, як приховати твіти чи назавжди видалити свій профіль Twitter. Звичайно, будь-які твіти, зняті скріншотом та розміщені в мережі, все одно існуватимуть. Twitter не має контролю над тим, що люди розміщують на веб-сайтах, що не належать до Twitter.

Приховати твіти, ставши приватним

Щоб видалити твіти з сторонніх очей, не деактивуючи їх, ви можете зробити свій обліковий запис приватним. Коли ви робите свій акаунт приватним, єдиними людьми, які можуть читати ваші твіти, є ваші послідовники. Ніхто інший не може отримати доступ до жодної вашої публікації, навіть якщо вона використовує Google або іншу сторонній пошуковий механізм. Роблячи цей крок, це найшвидший спосіб видалити свої твіти від уваги громадськості. Щоб певна особа не переглядала ваші твіти, ви можете заблокувати їх. Однак вони все одно зможуть бачити ваші публікації, якщо вийдуть із платформи.

 1. У веб-браузері увійдіть до Twitter. Виберіть Більше в меню.

 2. Виберіть Налаштування та конфіденційність.

  Налаштування та конфіденційність у Twitter

 3. Виберіть Ваш рахунок.

  Ваш обліковий запис у налаштуваннях Twitter

 4. Виберіть Інформація про реєстрацію і введіть свій пароль.

  Інформація про обліковий запис у налаштуваннях Twitter

 5. Виберіть Захищені твіти.

  Захищені твіти в налаштуваннях Twitter

 6. Поставте прапорець біля Захистіть мої твіти піти в приват.

  Захистіть свій твіт у Twitter

У мобільному додатку Twitter перейдіть до Меню > Налаштування та конфіденційність > Конфіденційність та безпека > увімкнути Захистіть свої твіти.

Захистіть свої твіти в додатку Twitter

Деактивація проти видалення

Важливо розрізняти деактивований і видалений обліковий запис. Багато в чому вони однакові: усі твіти та всі посилання на акаунт залишать Twitter протягом перших кількох днів після деактивації. Інші користувачі Twitter не зможуть стежити за обліковим записом або шукати його, включаючи пошуки історичних твітів, зроблених цим акаунтом. Вам (і будь-кому іншому) також буде заборонено використовувати ім’я користувача деактивованого облікового запису або реєструватися в новому обліковому записі, використовуючи електронну адресу деактивованого облікового запису. Деактивований рахунок можна відновити, що поверне всі старі твіти, але лише протягом 30 днів. Єдиний спосіб видалити обліковий запис – залишити його деактивованим на 30 днів. Після видалення облікового запису всі твіти назавжди залишають сервери Twitter. Будь-хто може використовувати ім’я користувача для облікового запису, а ви можете використовувати ту ж адресу електронної пошти, щоб зареєструвати новий.

Як деактивувати обліковий запис Twitter

Ви можете розпочати процес видалення свого облікового запису, увійшовши в Twitter.

 1. Виберіть Більше у списку ліворуч від вашого профілю Twitter.

  Більше в меню Twitter

 2. У меню, що з’явиться, виберіть Налаштування та конфіденційність.

  Налаштування та конфіденційність у Twitter

 3. Йти до Ваш рахунок (Рахунок, у мобільному додатку)> деактивувати ваш аккаунт.

  Ваш обліковий запис> Деактивуйте свій обліковий запис у Twitter» class=»lazyload»   id=»mntl-sc-block-image_1-0-64″ ></p>
</li>
<li>
<p>Twitter повідомляє, що ваші твіти зберігатимуться лише протягом 30 днів. Після цього ваш обліковий запис і всі дописи, які ви зробили у своєму обліковому записі, буде назавжди видалено з серверів Twitter. Якщо ви хочете продовжити, виберіть <strong>Вимкнути</strong>.</p>
<p><img decoding=

 4. Підтвердьте свій пароль і виберіть Вимкнути.

  Поле підтвердження пароля та кнопка Деактивувати на Facebook

Як повторно активувати свій рахунок

Якщо ви ввійдете в обліковий запис протягом 30 днів, все буде виглядати нормально, ніби ви ніколи не покидали Twitter. Потім ви отримаєте електронний лист із повідомленням, що ваш рахунок знову активний. Пам’ятайте, що ви не отримаєте запит із запитом, чи хочете ви повторно активувати свій рахунок. Це відбувається легко, коли ви входите назад, тому, якщо ви хочете, щоб ваш обліковий запис Twitter було назавжди видалено, вам потрібно буде триматися подалі принаймні 30 днів. Важливо знати, що немає можливості призупинити чи заморозити рахунок назавжди. Через 30 днів ваш рахунок назавжди зникне. Однак ви можете створити його за допомогою того самого імені користувача та електронної адреси через 30 днів. У ньому просто будуть відсутні всі ваші оновлення статусу, і кожен, хто хоче підписатися на обліковий запис, повинен переглянути його повторно.