Saltar al contenido

Як Джей-Енн Лопес робить ігри інклюзивними

9 de abril de 2021

Ключові винос

  • Жінки в ігровій індустрії роблять великі справи, щоб зробити ігри доступними для всіх.
  • Джей-Енн Лопес найбільше відома тим, що заснувала гравців Black Girl Gamers та виступає за різноманітність та інклюзивність в іграх.
  • Лопес хоче бачити більше чорношкірих жінок, представлених на стороні розвитку та створення вмісту ігор.

Джей-Ен Лопес

Жінки вирівнюють умови для ігрової індустрії. Ключові гравці, які складають жінок в іграх, порушують статус-кво практично у всіх сферах. Джей-Енн Лопес, творець Black Girl Gamers (BGG), не просто виступає за збільшення кількості ігор у грі, а більше кольорових жінок в іграх та більш інклюзивну та різноманітну атмосферу для всіх геймерів. У галузі, де переважно переважають білі чоловіки, BGG тут, щоб змінити це. «Я хочу, щоб мою спадщину знали як одного з людей, які диверсифікували ігри в цілому і по-різному змінювали ландшафт ігор», – сказав Лопес. tebapit в телефонному інтерв’ю.

Змістовий покажчик

Рівень перший

Задовго до того, як вона урізноманітнила ігрову індустрію, Лопес була просто маленькою дівчинкою, яка любила грати Супер Маріо. «Я придбала свою першу консоль – Super Nintendo – у 6 або 7 років», – сказала вона. Незважаючи на те, що вона любила ігри, вона раніше сказала BBC Radio 4, що отримувала коментарі до расизму та сексизму від інших гравців, граючи у свої улюблені ігри, і їй це набридло.

Лише в 2015 році Лопес увірвався в ігрову індустрію, щоб принципово змінити її. Саме тоді вона створила BGG як групу у Facebook, і з тих пір вона виросла до багатоплатформенного онлайн-ігрового співтовариства, що сприяє інклюзивності ігор. Спільнота зросла до більш ніж 80 000 підписників у Twitch, Twitter, Facebook та Instagram, і понад 7000 офіційних членів у всьому світі. BGG проводить семінари та заходи, які посилюють голоси чорних жінок в іграх, а також надає поради та наставництва жінкам, які хочуть вийти на поле, незалежно від того, чи є вони на стороні розвитку ігор або як творець контенту.

Правила BGG прості: відсутність расизму, анти-ЛГБТКА або антібілізм; відсутність мови ненависті або сексизму; відсутність ігор на задньому сидінні; і будь поважним до інших. Це інклюзивне співтовариство, в якому розміщуються такі стримери, як SheGamerxo, FindingKyKy та KeekeexBabyy, які грають щодня.

Рівень другий

Лопес сказав, що ще одним важливим аспектом BGG є голос у соціальних мережах та притягнення до відповідальності ігрових компаній. «Багато компаній досі не розглядали свої проблеми внутрішнього різноманіття», – сказала вона. «Іноді наша боротьба полягає в розшифровці того, які компанії насправді виконують цю роботу, на відміну від маркування BGG». Але значні партнерські стосунки з великими компаніями, такими як Facebook, для BGG Gamer Girls Night In, Twitch для Інтернет-саміту Black Girl Gamers Online та організації AnyKey від Intel дозволили BGG охопити більше жінок-геймерів та висловити свої думки.

Чорна дівчина геймер логотип

Jay-Ann Lopez / Black Girl Gamer

Лопес сказала, що її найбільше натхнення та зразки для наслідування склалися в результаті створення BGG. «Жінки, від яких я завжди шукав зворотного зв’язку, були жінками в [BGG] «Сказала вона. Вона сказала, що структура BGG – від команди управління громади до офіційних стримерів BGG – постійно надихає її рухатися вперед, незважаючи на боротьбу». На мене були напади, і платформа, і її мета – не всі з громади чорних або поза нею погоджуються з цим «, – сказала вона.

Третій рівень

Тим не менше, вона та спільнота BGG продовжують наполягати на тому, щоб різноманітність та включення в ігри стали справжньою реальністю, а не просто ідеальним світом на один день.

«Я хотіла б бачити більше різноманітності в організаціях – жінки загалом на чолі ігрових компаній», – сказала вона. Що стосується реальних ігор, Лопес сказав, що очевидна потреба в більшій кількості жіночих персонажів, особливо у франшизах з відомими іменами. «Існує так багато різних чоловічих представництв ігор франшизи, і у нас не вистачає жінок», – сказала вона. «І я маю на увазі не просто сексуальні уявлення і не лише білі уявлення». Для тих дівчат, які вважають, що вони не належать до ігрової індустрії, Лопес має кілька порад. «Шукайте жінок, які вже працюють [in the industry] і знайдіть собі наставника, – сказала вона. – Використовуйте соціальні мережі, щоб зв’язуватися, і не бійтеся простягати руку. Перш за все, Лопес сказав, що найкращим інструментом для прориву в ігрову індустрію є бути собою. у вашій унікальності «, – сказав Лопес.