Saltar al contenido

Як дивитись відео Amazon Prime на Android

17 de julio de 2021

Якщо ви учасник Amazon Prime, ви можете легко отримати доступ до всіх своїх відео прямо на своєму пристрої Android. Ось як почати перегляд Prime Video на телефоні або планшеті Android. Інструкції в цій статті стосуються Android 9 або новішої версії.

Змістовий покажчик

Завантажте додаток Amazon Prime Video для Android

Перш ніж ви зможете створювати відео Amazon на своєму Android, потрібно завантажити та встановити додаток Amazon Prime Video. Ось як це зробити: Якщо ви вже встановили програму Prime Video, пропустіть, щоб дізнатися, як використовувати її для перегляду вмісту Amazon на пристроях Android.

 1. Відкрийте магазин Google Play на будь-якому телефоні або планшеті Android.

 2. Введіть Amazon Prime Video в Пошук поле та виберіть його, як тільки воно з’явиться.

  Пошук Amazon Prime Video у магазині Google Play.

 3. Торкніться Встановити.

  Вибір інсталяції програми Amazon Prime Video.

 4. Додаток завантажується та встановлюється на пристрій. Торкніться відчинено на екрані інсталяції, щоб запустити програму, або натисніть Додому на телефоні або планшеті, а потім знайдіть програму, провевши пальцем праворуч. Якщо ви цього не бачите, його можна знайти в панелі програм.

  Завантажується додаток Amazon Prime Video.

Витратьте хвилинку, щоб додати його на головний екран свого Android, де ви зможете зручно отримати доступ до нього в майбутньому.

Як почати перегляд Prime Video на Android

Тепер, коли додаток встановлено, ви готові розпочати перегляд відео з величезної бібліотеки Amazon Prime. Ось як:

 1. Знайдіть на телефоні чи планшеті програму Prime Video і відкрийте її.

 2. Можливо, вам буде запропоновано увійти зі своїм обліковим записом Amazon, якщо ви ще цього не зробили. Увійдіть зараз

 3. Ви можете вибрати відео для перегляду на головному екрані, щоб негайно розпочати перегляд, або прокрутити до У комплекті з Prime для перегляду відео, включених до вашого членства. Ви також можете ввімкнути Мені безкоштовно опція у верхньому правому куті, щоб відфільтрувати відео, які вимагають додаткових витрат. Ви також можете шукати, брати в оренду або купувати багато інших назв, які не входять до Вашого членства Prime.

  Варіант "Безкоштовно для мене"

 4. Виберіть фільм або телевізійний серіал, який ви хочете переглянути, а потім торкніться синього Відтворити фільм , щоб негайно розпочати потокове передавання відео на вашому пристрої.

  Запис Amazon Prime Video для

Як дивитися Prime Video в автономному режимі

Якщо ви подорожуєте і у вас немає доступу до з’єднання для передачі даних, ви можете завантажити майже будь-яке відео, що входить до складу Prime, для перегляду в режимі офлайн. Ось як це зробити. Опція завантаження доступна лише для членів Prime, які платять. Він недоступний для членів домогосподарств Amazon зі спільними пільгами Prime.

 1. Знайдіть відео, яке потрібно завантажити. Ви повинні вибрати відео, яке входить до вашого підписки на Amazon Prime, а не прокат.

  Перегляд добірки відео в Amazon Prime Video.

 2. Торкніться піктограми відео.

 3. Виберіть Завантажити.

  Кнопка Завантажити

 4. Виберіть якість завантаження, якщо буде запропоновано. Чим вища якість, тим більше місця для зберігання потрібно на вашому телефоні або планшеті. Потім виберіть Почніть завантаження.

  Параметри завантаження відео на Amazon Prime Video.

 5. Коли ви будете готові до перегляду, відкрийте Додаток Prime Video і перейти до Мої речі > Завантаження.

  Перегляд відеозаписів, завантажених із Amazon Prime Video.

 6. Або виберіть Грати на піктограмі відео або виберіть 3 вертикальних крапки і виберіть Відтворити завантаження.

  Параметри відтворення завантаженого відео.

Як дивитися прем’єрне відео на телевізорі за допомогою програми Android

У вас є два основні варіанти перегляду Prime Video безпосередньо на телевізорі:

 • Використовуйте програму Prime Video для управління пристроєм Fire TV: Якщо ви зареєстрували пристрій Fire TV у своєму обліковому записі Amazon, торкніться Дивіться на Fire TV вибравши відео, увімкніть телевізор на потрібний вхід і дивіться.
 • Підключіть телефон або планшет до телевізора: Див. Розділ Як підключити смартфон / планшет Android до телевізора, щоб дізнатися, як це правильно зробити.

Ви можете передавати до трьох різних відео Amazon Prime одночасно на різні пристрої Android, використовуючи один і той же обліковий запис. Однак ви можете одночасно передавати один і той самий заголовок лише на одному пристрої.