Saltar al contenido

Як дивитись прямий ефір гольфу на відкритому чемпіонаті США (2022)

15 de julio de 2021

FOX володіє правами на трансляцію US Open. Абоненти кабельного та супутникового телебачення можуть дивитись безкоштовний ефір на офіційному веб-сайті FOX Sports. Усі інші можуть пряму трансляцію через потокові онлайн-сервіси, такі як YouTubeTV та Hulu, із Live TV.

Змістовий покажчик

121-й відкритий чемпіонат США

Перший тур: 13 червня 2022 р. Фінальний раунд: 19 червня 2022 р. Місце розташування: Заміський клуб, Бруклін, Массачусетс Потік: FOX Sports GO

Вимоги до перегляду

Щоб дивитися US Open Live Stream через FOX Sports або послугу потокового передавання, вам потрібне високошвидкісне підключення до Інтернету, смартфон або ноутбук та програма для потокового телебачення.

Дивіться прямий ефір на Fox Sports GO

Абоненти кабельного та супутникового телебачення мають можливість спостерігати за кожним моментом дії на FOX та FS1, а останні два раунди ви можете зловити на своїй місцевій станції FOX за допомогою антени. Але що, якщо ви не хочете витратити 45 годин, розподілених на чотири дні, застрягли перед телевізором?

Потрібно підписатися на FOX та FS1

FOX Sports GO – це потокова послуга, яка доступна абонентам кабельних мереж, і ви можете використовувати її для перегляду прямих трансляцій гольфу US Open на своєму комп’ютері, телефоні, планшеті чи навіть ігровій консолі. Єдиними вимогами є те, що вам потрібно високошвидкісне підключення до Інтернету, а ваша кабельна передплата повинна включати FOX та FS1. Веб-сайт FOX Sports GO працює на комп’ютерах і ноутбуках Windows, MacOS та Linux, якщо ви використовуєте веб-браузер, такий як Chrome або Firefox, який підтримує потокове передавання. Вам не потрібно завантажувати програму, оскільки ви можете дивитись пряму трансляцію прямо на веб-сайті.

Як дивитись прямий ефір US Open Golf Live на FOX Sports GO

Ось як дивитись пряму трансляцію гольфу на US Open через FOX Sports GO:

 1. Перейдіть на веб-сайт FOXSportsGO.com, коли в ефірі відкритий чемпіонат США. Знайдіть картку, яка має маркування Відкритий чемпіонат СШАі клацніть на ньому.

 2. Клацніть УВІЙТИ ТЕЛЕВІЗОРУ.

  Знімок екрана FOX Sports GO.

  Вам не потрібно входити за допомогою облікового запису FOX Sports GO або облікового запису в соціальних мережах, все, що вам потрібно зробити, це увійти у свого постачальника телевізійних послуг.

 3. Виберіть свого оператора кабельного або супутникового телебачення.

  Знімок екрана сайту вибору провайдера FOX Sports GO TV.

 4. Увійдіть у свій кабельний або супутниковий рахунок і натисніть Увійти, Увійдіть, або Продовжуйте.

  Знімок екрана входу до телевізійного провайдера для FOX Sports Go.

  Сторінка входу, яку ви бачите, буде залежати від вашого провайдера, але для входу вам завжди потрібно буде ввести адресу електронної пошти та пароль свого кабельного або супутникового облікового запису.

 5. Якщо гольф-трансляція US Open у прямому ефірі не відкривається автоматично, поверніться на FOXSportsGO.com і натисніть на Відкритий чемпіонат США картку знову.

Дивіться Відкритий чемпіонат США через послугу потокового телебачення

Шнурорізи не можуть використовувати FOX Sports GO, але це не означає, що вони повністю відрізані від перегляду прямих трансляцій гольфу US Open. Замість того, щоб користуватися кабельною або супутниковою підпискою, шнурорізи можуть спостерігати одну і ту ж дію через будь-яку послугу потокового телебачення, що включає як FOX, так і FS1. Потокові служби трансляції телевізійних передач дозволяють дивитися ті самі телевізійні канали, які зазвичай доступні лише через кабельну або супутникову підписку. У багатьох випадках ці служби також можуть забезпечувати прямі трансляції для локальних мережевих каналів, таких як FOX.

Потік через високошвидкісне підключення до Інтернету

Замість перегляду за допомогою кабельного зв’язку або супутникової антени ці послуги дозволяють передавати пряме відео через високошвидкісне з’єднання з Інтернетом. Ці послуги пропонують більше можливостей і коштують дешевше, ніж традиційне кабельне телебачення. Вони також мають інші переваги, такі як безкоштовні пробні періоди та відсутність довгострокових контрактних зобов’язань. Оскільки весь Відкритий чемпіонат США транслюється на FOX та FS1, важливо знайти послугу потокового передавання, яка несе обидва канали. Багато потокових служб включають як FOX, так і FS1, але доступність FOX залежить від вашої географічної області, і деякі послуги забезпечують більш широке охоплення, ніж інші.

Популярні послуги трансляції

Це найпопулярніші потокові сервіси, які надають вам доступ до прямої трансляції гольфу US Open:

 • YouTube TV: Ця послуга включає як FOX, так і FS1. FOX доступний на більшості ринків.
 • Hulu з Live TV: Ця послуга надає доступ до FOX та FS1, і вони надають FOX на більшості ринків.
 • Слінг-телевізор: FOX і FS1 входять в план Sling Blue. Це гідний варіант, але Sling TV пропонує FOX лише на обмеженій кількості ринків.
 • fuboTV: Ця послуга включає як FOX, так і FS1. Він також орієнтований на спортивні канали, тому це хороший варіант, якщо ви хочете отримати гідне висвітлення поза межами US Open.
 • DirecTV Now: FOX і FS1 включені в кожен план ..

Усі ці послуги пропонують певний тип безкоштовної пробної версії, тому виберіть свого улюбленого, і ви зможете безкоштовно розпочати перегляд прямих трансляцій гольфу US Open.

Дивіться US Open на мобільних, потокових пристроях та консолях

Веб-сайт FOX Sports GO в основному розроблений для роботи на ноутбуках та настільних комп’ютерах. Ви можете використовувати його для прямої трансляції US Open на вашому комп’ютері з ОС Windows, MacOS або Linux, але це може не працювати на вашому мобільному пристрої. Якщо ви хочете дивитись пряму трансляцію гольфу US Open на своєму телефоні, планшеті або потоковому пристрої, як Roku або Apple TV, вам потрібно завантажити на свій пристрій програму FOX Sports GO. Цей параметр працює лише для абонентів кабельного та супутникового телебачення. Додаток FOX Sports GO дозволяє транслювати прямі трансляції таких подій, як Відкритий чемпіонат США, лише якщо ви можете надати дійсну інформацію для входу для відповідної передплати на кабельне або супутникове телебачення. У деяких випадках ви також можете використовувати дані для входу з потокової служби. Якщо це не працює, кожна потокова служба, перелічена в попередньому розділі, має свій власний мобільний додаток. Ось додатки, які вам знадобляться для перегляду прямих трансляцій гольфу US Open через Fox:

 • Android: FOX Sports GO
 • iOS: FOX Sports GO
 • Пристрої Amazon: FOX Sports GO
 • Roku: FOX Sports GO
 • Xbox One: FOX Sports GO