Saltar al contenido

Як дивитись прямий прямий ефір США з тенісу (2021)

21 de julio de 2021

ESPN має права на трансляцію відкритого чемпіонату США з тенісу, тому абоненти кабельного та супутникового телебачення можуть транслювати через офіційний сайт WatchESPN. Усі інші можуть взяти участь у цій події за допомогою потокового сервісу, такого як Hulu With Live TV або YouTube TV. Все, що вам потрібно, – це такий пристрій, як ноутбук, планшет чи телефон, високошвидкісне підключення до Інтернету та потрібний додаток для потокового телебачення.

Змістовий покажчик

Огляд розкладу

 • Перший тур: 30 серпня 2021 року
 • Розташування: USTA Біллі Джин Кінг Національний тенісний центр, Флашінг Медоус, Нью-Йорк
 • Потік: WatchESPN
 • Дивіться повний розклад US Open

Як передати US Open з ESPN

Якщо у вас є передплата на кабельне або супутникове телебачення, але ви бажаєте транслювати US Open на комп’ютері чи ноутбуці, а не дивитися на телевізорі, ви можете скористатися веб-сайтом WatchESPN у прямому ефірі. Цей сайт забезпечує безкоштовний доступ до спортивних подій, які транслюються на ESPN та ESPN2. Ви можете використовувати WatchESPN на своєму комп’ютері чи ноутбуці з ОС Windows, MacOS або Linux, якщо у вас є веб-браузер, такий як Chrome або Firefox, який підтримує потокове передавання та високошвидкісне підключення до Інтернету. Нарешті, вам потрібно дійсну кабельну або супутникову підписку, оскільки цей сайт призначений лише для платних абонентів. Ось як транслювати US Open через WatchESPN:

 1. Перейдіть на WatchESPN.com, коли в ефірі відкритий чемпіонат США. Знайдіть програвач із написом US Open і натисніть на кнопка відтворення.

  Якщо ви бачите логотип свого провайдера кабельного або супутникового телебачення у верхньому правому куті сторінки, можливо, вам не доведеться входити в систему. Клацніть на програвачі US Open, і відео в прямому ефірі почне відтворюватися відразу, якщо ви ввійшли автоматично.

 2. Виберіть свого оператора кабельного або супутникового телебачення.

  Знімок екрана сторінки вибору постачальника послуг WatchESPN.

 3. Увійдіть у свій кабельний або супутниковий рахунок і натисніть Увійти, Увійдіть, або Продовжуйте.

  Знімок екрана сторінки входу телевізійного провайдера для WatchESPN.

  Сторінка входу, яку ви бачите, буде залежати від вашого провайдера, але для входу вам завжди потрібно буде вводити електронну адресу свого пароля для кабельного або супутникового облікового запису.

 4. Якщо відео з US Open не відкривається автоматично, поверніться до WatchESPN.com і натисніть кнопку відтворення ще раз.

До яких потокових послуг входить US Open?

Абоненти кабельного та супутникового телебачення можуть передавати US Open через WatchESPN з відповідною підпискою, але це не є можливістю для різаків шнурів. Найкращий спосіб для канаторізів передавати US Open – це використовувати послугу потокового телебачення. Якщо ви бажаєте, ви також можете вловити деякі дії за допомогою окремої підписки на ESPN +. Причина того, що потокові телевізійні послуги є хорошим способом для перерізувачів шнурів дивитись US Open, полягає в тому, що вони забезпечують доступ до тих самих телевізійних каналів, які ви зазвичай дивитесь на кабельному чи супутниковому телебаченні. Різниця полягає в тому, що ви транслюєте пряме телебачення через високошвидкісне підключення до Інтернету, замість того, щоб дивитися через кабель або супутник.

Як транслювати ESPN

Оскільки US Open транслюється на ESPN, важливо вибрати послугу, яка включає доступ до ESPN. У більшості з них він є, але є деякі помітні винятки. Це найпопулярніші потокові сервіси, які надають вам доступ до US Open:

 • Слінг-телевізор: ESPN, ESPN2 та ESPN3 включені в доступний план Sling Orange. Це хороший вибір, якщо все, що вас цікавить, – це Відкритий чемпіонат США.
 • YouTube TV: Ця послуга включає як ESPN, так і ESPN2 з базовим планом.
 • Hulu з Live TV: Ця послуга надає доступ до ESPN та ESPN2, і немає ніяких заплутаних планів або доповнень, з якими потрібно мати справу.
 • AT&T TV Now: ESPN та ESPN2 включені до кожного плану.

Усі ці сервіси надають певний тип безкоштовної пробної версії, тож виберіть свого улюбленого, і ви можете розпочати перегляд US Open безкоштовно. Спробуйте одномісячну безкоштовну пробну версію Hulu, наприклад, або тиждень безкоштовно fuboTV.

Потокове передавання US Open на мобільних, потокових пристроях та консолях

WatchESPN призначений для ноутбуків та настільних комп’ютерів, але ви можете користуватися послугою на своєму телефоні, планшеті та навіть потокових пристроях, таких як Roku або Apple TV, а також на ігрових консолях. Щоб це сталося, вам потрібно завантажити на свій пристрій програму ESPN. Ця опція доступна лише за умови передплати на кабельне або супутникове телебачення. Додаток ESPN дозволяє транслювати прямі трансляції таких подій, як US Open, лише якщо ви підписалися на кабельне або супутникове телебачення. Якщо ви цього не зробите, сервіси потокового передавання в попередньому розділі також мають додатки. Ось додатки, які вам знадобляться для трансляції US Open через WatchESPN:

 • Android: ESPN
 • iOS: ESPN
 • Пристрої Amazon: ESPN
 • Року: ESPN
 • PS4: ESPN
 • Xbox One: ESPN