Saltar al contenido

Як дивитись пряму трансляцію футболу в понеділок ввечері

16 de abril de 2021

Параметри трансляції для перегляду футболу в понеділок ввечері різноманітні, тому навіть якщо ви не отримаєте ESPN, немає жодної причини пропускати будь-яку з цих захоплюючих ігор. Потокові сервіси, такі як SlingTV, включають ESPN у багато своїх планів, чудовий варіант для шнурорізів. Якщо у вас є передплата на кабель або супутник, найпростіший спосіб транслювати футбол у понеділок на ніч – це скористатися веб-сайтом ESPN на комп’ютері або програмою WatchESPN на мобільному пристрої. Детальніше про ці ігри дивіться в наших путівниках по футболу в ніч на неділю та на ніч у четвер.

Змістовий покажчик

Подробиці футболу в ніч на понеділок

Початок сезону: 12 вересня 2021 року
Час: 20:20 за східним часом
Канал: NFL Network, NBC
Потік: NFL Network, NBC, Amazon Prime Video, Twitch

Як дивитися офіційну пряму трансляцію футболу ESPN у понеділок ввечері

ESPN не тільки має права на трансляцію футболу в понеділок ввечері, але вони також мають права на його трансляцію. Це означає, що якщо у вас є підписка на кваліфікованого провайдера кабельного або супутникового телебачення, ви можете дивитись офіційний потік кожної окремої гри у понеділок у нічний футбол прямо на своєму комп’ютері. Дивитись Футбол у понеділок ввечері онлайн:

 1. Перейдіть до улюбленого веб-браузера espn.com/watch.

 2. Виберіть будь-яке преміум-відео або пряму трансляцію.

  Преміум пряма трансляція на ESPN Watch

 3. Виберіть свого провайдера кабельного або супутникового телебачення зі списку.

  Логотип постачальника для преміального вмісту ESPN Live

 4. Увійдіть до свого постачальника. Виберіть Продовжуйте.

 5. Поверніться на espn.com/watch у день гри та виберіть Футбольна гра в понеділок ввечері дивитися це в прямому ефірі.

Цей процес є простим, якщо ваш телевізійний провайдер збігається з вашим інтернет-провайдером, оскільки система здатна автоматично перевірити ваше з’єднання. Якщо ви не вдома або маєте окремих провайдерів Інтернету та телебачення, вам потрібно переконатися, що ви знаєте ім’я користувача та пароль для свого облікового запису кабельного чи супутникового телебачення. Після успішної перевірки інформації про кабель або супутник на веб-сайті ESPN ви зможете переглянути будь-яке відео в прямому ефірі або раніше записане відео, яке хочете. Якщо ви не в домашній мережі, вам потрібно буде ввійти вручну.

Прямий ефір ESPN у понеділок уночі на вашому телефоні

Окрім того, що ви можете транслювати футбол у понеділок вночі безпосередньо зі свого веб-сайту, ESPN також має програму, яка дозволяє переглядати ігри на своєму телефоні, планшеті та інших сумісних пристроях. Як і веб-сайт ESPN, програма WatchESPN вимагає дійсної підписки на кабельне або супутникове телебачення, якщо ви хочете дивитись преміум-вміст. Щоб транслювати футбол у понеділок ввечері через додаток WatchESPN:

 1. Завантажте та встановіть ESPN Live Sports & Scores на телефоні, планшеті чи іншому сумісному пристрої.

 2. Запуск і вхід в ESPN Live Sports & Scores додаток.

 3. Натисніть на Передач значок.

  ESPN: Live Sports & Scores в App Store, піктограма ESPN на головному екрані, піктограма Gear

 4. Торкніться Керуйте телевізійним постачальником.

 5. Виберіть свого провайдера кабельного або супутникового телебачення зі списку.

  Екран вибору постачальника телевізійних послуг, екран DirecTV

 6. Торкніться Продовжуйте. Якщо ваш пристрій не підключено до домашньої мережі Wi-Fi, вам потрібно буде вручну вказати ім’я користувача та пароль для кабельного чи супутникового телебачення.

 7. Торкніться значка значок (три крапки.)

 8. Шукати Футбол у ніч на понеділокта виберіть гру.

Якщо ви відкриваєте програму в ігровий день, ви можете натиснути безпосередньо на гру «Футбол у понеділок на головному екрані», щоб транслювати її в прямому ефірі.

Як транслювати футбол у понеділок ввечері без підписки на ESPN

Оскільки ESPN є єдиною компанією, яка має дозвіл на трансляцію або трансляцію футболу в понеділок вночі, єдиним офіційним способом перегляду футболу в понеділок вночі через ESPN є. Якщо ви вирізаєте шнур без дійсного передплати на кабельне або супутникове телебачення, у вас є кілька інших варіантів.

 1. Підпишіться на послугу потокового телебачення, що включає ESPN.
 2. Використовуйте Ace Stream для трансляції кожної гри окремо.
 3. Шукайте робочі трансляції футболу понеділка ввечері на неофіційних веб-сайтах.

Які послуги телевізійного потокового передавання включають ESPN?

Багато різних компаній пропонують прямі телевізійні трансляції, такі як Hulu та YouTube, але вони не завжди включають ESPN. Ось кілька варіантів, на які можна подивитися, якщо ви готові платити за трансляцію ESPN для футболу в понеділок ввечері:

 • Слінг-телевізор – Усі три плани включають ESPN. Якщо вас в основному цікавить ESPN, виберіть Sling Orange, який є найдешевшим варіантом. Це найдешевший тарифний план будь-якої послуги, що включає ESPN. Ви можете отримати безкоштовну пробну версію Sling TV тут, якщо хочете спробувати.
 • DirecTV Now – Кожен план включає ESPN, тому можна безпечно користуватися планом Live a Little, їх найдешевшим варіантом.
 • Hulu з Live TV – основна підписка включає ESPN.
 • YouTube TV – базовий пакет включає ESPN.

Спортивно-орієнтована потокова платформа fuboTV не включає ESPN в жоден зі своїх пакетів. Хоча fuboTV чудово підходить для любителів спорту, не підписуйтесь, якщо ви маєте намір дивитись футбол у понеділок ввечері.

Безкоштовні спортивні сайти для трансляції футболу в понеділок ввечері

Якщо ви вичерпали всі інші можливості для перегляду футболу в ніч на понеділок, можливо, ви захочете знайти неофіційний потік на сайті агрегатора. Ці сайти розміщують посилання на всілякі ігри з будь-якого виду спорту, який можна собі уявити, тому вони, як правило, мають трансляції футболу в понеділок вночі. Щоб отримати докладнішу інформацію про ці та інші подібні сайти, перегляньте наш повний посібник з потокової передачі безкоштовних видів спорту в Інтернеті.