Saltar al contenido

Як дивитися пряме або записане відео на шоу Amazon Echo

12 de junio de 2021

Якщо ви використовуєте сумісну систему охоронних камер, включаючи няні дитини та пристрої домашньої безпеки, можна переглянути її в прямому ефірі або записане відео на вашому Amazon Echo Show. Ось як це працює.

Колекція Smith / Gado / Getty Images

Змістовий покажчик

Які бренди розумних домашніх камер ви можете використовувати?

Щоб переглядати прямі трансляції відеозаписів камер безпеки, вам знадобиться розумна камера, сумісна з вашим Echo Show. Поряд із Amazon Cloud Cam, сумісні марки камер включають Wyze, Arlo, Logitech, Google Nest, Blink, Ring, Zmodo, Wansview, EZVIZ, Amcrest, Ecobee, TP-Link Kasa, Honeywell, August Smart Home, Honeywell Home, Chk- У Cam, Amcrest Cloud, SmartCam та Canary. Для перегляду записаних відеофільмів вам знадобиться Amazon Cloud Cam або пристрій від Ring, Arlo або August Smart Home.

Відеокоманди Echo Show для живих каналів

Після того, як ви підключили сумісну розумну домашню камеру до Alexa від Amazon, використовуйте прості команди, щоб дивитись пряму трансляцію вашої охоронної камери на вашому Echo Show.

Переглянути прямий ефір

Щоб переглянути прямий ефір, вимовіть пробуджене слово, після чого «Показати [camera name]«Слово пробудження, як правило, Alexa, якщо ви не змінили слово пробудження на» Amazon «,» Комп’ютер «або» Ехо «. Наприклад, якщо у вас дзвінок у дзвінок, підключений до Alexa, ви б сказали:»Alexa, покажи мені вхідні двері«Алекса відповіла б»гаразд, дістати камеру вхідних дверей«» Стрічка камери відображається у вашому Echo Show, щоб ви могли переглядати та чути, що відбувається. Припиніть перегляд стрічки, сказавши: «Alexa, сховати [camera name], « або «Alexa, зупинити [camera name] камери. »

Останні записані події

Якщо ви увімкнули навик підсумовування камери на сумісній розумній домашній камері, використовуйте Echo Show, щоб переглянути останню записану подію на камері. В даний час існують навички зведення камер лише для фірмових камер Ring, Arlo, Cloud Cam та August і лише для розробників у США, хоча Amazon працює над наданням більш широкої підтримки. Щоб переглянути записаний підсумок, скажімо, «Alexa, показати останню подію з [camera name] камери«Наприклад, якщо у вас за задніми дверима Cloud Cam і ви почули шум із цієї області, скажіть,»Алекса, покажи останню подію з чорних дверей. « Останній запис з’явиться у вашому Echo Show. Наразі Alexa не може показати вам стрічку камери за певну дату чи час.

Обмеження подачі камери Echo Show

Модель вашої камери та її налаштування визначатимуть тривалість та час відображення відео у вашому Echo Show. Коли ви перевищите обмеження потокової передачі на вашій камері, у стрічці автоматично очікується час очікування. Відкрийте його знову, попросивши Alexa знову показати вам камеру. Дізнайтеся більше про навички Alexa, доступні для вашої розумної домашньої камери, шукаючи Alexa Skills на Amazon або в додатку Alexa. Шукайте торгову марку вашої камери, щоб дізнатись, які навички доступні на даний момент.