Skip to content

Як дивитися прямий ефір з Уімблдону (2021)

5 de Липень de 2021

ESPN має права на трансляцію чемпіонату Уімблдону, тому абоненти кабельних та супутникових каналів можуть дивитися прямий ефір Уімблдону через офіційний сайт WatchESPN. Усі інші можуть дивитися прямий ефір Уімблдону через потокові онлайн-сервіси, такі як Sling TV. Для перегляду цього прямого ефіру вам потрібно лише високошвидкісне підключення до Інтернету, такий пристрій, як смартфон або ноутбук, та потрібний додаток для потокового телебачення.

Огляд розкладу

Перший тур: 28 червня 2021 року
Розташування: Центральний корт на чемпіонаті, Уімблдон, Лондон
Потік: ESPN

Що таке WatchESPN?

Абоненти кабельного та супутникового телебачення можуть дивитися Вімблдон на ESPN та ESPN2, але що, якщо ви не хочете сидіти перед своїм телевізором цілих два тижні липня? WatchESPN – це послуга потокового передавання, доступна для абонентів кабельних мереж, і ви можете використовувати її для перегляду прямих трансляцій Уімблдону на своєму комп’ютері, телефоні, планшеті чи навіть ігровій консолі. Єдиними вимогами є високошвидкісне підключення до Інтернету, і ваша підписка на кабель повинна включати ESPN та ESPN2.

Як спостерігати за Уімблдоном через WatchESPN

UОсь як дивитись пряму трансляцію Уімблдону через WatchESPN:

 1. Перейдіть на WatchESPN.com, коли в ефірі Чемпіонат Уімблдону. Знайдіть програвач із міткою Вімблдоні клацніть на кнопка відтворення.

  Якщо ви бачите логотип свого провайдера кабельного або супутникового телебачення у верхньому правому куті сторінки, можливо, вам не доведеться входити в систему. Клацніть на Вімблдон програвач, і пряме відео почне відтворюватися відразу, якщо ви ввійшли автоматично.

 2. Виберіть свого оператора кабельного або супутникового телебачення.

  Знімок екрана сторінки вибору постачальника послуг ESPN.

 3. Увійдіть у свій кабельний або супутниковий рахунок і натисніть Увійти, Увійдіть, або Продовжуйте.

  Знімок екрана сторінки входу телевізійного провайдера для WatchESPN.

  Сторінка входу, яку ви бачите, буде залежати від вашого провайдера, але для входу вам завжди потрібно буде ввести адресу електронної пошти та пароль свого кабельного або супутникового облікового запису.

 4. Якщо пряма трансляція відео з Вімблдону не відкривається автоматично, поверніться до WatchESPN.com і натисніть на кнопка відтворення знову. Веб-сайт WatchESPN працює на комп’ютерах і ноутбуках Windows, macOS та Linux, якщо ви використовуєте веб-браузер, такий як Chrome або Firefox, який підтримує потокове передавання. Вам не потрібно завантажувати програму, оскільки ви можете дивитись пряму трансляцію прямо на веб-сайті.

Варіант послуги потокового передавання

Шнурорізи не можуть використовувати WatchESPN, але це не означає, що ви відрізані від прямої трансляції Уімблдону, якщо не платите за кабель. Замість того, щоб користуватися кабельною підпискою, шнурорізи можуть дивитись ті самі дії через будь-яку послугу потокового телебачення, що включає ESPN та ESPN2. Потокові послуги надають доступ до тих самих телевізійних каналів, які ви зазвичай дивитесь через кабельну або супутникову підписку. Замість того, щоб використовувати кабельне або супутникове блюдо, ви транслюєте пряме відео через високошвидкісний Інтернет. Ці послуги, як правило, пропонують більше можливостей і коштують дешевше, ніж традиційне кабельне телебачення. Оскільки весь турнір у Вімблдоні транслюється на ESPN та ESPN2, важливо вибрати послугу, яка включає доступ до обох цих каналів ESPN. Більшість потокових служб включають ESPN, але деякі популярні послуги не підтримують його.

Потокові послуги для перегляду прямих трансляцій з Уімблдону

Це найпопулярніші потокові сервіси, які надають вам доступ до прямої трансляції Уімблдону:

 • Слінг-телевізор: ESPN та ESPN2 входять до доступного плану Sling Orange. Інші послуги платять більше і пропонують більше каналів, але це чудовий вибір, якщо все, що вам цікаво, це Уімблдон.
 • YouTube TV: Ця послуга включає як ESPN, так і ESPN2 з базовим планом.
 • Hulu з Live TV: Ця послуга надає доступ до ESPN та ESPN2, і немає ніяких заплутаних планів або доповнень, з якими потрібно мати справу.
 • DirecTV Now: ESPN та ESPN2 включені до кожного плану.

Усі ці послуги пропонують певний тип безкоштовної пробної версії, тож виберіть свого улюбленого, і ви зможете безкоштовно розпочати перегляд прямих трансляцій Уімблдону.

Вімблдон на мобільних, потокових пристроях та консолях

Веб-сайт WatchESPN призначений для роботи з ноутбуками та настільними комп’ютерами, тому він може не працювати на вашому мобільному пристрої. Якщо ви хочете дивитись пряму трансляцію Уімблдону на своєму телефоні, планшеті або потоковому пристрої, як Roku або Apple TV, вам потрібно завантажити на свій пристрій програму ESPN. Ця опція доступна лише за умови передплати на кабельне або супутникове телебачення. Додаток ESPN дозволяє транслювати прямі трансляції таких подій, як чемпіонат Уімблдону, лише якщо ви підписалися на кабельне або супутникове телебачення. Якщо ви цього не зробите, сервіси потокового передавання в попередньому розділі також мають додатки. Ось програми, які вам знадобляться для перегляду прямих трансляцій Уімблдону через WatchESPN:

 • Android: ESPN
 • iOS: ESPN
 • Пристрої Amazon: ESPN
 • Року: ESPN
 • PS4: ESPN
 • Xbox One: ESPN