Saltar al contenido

Як додати або видалити друзів і контакти в Skype

22 de diciembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Windows і macOS: виберіть + Контакт кнопку. Виберіть Додати новий контакт. Введіть пошукову інформацію та виберіть із результатів. Виберіть додати.
 • Skype для Інтернету: введіть пошукову інформацію та виберіть Пошук у каталозі Skype > правильна назва > Додати до контактів.
 • Мобільні програми: торкніться Контакти. Введіть інформацію під Додайте новий контакт. Торкніться імені в результатах пошуку, щоб відкрити профіль. Торкніться Додати контакт.

У цій статті пояснюється, як додавати контакти в Skype для особистих і бізнес-акаунтів за допомогою комп’ютерів Windows і macOS, Skype для Інтернету та Skype для програм Android і iOS. Він стосується всіх версій Skype і містить інформацію про додавання контактів у Skype для бізнесу та видалення контакту Skype.

Як додати контакти в Skype для Windows і macOS

Робота зі Skype у Windows і macOS за ці роки змінилася, але сьогодні обидві основні платформи настільних комп’ютерів однакові. Оскільки Skype доступний як для персональних, так і для корпоративних випусків (через Skype для бізнесу), програма підтримує власну адресну книгу. Розширюйте свою цифрову мережу друзів і колег, додаючи контакти до Skype. На відміну від деяких служб обміну повідомленнями, Skype підтримує окремий список контактів. Щоб додати когось нового до свого особистого списку контактів Skype:

 1. Виберіть + Контакт кнопку та виберіть Додати новий контакт.

 2. Skype відображає запропоновані контакти на основі людей у ​​вашому списку контактів Skype. Якщо особа, яку ви хочете додати до Skype, є там, виберіть додати кнопку поруч із їхнім іменем.

  Знімок екрана Skype із виділеною кнопкою «Додати».

 3. Якщо ім’я особи не відображається в цьому списку, подивіться на верхню частину вікна, де синя смуга запитує Skype ім’я, email, номер. Напишіть, що вам відомо про бажану контактну особу, вибравши будь-який із трьох запропонованих варіантів. Список пропозицій звужується, щоб ідентифікувати особу.

 4. Виберіть додати кнопку відповідної пропозиції, і цей запис стане одним із ваших контактів Skype.

Як додати контакт до Skype для Інтернету?

Незважаючи на те, що настільні версії Skype зараз уніфіковані, веб-сервіс не зовсім однаковий. У ньому немає контактів, як в інших версіях Skype. Натомість у ньому є список розмов. Це означає, що кожен, з ким ви нещодавно спілкувалися, знаходиться в межах легкої досяжності, але це не допоможе, якщо ви ще ні з ким не спілкувалися або хочете поспілкуватися з кимось новим.

 1. Щоб знайти когось у веб-службі Skype, виберіть рядок пошуку у верхньому лівому куті та введіть ім’я, адресу електронної пошти або ім’я користувача Skype цієї особи та натисніть Введіть на клавіатурі або виберіть Пошук у каталозі Skype.

 2. Через деякий час з’явиться список потенційних контактів. Швидше за все, той, який ви хочете, указано вгорі. Якщо ні, перегляньте список.

  Додавання контактів у Skype для Інтернету

 3. Коли ви знайдете потрібну людину, виберіть її ім’я. Обліковий запис з’являється в головному вікні чату з синьою кнопкою з написом: Додати до контактів. Виберіть його.

  Знімок екрана Skype із виділеною кнопкою «Додати до контактів».

 4. Радимо надіслати швидке повідомлення, щоб представитися, але доки новий контакт не прийме ваш запит, обліковий запис відображатиметься в автономному режимі, і ви не зможете спілкуватися в чаті.

Як додати когось у Skype на мобільному

Подібно до настільного клієнта Skype для Windows і macOS, мобільну версію Skype можна порівняти як на Android, так і на iOS. Незалежно від того, який пристрій у вас є, наступні кроки допоможуть вам розширити мережу.

 1. Відкрийте програму Skype і перейдіть до нижнього меню. Торкніться Контакти з правого боку.

 2. У верхній частині екрана під заголовком Додайте новий контакт, введіть ім’я вашого друга в Skype, адресу електронної пошти чи справжнє ім’я. Перегляньте результати. Коли ви знайдете потрібну людину, торкніться її імені, щоб отримати доступ до профілю.

 3. Прокрутіть донизу сторінки профілю та торкніться під іменем Skype користувача Додати контакт посилання, щоб додати запис до списку контактів.

Як додати контакт у Skype для бізнесу

Skype для бізнесу працює інакше, ніж інші клієнти Skype, оскільки адміністратор організації контролює його функції. Ви все ще маєте певну автономію для додавання контактів у Skype; просто треба працювати за правилами. Якщо у вас є корпоративний обліковий запис Skype для бізнесу, коли ви змінюєте роботодавця, ви втрачаєте свою корпоративну адресну книгу. Однак ви нічого не втратите в особистій адресній книзі

 1. Щоб додати когось у свою організацію, введіть ім’я у полі пошуку. Skype перераховує всіх, кого ви шукаєте Мої контакти.

 2. Якщо ви бачите бажану особу, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Додати до списку контактів.

 3. Щоб додати когось за межами вашої організації, ваш адміністратор має надати вам доступ до каталогу Skype. В іншому процес ідентичний.

Як видалити контакт Skype

Видалити контакт зі Skype так само легко, як і додати його, тому що в більшості випадків процес є зворотним додаванню нового контакту.

 1. У Windows або macOS виберіть контакт, а потім виберіть відповідне ім’я, яке з’явиться в головному вікні. На сторінці профілю контакту прокрутіть униз, де ви побачите кілька варіантів. Ви можете видалити свою розмову, заблокувати людину або повністю видалити контакт.

 2. Skype для Інтернету ще швидше. Клацніть правою кнопкою миші ім’я людини у вашій розмові та виберіть Видалити контакт з меню. Виберіть синій Видалити у вікні підтвердження.

  Знімок екрана видалення контактів Skype із виділеною кнопкою «Видалити».

 3. У Skype для бізнесу виберіть контакт, який потрібно видалити, клацніть запис правою кнопкою миші та виберіть Видалити зі списку контактів.

 4. На мобільному телефоні торкніться Контактивиберіть особу, яку потрібно видалити, прокрутіть донизу профілю та торкніться Видалити контакт.