Skip to content

Як додати білий список електронних адрес

25 de Червень de 2021

Найкращий спосіб переконатись, що електронні листи, які ви дійсно хочете бачити, не потрапляють у поле зі спамом – це створити список адрес електронної пошти від людей, яких ви знаєте. Хоча це зазвичай називають білим списком, сучасний термін є безпечним списком. Процедура безпечного списку дещо відрізняється від однієї служби електронної пошти до іншої.

Атомні зображення / Getty Images

Процедура безпечного списку Gmail

У Gmail немає швидкого прапорця, щоб додати електронний лист відправника до фактичного списку друзів, яких ви хочете уникати зі спаму. Однак існує кілька ефективних способів включити своїх друзів у Gmail.

Додавання електронних адрес до контактів

Відкрийте список контактів у Gmail. Найшвидший спосіб – це просто відвідати посилання Google Contacts.

Створити вікно нового контакту в Gmail

На сторінці контактів Google виберіть Створити контакт та заповніть Створіть нову контактну форму. Google надсилатиме будь-які вхідні електронні листи зі списку контактів безпосередньо на вашу поштову скриньку.

Спам-листи із безпечного списку

Іноді друг може надіслати вам електронний лист, який потрапляє у вікно “Спам”, перш ніж ви мали змогу внести його адресу електронної пошти в безпечний список. Існує швидкий спосіб це виправити.

Повідомлення Gmail у вікні Спам із виділеним вікном Спам Х.

Відкрийте вікно “Спам”, вибравши Спам на панелі навігації та знайдіть електронну адресу свого друга. У верхній частині електронного листа ви побачите ярлик “Спам”. Клацніть на х поруч із міткою, щоб її видалити.

Додайте фільтр не спаму

Одним із способів гарантувати, що вхідні електронні листи вашого друга ніколи не потраплять у поле Спам, є створення фільтра.

 1. На екрані папки “Вхідні” виберіть Налаштування (значок шестерні).

  Перемикач налаштувань у Gmail

 2. Виберіть Перегляньте всі налаштування.

  Кнопка "Переглянути всі налаштування" в Gmail

 3. Виберіть Фільтри та заблоковані адреси з навігаційних посилань вгорі.

  Налаштування Gmail із виділеними "Фільтри та заблоковані адреси"

 4. Виберіть Створіть новий фільтр.

  Налаштування Gmail із виділеним "Створити новий фільтр"

 5. В Шукати по пошті форму, введіть або весь домен, який потрібно зберегти, або певну електронну адресу. Використовуйте домени для безпечного включення кожного з певної компанії. Коли закінчите, виберіть Створити фільтр.

  Налаштування Gmail Створити діалогове вікно "Фільтр" із виділеним "Створити фільтр"

 6. На наступній формі виберіть Ніколи не надсилайте його до спаму. Нарешті натисніть Створити фільтр.

  Налаштування фільтру Gmail із підсвічуванням "Ніколи не надсилати його до спаму" та "Створити фільтр"

 7. Після закінчення ви побачите, що новий фільтр відображається у списку фільтрів.

Як створити безпечний список електронних листів Yahoo

Складання списку електронних адрес у Yahoo схоже на Gmail. Або додайте електронну адресу до своїх контактів Yahoo, або створіть фільтр.

Додайте контакт Yahoo

У Yahoo Mail виберіть Значок картки контактів у верхньому правому куті папки “Вхідні”. Виберіть Новий контакт в лівій навігаційній області.

Знімок екрана форми

Завершити Додати контакт форму з іменем вашого друга та адресою електронної пошти. Виберіть Зберегти щоб зберегти новий контакт. Yahoo більше не буде розміщувати вхідні електронні листи з цієї адреси електронної пошти на ваше вікно Спам.

Додайте фільтр в Yahoo Mail

Ще один спосіб зберегти вхідні повідомлення від спаму – це додати флаєр, який гарантує, що електронна пошта потрапить у вашу поштову скриньку.

 1. Виберіть Значок шестерні у верхньому правому куті папки “Вхідні” та натисніть або торкніться Більше Налаштування.

  Знімок екрана Додаткові налаштування в налаштуваннях Yahoo

 2. Виберіть Фільтри тоді в лівому навігаційному меню Додайте нові фільтри.

  Знімок екрана Додавання нових фільтрів у налаштуваннях Yahoo

 3. В Додайте новий фільтр форму, дайте фільтру ім’я та заповніть домен або адресу електронної пошти, яку потрібно зберегти. Виберіть Зберегти двічі, щоб активувати новий фільтр.

  Знімок екрана додавання нового фільтра в Yahoo

 4. Тепер фільтр відображається у списку фільтрів у Фільтри вікно.

Цей фільтр за замовчуванням переміщує вхідні електронні листи з цієї адреси безпосередньо у вашу папку Вхідні.

Процедура безпечного списку Outlook

Якщо ви користувач Outlook Online, безпечний доступ до своїх друзів подібний. Додайте контакти до списку друзів у безпечному списку або скористайтеся функцією безпечних відправників.

Додавання контактів у Outlook.com

Додавати контакти так само просто, як Gmail або Yahoo. Відкрийте контакти Outlook Online, натиснувши на Піктограма програм у верхньому лівому куті вікна, потім виберіть Люди застосування.

Знімок екрана додавання контакту в Outlook Online

Введіть Ім’я, Прізвище, і Адреса електронної пошти. Коли закінчите, виберіть Створити щоб створити новий контакт. Будь-яка електронна адреса, вказана у ваших контактах Outlook, не надходить у папку Спам.

Додайте контакт до безпечних відправників

Додавання безпечних відправників – це гарантований спосіб утримати друзів від вашої спам-скриньки.

 1. Виберіть піктограму Gear у верхньому правому куті вікна, а потім виберіть Переглянути всі налаштування Outlook внизу списку.

 2. У вікні Налаштування виберіть Пошта тоді в лівій навігаційній панелі Небажаної пошти на панелі навігації праворуч від цього. Під Безпечні відправники та домени, натисніть або торкніться Додати.

 3. У спливаючому полі додайте адресу електронної пошти або весь домен, щоб додати до списку безпечних відправників. Натисніть кнопку Введіть ключ, коли закінчите. Клацніть на Зберегти кнопку, щоб закінчити.

Будь-який електронний лист із адреси чи доменів у списку безпечних відправників надходить безпосередньо у вашу папку Вхідні.

Безпечний список електронної пошти Comcast

Comcast, який інакше називається Xfinity, є одним з найпопулярніших постачальників послуг Інтернету в країні. З цієї причини багатьом людям може знадобитися внести до списку своїх друзів, які використовують цю послугу. Якщо ви підпишетесь на нього, Xfinity надає клієнтам безкоштовний обліковий запис електронної пошти. Є кілька способів скласти список своїх друзів із Xfinity.

Додайте контакт Xfinity

Як і інші перелічені вище постачальники послуг електронної пошти, найпростіший спосіб утримати друзів від поля “Спам” – це додати їх до свого списку контактів. Щоб додати контакт Xfinity, увійдіть у свій обліковий запис електронної пошти та виберіть Адресна книга у верхньому меню. Потім виберіть Створити контакт значок. Заповніть та збережіть форму.

Знімок екрана функції імпорту контактів у електронній пошті Xfinity

Ще швидшим способом збереження електронних листів усіх ваших друзів у безпечному списку є імпорт контактів з інших облікових записів. Коли ти натискаєш на Адресна книга, ви побачите Імпортувати контакти посилання в лівій навігаційній області. Клацніть Розпочатиі пройдіться по майстру, щоб імпортувати наявні контакти з інших облікових записів, таких як Gmail, Outlook, Yahoo або навіть текстовий файл.

Додайте фільтр електронної пошти безпечного списку

Подібно до Gmail та Yahoo, найкращий спосіб створити безпечний список друзів у вашому обліковому записі електронної пошти Xfinity – це створити фільтр, який гарантує, що вхідна електронна пошта надходитиме у вашу папку Вхідні.

 1. Виберіть значок шестерні у верхньому правому куті та натисніть або торкніться Налаштування.

  Знімок екрана налаштувань у Xfinity Mail

 2. Виберіть Правила фільтрування, під Пошта в лівій навігаційній панелі, потім Додати нове правило кнопку.

  Знімок екрана додавання нових правил у Xfinity Mail

 3. Зробіть Назва правила ім’я вашого друга. Виберіть Додати умову і вибрати Відправник / Від. В Містить введіть адресу електронної пошти або домен для безпечного списку.

  Знімок екрана додавання нового правила в Xfinity Mail

 4. Виберіть Додати дію посилання тоді Тримай. Збережіть нове правило.

  Знімок екрана додавання дії до правила в Xfinity Mail

 5. Закінчивши, ви побачите, що новий фільтр відображається під Правила фільтра пошти у налаштуваннях Xfinity Mail.

Вибираючи “Зберегти”, ви гарантуєте, що вхідні електронні листи з цього домену або адреси електронної пошти потраплять у вашу поштову скриньку.

Безпечний список електронної пошти

В Налаштування, якщо вибрати Розширені налаштування під Поштою на лівій навігаційній панелі ви побачите розділ із назвою Безпечний список електронної пошти. Якщо увімкнути Використовуйте безпечний список електронної пошти, у вашій поштовій скриньці відображатимуться лише електронні листи, які є у вашому списку безпечних електронних адрес. Кожен інший вхідний електронний лист буде відхилено. Цей підхід ідеально підходить, якщо ви хочете лише використовувати свій обліковий запис електронної пошти Xfinity для спілкування з обмеженим колом людей. Однак увімкнення цієї функції заважає іншим людям мати можливість надіслати вам електронний лист. Це може бути чудовим способом усунути всі форми спаму, але також різко знижує корисність вашого облікового запису електронної пошти.