Saltar al contenido

Як додати веб-сайт на початковий екран Windows 8

16 de julio de 2021

Епіцентром Windows 8 є його початковий екран, колекція плиток, які швидко підключають вас до ваших улюблених програм, списків відтворення, людей, новин та інших елементів. Закріплення нових плиток можна досягти кількома способами, в тому числі за допомогою Internet Explorer у режимі Windows або Desktop Mode. Додавання улюблених веб-сайтів на початковий екран Windows 8 – це двоетапний процес, незалежно від того, який режим ви використовуєте.

Змістовий покажчик

Додайте веб-сайт на початковий екран за допомогою робочого режиму

Відкрийте браузер IE і виконайте такі дії:

  1. Виберітьпередач значок, також відомий як меню Дія або Інструменти, розташований у правому верхньому куті вікна браузера.

  2. Коли з’явиться спадне меню, виберіть Додайте сайт на початковий екран.

  3. Додайте сайт на початковий екран відобразиться діалогове вікно, що відображає значок, назва та URL-адресу поточного сайту.

  4. Виберіть Додати щоб створити плитку початкового екрану для веб-сторінки. Тепер у вас є нова плитка на початковому екрані. Ім’я не можна змінити під час закріплення сайту на початковому екрані в режимі робочого столу.

  5. Щоб видалити цей ярлик, клацніть правою кнопкою миші його, а потім виберіть Відкріпіть від Пуск, знайдений внизу екрана.

Додайте веб-сайт на початковий екран у режимі Windows

Виконайте такі дії:

  1. Виберіть PIN-код, розташована праворуч від адресного рядка IE. Якщо ця панель інструментів не видно, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці вікна браузера, щоб він з’явився.

  2. Коли з’явиться спливаюче меню, виберіть Закріпити на Пуск.

  3. З’явиться спливаюче вікно, де відображається значок поточного сайту та його назва. Ім’я можна змінити на свій смак.

  4. Коли вас влаштовує ім’я, виберіть Закріпити на Пуск. Тепер у вас є нова плитка на початковому екрані.

  5. Щоб видалити цей ярлик, клацніть правою кнопкою миші його, потім виберітьВідкріпіть від «Пуск», знайдений внизу екрана.