Saltar al contenido

Як додати відразу кілька контактів до групи Gmail

2 de agosto de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Додати одержувачів: Перейдіть до Додатки сітка. Виберіть Контакти. Виберіть контакти та виберіть Керування мітками. Виберіть підпис і виберіть Застосувати.
 • Додати до контактів: наведіть курсор на ім’я в електронному листі та виберіть Більше інформації > Додати до контактів.
 • Надіслати групі: під час складання виберіть До. Від Виберіть контакти , виберіть групу. Перевірити Вибрати все > Вставити. Скласти/надіслати повідомлення.

Gmail дозволяє легко надсилати групові електронні листи на кілька адрес одночасно. Дізнайтесь, як додати більше людей до наявної групи, як додати одержувачів до списку контактів і як надіслати електронний лист групі за допомогою настільної (веб -браузера) версії Gmail.

Додавання одержувачів до групи Gmail

Щоб додати наявні контакти Google до групи Gmail, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте Gmail. У верхньому правому куті біля вашого аватара виберіть Додатки Google (квадратна сітка з дев’яти крапок) значок. Виберіть зі списку Контакти. Якщо ви не бачите Контакти, виберіть Більше щоб переглянути додаткові варіанти.

 2. У своїх контактах наведіть курсор на аватар (або обведені ініціали для людей, для яких у вас немає фотографії) перед іменем кожного контакту, який потрібно додати до групи. Відкриється прапорець. Установіть прапорець, щоб поставити в ньому галочку.

  Знімок екрана контактів Gmail із виділеною галочкою

 3. Угорі списку з’являється кілька нових значків. Виберіть Керування мітками (стрілка праворуч).

  Знімок екрана контактів Gmail із виділеною піктограмою Мітки

 4. У списку виберіть групу або мітку, до якої потрібно додати контакти. Унизу списку виберіть Застосувати. Якщо група не існує, виберіть Створити мітку в Керування мітками список. В Створити мітку діалогове вікно, введіть назву мітки та виберіть Зберегти.

 5. Ви можете перевірити свою роботу, вибравши відповідну мітку на лівій панелі. Контакти, які ви додали до групи, тепер мають відображатися в ній.

Додайте нових одержувачів до свого списку контактів

Якщо одержувачів немає у вашому списку контактів, процес займає трохи більше часу, тому що ви повинні додати їх як контакти, перш ніж додати їх до групи. Існує кілька способів додати новий контакт.

 1. Найшвидший спосіб додати новий контакт – навести курсор на ім’я в електронному листі та вибрати Більше інформації у картці контакту.

  Gmail Додати контакти більше інформації

 2. На бічній панелі, що з’явиться, виберіть Додати до контактів кнопку. Повторіть для кожного нового контакту, який потрібно додати.

  Gmail додати до контактів

 3. Коли ви вибираєте Створити контактВам дається два варіанти: Створіть контакт та Створіть кілька контактів. Якщо вибрати перше, викликається нове вікно Створіть новий контакт. Другий варіант ідеально підходить, якщо вам потрібно додати відразу кілька контактів, або ввівши їх, або імпортуючи їх з файлу.

  Знімок екрана контактів Gmail із виділеною кнопкою Створити контакт

 4. Щоб додати нових контактів до групи, виконайте кроки, наведені вище у розділі «Додати одержувачів до групи Gmail». Ви можете додати контакти до групи окремо, вибравши Більше дій (значок із трьома крапками) біля їх імені та вибір відповідної групи зі спадного списку.

Надіслати електронному листу групі

Тепер, коли у вас є свої групи, як вам потрібно, ось як надіслати електронний лист одному з них:

 1. У Gmail у верхньому лівому куті виберіть Напишіть. В Нове повідомлення , виберіть До.

  Gmail із вікном нового повідомлення

 2. В Виберіть контакти праворуч і над списком імен виберіть спадне меню. Виберіть групу, до якої потрібно надіслати електронний лист.

  Знімок екрана повідомлення в Gmail із виділеними параметрами контактів

 3. З’явиться список контактів у цій групі. Угорі діалогового вікна встановіть прапорець Вибрати все. Унизу діалогового вікна виберіть Вставити.

  Знімок екрана вікна

 4. Усі імена в групі відображаються в До поле вашого повідомлення. Складіть тему та повідомлення. Виберіть Надіслати. Якщо ваша група складається з людей, які не знають один одного, або яких ви погано знаєте, розмістіть їх адреси в папці Прихована копія поле, а не До поле. Ця дія не дозволяє одержувачам бачити адреси електронної пошти один одного. Для цього виберіть Прихована копія замість До і пройти ті ж кроки. Потім, у До поле, введіть свою електронну адресу та надішліть електронний лист.

  Відкриється діалогове вікно Gmail із новим повідомленням