Skip to content

Як додати електронну пошту Outlook.com до Outlook для Windows

1 de Липень de 2021

У цій статті пояснюється, як додати електронну адресу Outlook.com до Outlook для Windows. Цей посібник охоплює додавання облікового запису електронної пошти Outlook.com до Outlook 2007 та новіших версій. Незважаючи на те, що ви можете додати електронну пошту Outlook.com до Outlook 2007 і новіших версій, Outlook 2007 через Outlook 2010 вимагає інших кроків, ніж Outlook 2013 і вище.

Як додати електронну пошту Outlook.com до Outlook 2007 до Outlook 2010

На даний момент корпорація Майкрософт підтримує лише Outlook 2007 версії 12.0.6680.5000 і новішої. Однак ви можете використовувати підтримувану або непідтримувану версію Outlook для доступу до електронної пошти Outlook.com. Непідтримувані версії Outlook мають обмежені можливості, не дозволяючи отримати доступ до календарів, контактів або завдань, тому не рекомендується використовувати непідтримувану версію Outlook.

  1. Відкрийте Outlook. Йти до Інструменти і виберіть Налаштування аккаунта.

  2. В Налаштування аккаунта вікно під Електронна пошта вкладку, виберіть Новий.

  3. В Додати новий обліковий запис електронної пошти вікно, виберіть Microsoft Exchange, POP3, IMAP або HTTP і натисніть Далі.

  4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані запитів, щоб заповнити дані облікового запису електронної пошти Outlook.com, а потім натисніть Далі.

Як додати електронну пошту Outlook.com до програми Outlook 2013 і вище

Додавання електронної пошти Outlook.com до нових версій Outlook для Windows настільки ж просто зробити, а враховуючи сучасніший інтерфейс Outlooks, більш чистий, ніж версії більш ніж десятиліття тому, також легше орієнтуватися.

  1. Відкрийте Outlook і виберіть Файл. Потім виберіть Додати обліковий запис.

  2. В Outlook 2019 та 2016 введіть свою адресу електронної пошти та виберіть Підключіться. У програмі Outlook 2013 виберіть Обліковий запис електронної пошти та введіть свою електронну адресу. Потім натисніть Далі.

  3. Якщо з’явиться запит щодо отримання додаткової інформації, наприклад пароля, введіть його та виберіть гаразд, і потім виберіть Готово.