Saltar al contenido

Як додати звук у Dreamweaver

3 de junio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Додайте мультимедійний плагін до Dreamweaver: Виберіть Вставити > Підключати.
  • Виберіть звуковий файл і виберіть гаразд. Вбудований звуковий файл відображається у вигляді значка плагіна у поданні дизайну.
  • Клацніть на піктограму та встановіть атрибути та параметри за бажанням.

Додавання звуку на веб-сторінки дещо бентежить. У більшості веб-редакторів немає простої кнопки, щоб натиснути, щоб додати звук, але можна додати фонову музику на свою веб-сторінку Dreamweaver без особливих проблем – і немає HTML-коду для вивчення. Цей посібник пояснює, як додати звук за допомогою контролера, і ви можете вирішити, чи хочете ви, щоб він автоматично відтворювався чи ні.

Вставити плагін медіа

Dreamweaver не має певної опції вставки для звукового файлу, тому, щоб вставити її у вікні дизайну, потрібно вставити загальний плагін, а потім повідомити Dreamweaver, що це звуковий файл. В Вставити меню, перейдіть до папки медіа та виберітьПідключати.

Шукайте звуковий файл

Знімок екрана, як шукати звуковий файл Dreamweaver

Dreamweaver відкриє діалогове вікно «Вибрати файл». Перейдіть до файлу, який потрібно вставити на свою сторінку. Ми вважаємо за краще мати URL-адреси щодо поточного документа, але ви також можете написати їх щодо кореня сайту (починаючи з початкової косої риски).

Збережіть документ

Збережіть документ

Як додати звук у Dreamweaver Збережіть документ.

Якщо веб-сторінка нова і не була збережена, Dreamweaver запропонує зберегти її, щоб можна було розрахувати відносний шлях. Поки файл не зберігається, Dreamweaver залишає звуковий файл із URL-адресою file: //. Крім того, якщо звуковий файл не в тому каталозі, що і веб-сайт Dreamweaver, Dreamweaver запропонує скопіювати його туди. Це гарна ідея, щоб файли веб-сайтів не розкидалися по всьому вашому жорсткому диску.

Значок плагіна з’являється на сторінці

Значок плагіна з’являється на сторінці

Як додати звук у Dreamweaver На сторінці з’являється піктограма плагіна.

Dreamweaver відображає вбудований звуковий файл як піктограму плагіна в режимі дизайну. Це побачать клієнти, які не мають відповідного плагіна.

Виберіть піктограму та відрегулюйте атрибути

Виберіть піктограму та відрегулюйте атрибути

Як додати звук у Dreamweaver Виберіть піктограму та відрегулюйте атрибути.

Коли ви виберете піктограму плагіна, вікно Властивості зміниться на властивості плагіна. Ви можете налаштувати розмір (ширину та висоту), який відображатиметься на сторінці, вирівнювання, клас CSS, вертикальний та горизонтальний простір навколо об’єкта (пробіл v та пробіл h) та межу. Як і URL-адреса плагіна. Зазвичай ми залишаємо всі ці параметри порожніми або типовими, оскільки більшість із них можна визначити за допомогою CSS.

Додайте два параметри

Додайте два параметри

Як додати звук у Dreamweaver Додайте два параметри.

Є багато параметрів, які ви можете додати до тегу вбудовування (різні атрибути), але є два, які ви завжди повинні додавати до звукових файлів:

  • автоматичне відтворення: Це повідомляє веб-браузеру, чи повинен звук починатися відразу після завантаження (як правило, відразу після завантаження сторінки) або чекати запиту на відтворення. Більшість людей дратують сайти, для яких звук встановлено на автовідтворення = істина.
  • контролер: Це надає вашим клієнтам спосіб керувати звуковим файлом – вимкнути його або відтворити з самого початку тощо. Якщо для автоматичного відтворення встановлено значення false, то вам потрібен контролер, щоб звук міг запуститися (або функція JavaScript для його ввімкнення).

Перегляньте джерело

Перегляньте джерело

Як додати звук у Dreamweaver Переглянути джерело.

Якщо вам цікаво, як Dreamweaver встановлює ваш звуковий файл, перегляньте джерело у вигляді коду. Там ви побачите вбудований тег із параметрами, встановленими як атрибути. Пам’ятайте, що вбудований тег не є дійсним тегом HTML або XHTML, тому ваша сторінка не перевірятиметься, якщо ви його використовуєте. Але оскільки більшість браузерів не підтримують тег об’єктів, це краще, ніж ніщо. Пам’ятайте, що фонова музика, яка автоматично відтворюється без будь-якого способу її вимкнення, дратує багатьох, тому обережно використовуйте цю функцію.

Формат mla apa chicago Ваше посилання

Кірнін, Дженніфер. «Як додати звук у Dreamweaver.» ThoughtCo, травень. 14, 2021, thinkco.com/add-sound-dreamweaver-4122888.
Кірнін, Дженніфер. (2021, 14 травня). Як додати звук у Dreamweaver. Отримано з https://www.thoughtco.com/add-sound-dreamweaver-4122888
Кірнін, Дженніфер. «Як додати звук у Dreamweaver.» ДумкаCo. https://www.thoughtco.com/add-sound-dreamweaver-4122888 (доступ 3 червня 2021).