Saltar al contenido

Як додати контакти до Alexa

27 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • У програмі: торкніться Спілкуватися > значок у формі людини > вгорі праворуч Меню > Імпортувати контакти > Переключити Імпортувати контакти.
 • Щоб редагувати контакти: Виберіть Спілкуватися > Контакти > Редагувати. Внесіть зміни та натисніть Зберегти.
 • Щоб додати один контакт: Перейдіть до Спілкуватися > Контакти > три крапки Меню > Додати контакт. Введіть свою контактну інформацію та Зберегти.

У цій статті пояснюється, як імпортувати контакти в Alexa для використання з Amazon Echo Show або іншими продуктами Echo, використовуючи програму Alexa або додаючи їх вручну.

Як додати контакти до Alexa за допомогою програми Alexa

 1. Отримати Alexa додаток, якщо ви ще цього не зробили, і відкрийте його.

  Завантажити для:

 2. Торкніться значка Спілкуватися внизу екрана.

 3. Торкніться піктограми у формі людини у верхньому правому куті екрана. Якщо ви вперше використовуєте програму, вона може попросити дозволу на доступ до ваших контактів.

 4. У списку контактів торкніться меню з трьома кнопками, яке з’явиться у верхньому правому куті.

 5. Торкніться значка Імпортувати контакти варіант.

 6. Якщо це не ввімкнено, натисніть синю кнопку перемикача, щоб увімкнути Імпортувати контакти.

  Заголовок та перемикач Імпортувати контакти

 7. Тепер ви можете сказати Alexa зателефонувати або надіслати повідомлення будь-якому з цих контактів або «зайти» тим, хто також має облікові записи Alexa. Ви можете заборонити контактам контактувати з вами через ваші пристрої Echo та програму Alexa. Для цього виберіть Розмови > Контакти > [three-dot icon] > Блокувати контакти. Виберіть Розблокувати поруч із людиною, яку ви хочете заблокувати.

 8. Щоб редагувати контакти, внесіть зміни у програму контактів, а потім відкрийте Alexa додаток. Контакти з вашої адресної книги автоматично відображатимуться в додатку Alexa.

Якщо ви або інші члени вашої родини користуєтесь пристроєм із підтримкою Alexa, і у вас кожен є обліковий запис Alexa, ви можете отримати доступ до контактів з кожного облікового запису через пристрій. Однак ви можете отримати доступ до своїх контактів лише через програму.

Оновлення ваших контактів Alexa

Коли ви вмикаєте Імпортувати контакти, Alexa автоматично оновлюється щоразу, коли до вашого смарт-пристрою додається нове ім’я або номер. Це відбувається майже миттєво. Не потрібно вручну оновлювати список контактів в Alexa. Це також полегшує додавання всіх контактів одразу після придбання нового пристрою Alexa. Функція імпорту контактів призвела до певної плутанини серед споживачів. Це насамперед для зручності. Хоча можна вручну створити список контактів у програмі Alexa, увімкнення функції імпорту робить це непотрібним. Коли програма автоматично оновлюється, включаючи зміни, внесені до списку контактів вашого пристрою, немає необхідності створювати новий запис для Alexa.

Як редагувати список контактів Alexa

Alexa імпортує інформацію зі списку контактів вашого смарт-пристрою. Потім імпортовані контакти можна редагувати безпосередньо в Alexa за допомогою програми.

 1. Відкрийте програму Alexa і торкніться Спілкуватися.

 2. Торкніться значка Піктограма контактів у верхньому правому куті.

 3. Торкніться контакту, який потрібно відредагувати, а потім виберіть Редагувати.

  Редагування контакту в Alexa

 4. На наступному екрані ви можете змінити ім’я та прізвище контакту, дати йому псевдонім тощо. Єдиний спосіб змінити контактну інформацію, наприклад номер телефону або адресу електронної пошти, – це зайти в список контактів вашого пристрою та внести зміни там. Закінчивши редагування контакту, торкніться Зберегти щоб зберегти зміни.

Як додати індивідуального контакту до Alexa

Можливо, вам не потрібно імпортувати весь список контактів до Alexa. Або, можливо, ви хочете додати нову особу до свого списку. У будь-якому випадку, ви можете легко створювати окремі записи в програмі Alexa. Ось як:

 1. Відкрийте програму Alexa і торкніться Спілкуватися.

 2. Торкніться значка Контакти у верхньому правому куті.

 3. Торкніться значка значок із трьома крапками у верхньому правому куті.

 4. Торкніться Додати контакт, потім введіть відповідну інформацію.

  Як додати контакт в Alexa

 5. Торкніться Зберегти коли закінчите.

Як взаємодіяти з контактами за допомогою Alexa

Додавши контакт, ви можете торкнутися його, щоб побачити, як ви можете з ним взаємодіяти. Контакти, які не мають облікового запису Alexa, відображають лише ту інформацію, яку ви для них зберегли у своїй програмі контактів. Контакти, які мають обліковий запис Alexa, відображають піктограми обміну повідомленнями, дзвінків та випадаючих повідомлень. Виберіть перемикач під Дозволити заходити щоб ці контакти могли безпосередньо зв’язуватися з вами за допомогою пристрою Echo. Тепер ви можете сказати Alexa зателефонувати або надіслати повідомлення будь-якому з цих контактів або зайти до тих, хто також має облікові записи Alexa. Ви можете заборонити контактам контактувати з вами через ваш пристрій Echo та програму Alexa. Для цього виберіть Розмови > Контакти > три крапки значок > Блокувати контакти. Виберіть Розблокувати поруч із людиною, яку ви хочете заблокувати.