Saltar al contenido

Як додати підписи до відео

15 de julio de 2021

Використання титрів для відео гарантує, що ви не втратите глядачів, і все, що ви завантажуєте, будь то на YouTube або на особистий веб-сайт, відповідає Закону США про інваліди (ADA). Дізнайтеся, як додати підписи до відео за допомогою декількох методів, включаючи генератори підписів, програмне забезпечення для редагування відео та платні послуги.

Змістовий покажчик

Як додати підписи до відео за допомогою безкоштовного програмного забезпечення для редагування відео

Ви можете знайти безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео, яке дозволяє додавати підписи до вашого відео. Однак цей процес займає багато часу, оскільки ви створюєте підписи вручну. Цей варіант ідеально підходить для відео, для яких потрібна мінімальна кількість підписів. У цьому випадку ви також створюєте відео із субтитрами, а не створюєте окремий файл субтитрів.

 1. Завантажте улюблене безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео, а потім встановіть програмне забезпечення на свій комп’ютер, дотримуючись інструкцій із встановлення.

  Якщо на вашому комп’ютері не встановлено відеоредактор, наприклад iMovie для Mac, завантажте безкоштовну програму для редагування відео, наприклад Blender або Lightworks.

 2. Відкрийте програмне забезпечення для редагування відео, а потім відкрийте файл, до якого потрібно додати підписи.

 3. Перейдіть до першого разу, коли хтось із відео говорить або де потрібні субтитри.

 4. Виберіть Заголовок і помістіть текстове поле під динамік у відео. Зберігайте текстове поле в області перегляду відео.

  Редактор заголовка в iMovie.

  Це може виглядати по-різному залежно від програмного забезпечення, яке ви використовуєте. Тим не менше, функція майже однакова в усіх варіантах редагування відео.

 5. Установіть відповідність між заголовком та мовою на часовій шкалі.

Як додати підписи за допомогою безкоштовних та платних генераторів підписів

Існує кілька безкоштовних та платних генераторів субтитрів, які роблять додавання підписів до відео простим та ефективним. У більшості випадків ці генератори додають підписи безпосередньо до відеофайлу, замість того, щоб створювати окремий файл субтитрів.

 1. Визначте, якою послугою ви хочете скористатися. Kapwing та Closed Caption Creator – це два добре відомі генератори безкоштовних субтитрів.

 2. Завантажте відео до генератора субтитрів, дотримуючись вказівок сайту. Це робиться через веб-інтерфейс.

  Генератор підписів Капвінга.

  Можливо, вам доведеться зареєструватися в службі, щоб отримати доступ до цієї функції. Крім того, якщо ви завантажили відео на YouTube або іншу відеоплатформу, можливо, ви зможете підключити файл. Якщо так, ви побачите цю опцію в генераторі субтитрів.

 3. Автоматично згенеруйте субтитри або введіть субтитри вручну. Наприклад, у Kapwing є програмне забезпечення, яке автоматично визначає, коли хтось говорить, і автоматично створює підписи. Під час використання функції автоматичного виявлення програмне забезпечення може спричинити помилки, особливо якщо динамік має акцент або використовує сленг. Можливо, вам доведеться набирати субтитри вручну за допомогою онлайн-інтерфейсу генератора субтитрів. Ви можете побачити, де розташовані підписи на часовій шкалі відео, і розмістити кожен відповідно.

 4. Переконайтеся, що титри правильно встановлені. Перегляньте відео в інтерфейсі генератора субтитрів, щоб переконатись, що субтитри відповідають мові та залишаються на екрані протягом відповідної кількості часу.

 5. Стиль підписів. Генератори відеозаписів, навіть безкоштовні, дозволяють налаштувати вигляд тексту на екрані. Якщо у вас є відео з великою кількістю яскравих кольорів, можливо, вам доведеться використовувати темніший текст або навпаки. Переконайтеся, що його можна прочитати, протестувавши його на різних розмірах екрана та пристроях, якщо це можливо.

 6. Завантажте новий відеофайл. Як тільки все стане на місце, і ви будете задоволені тим, як відео виглядає в генераторі субтитрів, завантажте його з титрами та використовуйте, як хочете.

Як додати відеозаписи на YouTube

Розміщуючи свої відео на YouTube, ви можете створювати субтитри зі свого облікового запису YouTube.

 1. Увійдіть у свій обліковий запис YouTube.

 2. Виберіть зображення свого профілю, а потім виберіть Студія YouTube.

  Інтерфейс користувача YouTube.

 3. Виберіть Творча студія Classic у нижньому лівому куті. Субтитри ще не включені в YouTube Studio.

  Знімок екрана, де натиснути Класична версія Творчої студії.

 4. Виберіть Менеджер відео зліва.

 5. Знайдіть відео, до якого потрібно додати підписи, виберіть стрілку спадного меню під відео, а потім виберіть Субтитри / CC.

  Інформаційна панель Менеджера відео.

 6. Виберіть бажаний метод, щоб додати підписи. Ви можете завантажити файл, ввести все сказане у відео вручну та домогтися автоматичної синхронізації YouTube. Або ви можете переглянути часову шкалу та додавати підписи вручну, коли суб’єкти говорять.

 7. Збережіть свою роботу. Якщо ви додасте багато субтитрів з нуля, це може зайняти багато часу. YouTube зберігає вашу роботу як чернетку, тому ви можете повернутися до неї, коли у вас буде час.

 8. Опублікуйте відео.

Як користуватися платними послугами для субтитрів до відео

Якщо у вас немає часу створювати субтитри вручну в програмному забезпеченні для редагування відео або пройти процес використання генераторів субтитрів, кілька платних послуг пропонують доступні послуги. Деякі можуть використовувати генератори автоматичних субтитрів, тоді як інші мають когось, хто створює підписи з нуля.

 1. Виберіть послугу, якою ви хочете скористатися. Такі послуги, як Scribblr та Captionmax, пропонують ціни за 1 долар за хвилину відео. Як і в усьому, ви, швидше за все, отримаєте те, за що платите. Розгляньте проект і наскільки важливо, щоб ваші підписи були на 100 відсотків точними.

 2. Завантажте своє відео.

 3. Виберіть будь-які додаткові опції, наприклад, експрес-доставку, а потім перевірити.

 4. Ви отримаєте у своєму електронному листі файл srt, який ви зможете завантажити на будь-яку вибрану вами платформу, наприклад YouTube або Vimeo. Це позбавляє вас від необхідності створювати підписи вручну.