Saltar al contenido

Як додати та змінити заголовок відповіді у macOS Mail

14 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Складаючи, перейдіть до Переглянути > Поле адреси відповіді. Введіть нові адреси у поле Відповісти. Надсилайте як зазвичай.
 • Комбінація клавіш для додавання Відповідати на Адреса поля – Команда+Варіант+Р..
 • Кожен новий електронний лист відображає порожній заголовок Відповісти, доки ви його не вимкнете. Вимкніть, залиште порожнім або додайте іншу адресу для кожного електронного листа.

За замовчуванням відповіді на електронні листи, які ви надсилаєте з macOS Mail, надсилаються на адресу, введену в поле Від. Якщо ви віддаєте перевагу надсилати відповіді на адресу, відмінну від адреси у полі Від, додайте до повідомлення електронної пошти заголовок відповіді та введіть іншу адресу. Ми покажемо вам, як це зробити за допомогою Apple Mail 11 та пізніших версій.

Як додати заголовок відповіді до пошти macOS

Якщо на новому екрані електронної пошти ви не бачите заголовка Відповісти до, додайте поле Відповісти та введіть адресу електронної пошти. Ось як:

 1. Створіть нове повідомлення, натиснувши Скласти в пошті.

 2. Виберіть Переглянути > Поле адреси відповіді у рядку меню Пошта, щоб додати заголовок Відповісти до електронної пошти.

  Apple Mail із виділеною командою «Поле адреси відповіді» в меню «Перегляд»

  Комбінація клавіш є Command-Option-R.

 3. Введіть адресу електронної пошти, на яку потрібно надіслати відповіді, у поле Відповісти.

  Електронний лист в Apple Mail із виділеним полем Відповісти

 4. Продовжуйте писати своє повідомлення та надсилайте його, як зазвичай.

Навіщо використовувати заголовок відповіді?

Заголовок відповіді може бути корисним, коли ви боїтесь, що відповідь на електронне повідомлення може потрапити у ваш фільтр спаму. Наприклад, якщо ви не отримали електронне повідомлення – можливо, бюлетень – яке ви очікували отримати, ви можете поцікавитись у відправника, чи було повідомлення доставлене нормально, надіславши електронне повідомлення. Якщо ви використовуєте свою звичайну адресу електронної пошти для цього запиту, ви можете ніколи не побачити відповідь. Той самий фільтр спаму, який потрапив на розсилку, може також отримати відповідь. Однак ви не можете використовувати іншу електронну адресу взагалі, оскільки тоді відправник може вас не впізнати. Зараз саме час, щоб додати заголовок Reply-To на свою електронну адресу.

запуск електронної пошти

Kronick / Getty Images

Змініть заголовок для кожного повідомлення електронної пошти

Після ввімкнення заголовка «Відповісти на», кожен новий електронний лист відображає порожній заголовок відповіді, доки ви не вимкнете цю функцію. Ви можете вимкнути його, залишити його порожнім або ввести в нього іншу зворотну електронну адресу для кожного надісланого електронного листа. Якщо ви впевнені, що хочете автоматично додати один і той же заголовок Відповісти до кожного надісланого повідомлення, програма Mail може зробити це за вас автоматично, але вам потрібно зайти в Термінал, щоб внести постійні зміни, і ви не можете змінити потім у програмі Mail.