Saltar al contenido

Як додати текст до фільму в iMovie 10

22 de julio de 2021

Створювати власні фільми постійно стає простішим. Якщо ви знімаєте фільми на своєму iPhone, ви можете перенести ці кадри прямо в iMovie на вашому Mac і відредагувати їх. Якщо ви хочете підняти свій фільм на новий рівень, ви можете додати до нього текст, наприклад заголовки та субтитри. Ось як додати текст до фільму iMovie 10. Інструкції в цій статті стосуються iMovie 10 на macOS Catalina (10.15.x).

Змістовий покажчик

Додайте заголовок до свого фільму

Перш ніж ви зможете редагувати своє відео, потрібно імпортувати кадри в iMovie. Щоб додати заголовок до імпортованого кадру, виконайте такі дії:

 1. Перетягніть імпортовані кадри на часову шкалу iMovie (нижнє вікно в інтерфейсі iMovie).

 2. Виберіть Назви над браузером (верхнє вікно в інтерфейсі iMovie).

  Завантажте кадри в iMovie

 3. Перегляньте попередній перегляд кожного стилю заголовка, наводячи курсор на його ескіз. Виберіть потрібний стиль, а потім перетягніть його над кліпом на часовій шкалі відео, де потрібно, щоб відображався заголовок. Заголовок відображається на шкалі часу у вигляді накладеного тексту.

  Перетягування назв iMovie на часову шкалу фільму

 4. У браузері двічі клацніть текстове поле, щоб текст можна було редагувати.

  Двічі клацніть текст заголовка у браузері iMovie

 5. Введіть заголовок. Використовуйте панель інструментів над браузером, щоб налаштувати шрифт, розмір тексту, вирівнювання тексту, форматування символів та колір, доки заголовок не виглядатиме як слід. Коли закінчите, натисніть Введіть на клавіатурі.

  Додавання та форматування заголовка для вашого фільму

 6. Розташуйте заголовок так, щоб він знаходився у потрібному місці у вашому фільмі. Помістіть лівий край поля накладеного тексту там, де потрібно, щоб відображався заголовок, а потім перетягніть правий край поля. Текстове поле стає довшим, і цифри відображають, як довго текст залишається на екрані.

  Вказати, як довго назви фільмів відображатимуться на часовій шкалі iMovie

 7. Як альтернативу накладенню тексту на фільм, зробіть заголовок між відеокліпами. Для цього замість того, щоб розміщувати рядок заголовка над кадрами на часовій шкалі, перетягніть її всередину часової шкали там, де ви хочете, щоб вона з’явилася.

  Перетягніть заголовок iMovie на початок знімка відео

Додайте субтитри до свого фільму

Додавання субтитрів в iMovie 10 трохи складніше, ніж додавання заголовка через обмеження програми. А саме субтитри зазвичай з’являються внизу в центрі екрана, і iMovie не вміщує це розташування. Щоб додати субтитри до свого фільму, спочатку потрібно знайти заголовок, з яким можна жити. Багато варіантів мають хитливі ефекти або зникають і згасають. Виберіть щось статичне. Щоб додати субтитри до свого фільму, виконайте такі дії:

 1. Виберіть Формальний. У нижній частині фільму у браузері з’явиться текстове поле. Можуть бути й інші варіанти, але Формальний є хорошим вибором за замовчуванням.

  Додавання субтитрів до фільму, вибравши тип заголовка «Формат»

 2. У браузері виберіть текстове поле, а потім введіть субтитри для свого фільму.

  Введення субтитрів для вашого фільму у браузері

 3. Налаштуйте шрифт, розмір, вирівнювання та колір, поки текст не буде виглядати так, як ви хочете.

 4. Установіть відповідність між субтитрами та мовою на екрані. Помістіть лівий край текстового поля субтитрів там, де ви хочете, щоб текст відображався, а потім перетягніть правий край, поки не досягнете часу, протягом якого текст повинен залишатися на екрані.

  Налаштування тривалості субтитрів у iMovie